Wildstar F2P

Oficjalne zostało potwierdzone ze wildstar przechodzi na f2p wiecej info https://www.facebook.com/CurseNetwork/videos/10153028924603138/

http://www.gamereactor.eu/news/318294/Carbine%27s+Wildstar+goes+F2P+this+autumn/

Meh, wolałbym B2P.

W sumie ja tez ale lepsze f2p niz p2w

Z przyjemnością zagram, co prawda też byłem za b2p, ale nie ma co narzekać.

Ludzi będzie od groma :D

Oby dali nam subskrybentom jakieś świetne itemy :P

Up oglądales filmik co podałem ? Dostaną jakiegoś peta tytuł i pewnie jakies duperele w sumie fajnie bo w tej grze zawsze brakowało ludzi a sa plusy f2p bedzie kogo zabijac :D

Tylko kurde, czemu na jesień dopiero? Trochę późno...

Tylko kurde, czemu na jesień dopiero? Trochę późno...

Ciesz się że dostałeś ją za darmo bo tak to byś wcale nie pograł

No cóż, jeśli gra P2P przechodzi na F2P to wiele jej nie wróżę, co najwyżej rychłe zamknięcie. Nie ma się co oszukiwać B2P to najlepszy model płatności zarówno dla graczy jak i wydawców. Więc jeśli doszło do tego, że w zmianie modelu płatności(P2P>B2P>F2P) pominięto go i od razu zdecydowali się na F2P to gra musi być wyjątkowo słaba.

Ładna jesień się szykuje tego roku. Overwatch, Blade and Soul, Wildstar. Może skończy się ta susza i nareszcie będzie w co pograć.

W końcu :) Chodź wolał bym te B2P większy ogar by był :/

Sprawdzali rynek i pewnie dobrze wiedzieli że taki TESO po przejściu na B2P wciąż jest crapowaty i mało graczy w to gra dlatego postanowili zmienić WS na F2P i zabrać graczy TESO i słabego GW2

No i nawet się trochę cieszę. Zwłaszcza, że C.R.E.E.D'y wciąż będą możliwe do zakupienia za gotówkę in-game.

Opłacało się skończyć grę z 3 na koncie.

Można będzie chwile pograć, podczas oczekiwania na Blade and Soul.

sprawdze, bo susza w mmo

Z tego co zobaczyłem ograniczenia to coś na wzór PACCa w Tibi, zwykły gracz mimo wszystko trochę więcej może i do tego dochodzą C.R.E.E.D'y, więc nie będzie tak źle, ale jednak zmusza do płacenia. Gra nie przechodzi tyle na F2P co permanentny trial.

Nie zgodzę się. Masz dostęp do wszystkiego w grze. A jeżeli faktycznie będziesz chciał więcej postaci czy założyć gildię (przy czym tutaj też trzeba waluty w grze) to raczej powinno Cię już stać na zakup C.R.E.E.D'a za walutę in-game.

No i znowu śmiech:) Najpierw niektórzy krzyczeli, że WS to crap bo coś tam . Teraz f2p i wszyscy tacy szczęśliwi. Nie dziwię się, że dla wydawców jesteśmy rynkiem 4 świata zaraz po plemionach z puszczy amazońskiej. Co do WS to pograłem miesiąc i odinstalowałem. Przerost formy nad treścią, a zapowiadało się tak pięknie.

Proponuje tym co beda chcieli pograc kupic na ich oficjalnej stronie gre za okolo 50 zl, dostaniecie 30 dni gry a i ograniczenia podczas F2P wam znikną

Teraz jest pytanie które ograniczenia nam znikną, bo według tabelek to kupując tylko grę mamy udostępnione tylko cztery pierwsze możliwości z tej tabeli czyli możliwość większej ilości postaci itd. A reszta to trzeba chyba będzie kupić za c.r.e.e.d w grze. Poprawcie mnie jeśli się mylę.