Rappelz

Siema, warto grac w rappelz? Jaki serwer, co kupic z item shopu na start, aby latwiej sie expilo?

Hej, na serwer serafin oczywiscie, od samego poczatku u nas byl najbardziej oblegany (i dlatego ma taka nazwe tez teraz a nie inna), co do IS... Nic nie warto na start. Rob questy z wyspy adeptow, zdobywaj i oswajaj pety i baw sie ^^. A co do pozniejszej gry to sie bardzo przydaje np maskotka - przyzywasz ja, biega za tb i zbiera drop z mobow :D.Co do samego expa... Nwm czy jest sens, jak bedziesz kazdego dnia gral po pare godzinek to spokojnie w tydzien nabijesz 50-60 lvl i zmienisz sb profesje na druga/trzecia ;)

Ta gra umarła. Grałem od wyjścia święta bożonarodzeniowe 2010 albo 2011 już nie pamiętam wtedy to był jeden z lepszych tytułów.

Albo grałeś w Metina2 albo w to. Potem zrobili nowy connect ,którym groty bear można było robić stale. Wcześniej co pół godziny.

Wróciłem do tej gry jakieś 1,5 roku temu wszędzie były pustki tylko wysokie lv jeszcze grały bo przepierniczyły 10 000 na tą grę.

Pamiętam takiego gracza Doom 103lv wtedy miał. Później ta gra straciła i przestałem grać mając 108lv.

To mi się w tej grze podobało były dwie silne gildie ,które rozdawały karty należałam do "dziady" ,a ta dróg rozpadła się po jakimś czasie.

Niby fajny wypuścili ten patch dawał on takie areny i to ,że co chwile te bery mogłeś robić i to popsuło ten raid bo trudno było dostac 8 osób a tak co pół godziny było wiele graczy.

Potem wyszły te wiedźmy i takie silne mobki co mnie denerwowały koło miast i nisko levelowym graczom musiałem pomagać.

Gra była świetna jak dla mnie ,ale to było kilka lat temu. Nie opłaca się już grać jak dla mnie.

Jestem weteranem gry Rappelz. więc odpowiem Ci na pytania. Po pierwsze, nie warto zaczynać gry. Gracz, który nie chce wydawać dużych pieniędzy, nie ma najmniejszych szans na wybicie się. Trzeba wydać na początku te 200zł na item shop, kupić wspomagacze i je sprzedać, po czym zaopatrzyć się w peta i ekwipunek dla niego. Gra w party na niskich poziomach umarła. Wszyscy mają pety r7 i wbijają poziomy solo. Jak masz peta, to w ciągu 3h wbijasz ok. 100lvl. W ciągu 2-3 dni 150. Po za tym, mało polaków, a turcy nie przyjmują nikogo do party prócz swoich...

Siema, warto grac w rappelz? Jaki serwer, co kupic z item shopu na start, aby latwiej sie expilo?