Dragon Nest

Witam.

Dzisiaj zacząłem w końcu grać w DN. Wcześniej miałem problemy z uruchomieniem gry, a skoro mogę już grać to... czy znajdzie się kilu śmiałków którzy pograją razem ze mną (od początku). Mam kanał na TSie oraz mnóstwo wolnego czasu więc mogę w miarę dopasować czas gry ;)

Maelzis, assassin (później raven), obecnie 8lvl

Leritari, klasa academic, specjalizacja alchemist, zakladany rozwoj w physician (pod leczenie i buffy)

Fallen21 klasa paladyn lvl 16

donkamil71

Sefurion

Po adres TS proszę o PW

Gdyby nie to, że dzisiaj spłonęła mi grafika to bym pograł xD

warn_ico.png
Offtop
~Leman

@Up - znowu ty? Heh, darmowym kosztem sb posty chcesz nabic czy jak? skoro nie grasz to sie nie udzielaj ;). Co do samej gry to ja moge grac, mialem tam jakas postac na 20 lvl bodajze alchemiczke ;)

Właśnie pobieram :)

Mozesz mnie znaleźć na GG: 2742827 lub na moim teamspeaku: ts.no-ip.pl

Pozdrawiam :)

Nabijanie postów cokolwiek daje? :D. A że jest to forum publiczne, to równie dobrze mogę napisać, że mam raka :v

warn_ico.png
Offtop
~Leman
Nabijanie postów cokolwiek daje? . A że jest to forum publiczne, to równie dobrze mogę napisać, że mam raka

Jeśli temat byłby o raku. A na forum o grach raczej tego nie znajdziesz. To, co robisz, to offtop i jest to nagradzane karnymi punktami.

Na wasztm miejscu odpuscilbym sobie wersję EU i poszukał priva, gdzie mozna normalnie zdobyc AC, albo gdzie jellies są częśćią dropu. Bez tego normalnie nie pogracie.

A na kij mi te punkty XD

warn_ico.png
Offtop
~Leman
Jeśli temat byłby o raku. A na forum o grach raczej tego nie znajdziesz. To, co robisz, to offtop i jest to nagradzane karnymi punktami.Na wasztm miejscu odpuscilbym sobie wersję EU i poszukał priva, gdzie mozna normalnie zdobyc AC, albo gdzie jellies są częśćią dropu. Bez tego normalnie nie pogracie.

Ludzie graja od lat na EU i nie narzekaja. Normalnie sie gra przeciez. Pierwszy raz slysze ze jakies sa problemy. Moze grales w inna wersje EU?:D

Ludzie graja od lat na EU i nie narzekaja. Normalnie sie gra przeciez. Pierwszy raz slysze ze jakies sa problemy. Moze grales w inna wersje EU?

Nie. Grałem od bety na EU. Problem jest taki, że bez jellies można zapomnieć o samodzielnym wytwarzaniu dobrych broni i ich plusowaniu. Fakt faktem, część jellies leci w eventach i z paczek i wystarczyłoby to, gdyby tylko plusowanie miało 100% skuteczności. To trochę uciążliwe, gdy ma się max lvl i chcę się ogarnąć dobre eq na nesty.

Jesli masz skilla to bez dobrego eq mozesz wygrac. Jedynie problem robi sie na pve. Ale chyba o to chodzi zeby bylo trudno ^^

Ja pewnie jutro pogram popołudniu bo dzisiaj nie miałem czasu i jutro też nie będę miał go dużo akurat, kto chętny niech mi napisze tu PW, ja się jakoś skontaktuję

Na EU nie jest tak zle a komfort gry jest duzy, graczy tez duzo dosc ;). I fakt, farma AC... Ale po co? Farmisz golda, zagladasz na AH i kupujesz, np takie skrzydla to nie problem kupic, pety tez sie da... Wiec nwm gdzie wy tu problem widzicie. A i to na 20 lvl kupilem sb i peta i skrzydelka na AH za golda zarobionego w grze ;).

EDIT: podawajcie nicki i zapraszajcie innych, tych co wczesniej podali do znajomych (bonusy za gre wspolna i dodatkowe blessed points (czy jakos tak, te pkt za instancje) za 3 lajki danego dnia, moga byc codziennie od tych samych osob - sprawdzone i potwierdzone :D).

Moj nick : Leritari, klasa academic, specjalizacja alchemist, zakladany rozwoj w physician (pod leczenie i buffy) ^^

Macie już jakoś ekipę do grania? Jak coś to z chęcią bym dołączył i zaczoł od nowa jakoś postacią. Pisać na PW :lol:

W pierwszym poście umieszczę wszystkie nicki, tak jak wcześniej napisałem będę popołudniu/wieczorem grać. Napiszcie mi na PW nicki, klasy, poziomy. Później każdemu dam TS'a

Zycze wam milej zabawy , pozatym od wtorku bedzie duzy patch z nowymi dungeonami i nowym lvl capem .. jesli bedziecie potrzebowac jakiejs pomocy piszcie do SueKodakki lub SuePhysik :)

Hmm, sprawdzałęm EoS i jakoś mi niepodszedł, w Dragon nesta grałem niegdyś i z chęcią bym pograł jak by się ekipa znalazła. Mogę grać jakoś od wieczorka bo teraz bym pobrał i tak codziennie gdzies po 17 jak z roboty wrócę. NIck podam jak już zrobie postać, bo tam jakieś mam ale dawno nie grałem.

Assasin nick Sefurion, czekam na adres TS.

Aktualnie lvl 18, archer acrobata, nick:donvito71 :)

A jestem dostepny na ts: TS.no-ip.pl :)

My nadal istniejemy jak coś ;)

Gra mi się w sumie spodobała po paru filmikach, więc dziś ok. 24 będę już ją miał :D Jutro można pograć, mój nick to raczej będzie Sz44nty o ile będzie wolny.

Gra może jeszcze ktoś z tych co się deklarowali do gry?