Wymiana spalonej karty

Witam.Szukam karty pod płytę A55BM-E,posiadam zasilacz 600W.Mój budżet wynosi 550-650zł wcześniej posiadałem kartę nvidia geforce gtx 560 ale niestety się zjarała

Coto za zasilacz? dokładny model i firma. To przedewszystkim .

Coto za zasilacz? dokładny model i firma. To przedewszystkim .

Take me 600 silent 12 cm

Take me 600 silent 12 cm

Masz więc i winowajce spalonej karty, zasilacz z czarnej listy. Zanim zabierzesz się za wymianę karty wymień zasilacz (chyba, że chcesz aby żywot nowej karty skończył się równie szybko jak zaczął).

Masz więc i winowajce spalonej karty, zasilacz z czarnej listy. Zanim zabierzesz się za wymianę karty wymień zasilacz (chyba, że chcesz aby żywot nowej karty skończył się równie szybko jak zaczął).

no cóż to zostaje najpierw poszukać zasilacza,polecacie jakiś tak w granicach do 200zł?

Masz więc i winowajce spalonej karty, zasilacz z czarnej listy. Zanim zabierzesz się za wymianę karty wymień zasilacz (chyba, że chcesz aby żywot nowej karty skończył się równie szybko jak zaczął).

ubiegłeś mnie ;d ale dlatego najpierw zapytałem o zasilacz bo też tak odrazu myślałem .

SilentiumPC Deus 500W 188zł bardzo dobry zasilacz w tym przedziale.

hmm zasilacz dokupie teraz jednak jakiejś bardziej renomowanej firmy to wracamy do karty graficznej.

budżet ten sam ? jaki procek? wolisz zielonych czy czerwonych? jaka rozdzielczość?

w sumie masz dwie do wyboru:

Radeon R9 270

i gtx 650

tak budżet nie zmieniony, procek to amd a4-4020 niezbyt dobry ale w starym komplecie z gtx 560 ładnie działał

tak budżet nie zmieniony, procek to amd a4-4020 niezbyt dobry ale w starym komplecie z gtx 560 ładnie działał

Jeżeli w nienadelkiej przyszłości będziesz zmieniał procka to wierz jedną z tych dwóch co podałem .

cóż procka nie zamieniam zmieniać może kiedyś,narazie priorytetem jest karta,a co sądzisz o gtx 750 ti?

cóż procka nie zamieniam zmieniać może kiedyś,narazie priorytetem jest karta,a co sądzisz o gtx 750 ti?

słabszy od wymienionych . Nie ma sensu się w niego pakować.

cóż mój ostatni pomysł to radeon 6870 co myślisz,chyba jednak sie zdecyduje na radeona r9 270 tylko czy będzie on jako tako współpracował z moim aktualnym prockiem

r9 lepsza jest od tej karty co podałeś jak istnieje możliwość to r9 270x

no nic dzięki wielkie za pomoc,wybiorę r9 270

ale to dopiero po zasilaczu :) lepiej dmuchać na zimne niż za miesiąc czy dwa mieć problem z następną kartą do wymiany... może będzie ok może nie.. z tym feelem "pod maską"

Witam.Szukam karty pod płytę A55BM-E,posiadam zasilacz 600W.Mój budżet wynosi 550-650zł wcześniej posiadałem kartę nvidia geforce gtx 560 ale niestety się zjarała