Nietypowa prośba

Hejka, mam bardzo nietypową prośbę, a mianowicie czy byłby ktoś tak dobroduszny i na priv wysłał kod do Google Play nawet z symbolicznym grosikiem? Potrzebuję go by "kupić" sobie kilka darmowych książek XD BTW Ważne by ten kod był jeszcze ważny do użycia:) P.S Na pewno odwdzięczę się tej osobie np w "kodziku" do gry z jakiegoś nowego CDAction... XD

Pomoże ktoś? :D

warn_ico.png
Odświeżać można co 72h

~Leman

Myślę, że poprawienie ortografów by pomogło w podjęciu przez kogoś próby pomocy

@down to żadna uszczypliwość, po prostu troska, bo większość osób jak zobaczy takie ortografy to zrezygnuje z pomocy - po prostu odbiór takiej prośby jest wtedy o wiele gorszy. Tak samo jak napisanie CV do pracodawcy długopisem...

@up, myślę, że uszczypliwości powinieneś sobie darować.


Lorow, z tego co wiem, można po prostu ominąć weryfikację. Często mnie proszą, bym dodał nr. karty kredytowej albo wpisał jakiś kod, ale zawsze miałem opcję, by to pominąć. Może też ją masz, tylko nie zwróciłeś uwagi?

Z tego co ja zrozumialem on chce platne aplikacje, dlatego potrzebuje "groszy".

Myślę, że poprawienie ortografów by pomogło w podjęciu przez kogoś próby pomocy@down to żadna uszczypliwość, po prostu troska, bo większość osób jak zobaczy takie ortografy to zrezygnuje z pomocy - po prostu odbiór takiej prośby jest wtedy o wiele gorszy. Tak samo jak napisanie CV do pracodawcy długopisem...

Tak wiem już poprawiam, gdyż było to pisane z telefonu gdzie niestety nie podkreśla mi błędów ortograficznych tak jak to jest w pc'towej wersji :/ @Edit: już poprawione :)

@up, myślę, że uszczypliwości powinieneś sobie darować.Lorow, z tego co wiem, można po prostu ominąć weryfikację. Często mnie proszą, bym dodał nr. karty kredytowej albo wpisał jakiś kod, ale zawsze miałem opcję, by to pominąć. Może też ją masz, tylko nie zwróciłeś uwagi?

Wiem, że taka opcja jest tylko, że niestety nie da się w ten sposób kupić "darmowych" ( czyli za 0.00zł) Książek w sklepie play :(

Dlaczego nie poprosisz rodziców tylko kombinujesz z obcymi osobami przez neta? Nikt ci raczej nie udostępni danych karty kredytowej by autoryzować profil.

Nie proszę o kartę kredytową ( chyba coś źle przeczytałeś). Ja proszę tylko o kod z resztkami hajsu, którego nikomu nie będzie szkoda XD Czyli coś 1-2 grosiki po to by móc kupić książkę za 0.00 zł gdyż choć niby za free to i tak jej nie dostanę bez karty/ kodu ... :(

Nie proszę o kartę kredytową ( chyba coś źle przeczytałeś). Ja proszę tylko o kod z resztkami hajsu, którego nikomu nie będzie szkoda XD Czyli coś 1-2 grosiki po to by móc kupić książkę za 0.00 zł gdyż choć niby za free to i tak jej nie dostanę bez karty/ kodu ...

Taki już urok google Play... na AppStore jest to samo. Tam bez przypisania karty kredytowej nic nie zrobisz. No nic, ja niestety nie mogę Ci pomóc bo nawet nie korzystam z google play.

A miałem plany zbierać na iphone6 XD chyba się wstrzymam ...

A co za problem kupić kartę google play za 50 PLN? :F

No właśnie taki, że takich pieniędzy nie posiadam:/ gdyż każdy zaoszczędzony grosz odrazu ląduje u rodziców w portwelu z tekstem : "kiedyś ci oddamy" I tak już czekam 1.5 roku na MOJE 150 zł, które są na wiecznym nie oddaniu :(

Hejka, mam bardzo nietypową prośbę, a mianowicie czy byłby ktoś tak dobroduszny i na priv wysłał kod do Google Play nawet z symbolicznym grosikiem? Potrzebuję go by "kupić" sobie kilka darmowych książek XD BTW Ważne by ten kod był jeszcze ważny do użycia:) P.S Na pewno odwdzięczę się tej osobie np w "kodziku" do gry z jakiegoś nowego CDAction... XD

Pomoże ktoś? :D

warn_ico.png
Odświeżać można co 72h

~Leman