Ludzka Stonoga 3

Czy znajdzie sie jakis smialek, ktory mial przyjemnosc oglądac ostatnią juz (Niestety:() częsc tego zacnego filmu?.

Jesli tak to poprosze o opinie. Dodam, ze film wyszedl jakis tyg temu do obiegu vod iz wiadome to chyba bylo, ze do kina to on nie wejdzie ;)

Jak obejrzałem trailer, to dostałem mdłośći. Filmy z tej serii są dla psychopatów, nie da się tego oglądać. A co do trójki - nie miałem przyjemności oglądania tego filmu, ani nie widziałem że jest gdzieś dostępny.

Jest dostepny od kilku dni. Poprzedniczki byly obrzydliwe zgadza sie ale w 3 ani razu nie zbierze ci sie na wymioty ;D. Z mojego punktu widzenia ten film jest nudny. Tom Six zapewnial, ze bd to czarna komedia lecz niema tam zadnego smiesznego elementu.

Nie rusza mnie takie coś, codziennie to samo mam w piwnicy

Cala seria jest strasznie...slaba.

Moze to i dziwne ale ten film mi sie podoba. Jest jedyny w swoim rodzaju. Wkoncu jakis powiew swiezosci a nie ciągle tylko zombie, mutanty, mordercy, duchy i opetania(tego jest najwiecej) a tutaj gosciu mial pomysl i cos mu z tego wyszlo. Jesli myslice ze film jest obrzydliwy to nie widzieliscie chyba Serpskiego Filmu ;d

"Ludzka stonoga" to taki sam szrot jak seria "Piła". Dno i metr mułu. Nie wiem po co kręcić coś co wywołuje wymioty u widza. Kiedyś oglądałem nawet mnóstwo horrorów i po jakimś czasie mi się przejadły. To są filmy bez fabuły i bez polotu. Nie polecam więc Stonogi

"Ludzka stonoga" to taki sam szrot jak seria "Piła". Dno i metr mułu. Nie wiem po co kręcić coś co wywołuje wymioty u widza. Kiedyś oglądałem nawet mnóstwo horrorów i po jakimś czasie mi się przejadły. To są filmy bez fabuły i bez polotu. Nie polecam więc Stonogi

Bo stonoga to film kategorii "gore" i nie jest przeznaczony dla każdego widza ale to fakt jest obrzydliwy.

Pierwsze Pily bylo spoko. Hellraisery tez. Dobre gore/slashery. Ale ludzka stonoga to kupa. Film nudny, niczym nie zaskakuje, nie oglada sie go przyjemnie (i mam tu na mysli, ze oglada sie go tak dobrze, jak 2 kamienie lezace na drodze - czyli nijak). Do tego sam rezyser nie mogl sie zdecydowa czy robi to na serio, czy tez nie. A przez to wyszlo wlasnie takie nic. "Cos mu wyszlo", a to cos nazywa sie slaba seria.

Hellraiser to jeden z najlepszych horrorow. Pila nie jest horrorem tylko thrillerem

Czy znajdzie sie jakis smialek, ktory mial przyjemnosc oglądac ostatnią juz (Niestety:() częsc tego zacnego filmu?.

Jesli tak to poprosze o opinie. Dodam, ze film wyszedl jakis tyg temu do obiegu vod iz wiadome to chyba bylo, ze do kina to on nie wejdzie ;)