Echo of Soul

Siemanko chłopaki!

Od 18 pogrywam w Echo of Soul, jednak gra bez kogoś z kim można chociażby porozmawiać na Teamspeaku jest nudna. Być może ktoś gra i również chciałbym mieć z kim wymieniać się spostrzeżeniami czy głupotami związanymi z tym tytułem.

Nie chcę by myślano, że tworzę klan, po prostu fajnie by było żeby zawsze było podczas gry z kim pogadać czy wejść w party.

Sam mam 15 lvl, lecz to nie ma znaczenia, liczy się wspólna społeczność.

Czasami mam wrażenie, że niektórzy potrzebują rozmowy a nie gry:) Teamspeak jest dobry żeby komunikować się na rajdach a nie podczas zwykłej gry. Poza tym polecam zapoznać się z działem:

http://mmorpg.org.pl/forum/forum/104-gildie-klany/

Dwie gildie już startują :)

PS. Ja dopiero pobieram instalkę:)

Dziękuję szeryfie internetu za odpowiedź. Widziałem ofertę obu Gildii, nie mam ochoty dołączyć do żadnej z nich. Temat ten traktuje o poszukiwaniu chętnych osób do wspólnej gry oraz rozmowy na Teamspeaku. Nie jest to artykuł, który można oceniać oraz przedstawiać swój punkt widzenia. Zasada jest prosta - Nie wołają Cię to nie przychodź.

Ps.

Gram w gry wyjątkowo długo, by jednak być zdania, że program do komunikacji głosowej jest podstawą w MMORPG, jeżeli oczywiście nie gra się tylko dla widoków. Jeżeli nie potrzebuje się kontaktu z innym graczem, to od tego są tytuły Single-Player.

Z chęcią z tobą pogram, w razie potrzeby mogę załatwić ts'a, podaj tylko serwer na którym grasz.

Requiem oczywiście EU. Nick w grze Beryfes. Gram dualistem rogalem. TS się przyda ja będę po 14:00. Mam 17 lvl.

Requiem oczywiście EU. Nick w grze Beryfes. Gram dualistem rogalem. TS się przyda ja będę po 14:00. Mam 17 lvl.

Teraz i tak serwery wyłączone nie wiadomo do kiedy :P

W tym tygodniu ciężko będzie mi zagrać bo pracuję od 16 do 24.

Czy gra ktoś na serwerze Yggxxxxx szukam klanu jak coś:)

Z tego co widziałem większość osób gra na serwerze Requiem.

2 kompanow chetnie pogra z kims na serwie yggdrasil. Zerk 19lv i Duelista 19lv. zainteresowani pisac pw. Gildia byc moze bedzie jako pierwsza PL na tym serwerze.

Siemanko chłopaki!

Od 18 pogrywam w Echo of Soul, jednak gra bez kogoś z kim można chociażby porozmawiać na Teamspeaku jest nudna. Być może ktoś gra i również chciałbym mieć z kim wymieniać się spostrzeżeniami czy głupotami związanymi z tym tytułem.

Nie chcę by myślano, że tworzę klan, po prostu fajnie by było żeby zawsze było podczas gry z kim pogadać czy wejść w party.

Sam mam 15 lvl, lecz to nie ma znaczenia, liczy się wspólna społeczność.