Steam Summer Sale

Wieści ze wschodu... Rosyjscy towarzysze szepczą... Lord Gaben nadchodzi...

11.06.2015

2082cd19606da1e3fe874e38abdf4a46.jpg

Nie... Lordzie, czemu znów mi to robisz.

http://gaben.tv/

Nie...Nie znow. Prosze. Nie teraz.

Hmm 20-40zł, może się coś znajdzie.

@up powtarzaj sobie, 20-40, skończy się na tej ostaniej liczbie, ale pewnie z dodatkowym zerem na końcu

ech i to akurat po wypłacie why? why? WHY!!!???

Dotychczas się dałem wciągnąć ze 2 razy, na brak silnej woli u siebie nie narzekam.

No... chyba, że naprawdę będzie tam coś ciekawego...

a ja spłukany :'(

ShadowyUnimportantHorsefly.gif

Trzeba portfel zakopać bo my po wypłacie będziemy :D

Już w czwartek....

Godzina 19:00....

13,01 ojro sie wyskrobalo na kartach i sodzie mozna powiedziec ze jestem gotow :)

Wypłatę dostałem wczoraj więc MY BODY IS READY.

Jestem spłukany i żadnej wyprzedaży się nie boję. Chyba że nie skończy się do wypłaty...

W tym wypadku typowym "studentem" być ma swoje plusy. Trudno, będę głodował 2 miesiące :D

Powinny być studenckie promocje -50% od -80% po okazaniu skanu podbitej legitki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wybór cebula na tydzień - gra nie jest łatwy

Znowu kupie jakąś kupę bezwartościowych gier w które i tak pewnie nie będę grał :>

Żegnajcie oszczędności ^( ;_; )v

R.I.P portfel

A ja kupię wielkie NIC... W ostatnim czasie kupiłem Inkwizycję, GTA V, Wiedźmina 3 i Mortala X. W te 4 gry, na które wydałem ok. 500 zł zagrałem może w sumie jakieś 10-15 godzin i nie chce mi się ich włączać. To już chyba starość.

@Kebes

Skomentowałbym to jednym słowem, ale regulamin zabrania. Użyje więc jego słabszej wersji - chrzanienie. Nikt "stary", czy "dorosły" nie napisałby czegoś takiego, więc strzelam, że jesteś młody i próbujesz się postarzeć chrzaniąc głupoty. Po prostu zamiast skupić się na grach, w które chciałbyś grać, to kupiłeś wszystko na co jest popyt, Inkwizycja? Gta V? Wiedźmin 3? Mortal X? Wszystko o czym jest ostatnio najgłośniej. A może wystarczyłaby PROSTA gierka do 50zł, która wciągnęłaby Cię swoim gameplay'em, a nie "wymagała" wielu godzin spędzonych przed nią, żeby miała jakikolwiek sens?

Nigdy nie jest się za starym na gry, to hobby jak każde inne. Można nie mieć na nie czasu, jasne, ale co ma wiek do samego grania, czy chęci grania? Absolutnie nic.