2 monitory i gra

Witam. Stałem się nabywcą 2 monitora. Bardzo wygodna rzecz, jednakże problem pojawia się, gdy uruchamiam grę w trybie pełno ekranowym. Chciałbym, by na jednym monitorze była gra, a na drugim cokolwiek innego, np. skype bądź przeglądarka. Aktualnie, po uruchomieniu gry, drugi monitor robi się czarny (zapewne przez tryb pełno ekranowy, ale okienkowy nie wchodzi w grę, gdyż fps'y spadają niesamowicie).

Ja używam programu Display Fusion, pozwala mi na "posiadanie" drugiego paska startu na drugim monitorze, oddzielne tapety na każdym monitorze. Takie różne bajery. Myślę, że to również pozwala na faktyczne podzielenie monitorów. W Windowsie powinieneś mieć ustawione "Rozszerz ekrany" czy jakoś tak.

Sprawdź czy to nie problem z ustawieniami w Nvidii czy AMD.

Uruchamiaj grę w oknie, najwygodniejsze rozwiązanie, wszyscy streamerzy tak robią.

No przecież napisał, że nie wchodzi w grę ;_;

jaką masz kartę graficzną? zielonych czy czerwonych?

Gt650m SLi. Nvidia

A co do streamerów: Oni zwykle mają 2 komputery xD

a w panelu nview nie masz tam opcji żeby był to osobny monitor?

nie pamiętam już jak to się nazywało bo bardzo dawno temu używałem 2 monitorów

Witam. Stałem się nabywcą 2 monitora. Bardzo wygodna rzecz, jednakże problem pojawia się, gdy uruchamiam grę w trybie pełno ekranowym. Chciałbym, by na jednym monitorze była gra, a na drugim cokolwiek innego, np. skype bądź przeglądarka. Aktualnie, po uruchomieniu gry, drugi monitor robi się czarny (zapewne przez tryb pełno ekranowy, ale okienkowy nie wchodzi w grę, gdyż fps'y spadają niesamowicie).