* EoS - CentrumFitness - Fast rekrutacja *

Centrum Fitness



Wymagania:



- min. 16 lat.


- mikrofon + komunikator TS3.


- humor i dystans do samego siebie.



Oferujemy:



- swój prywatny TS3.


- pomoc przy poznawaniu gry.


- nasze towarzystwo ^^



Geneza powstania gildii:



- To było dziś godzinę temu. Taki spontan bez namysłu. Od tak powstaliśmy MY :)



Zainteresowany/na? Pisz śmiało. Gramy 4fun na serwerze Yggdrasil EU.



PS. z tego co wiem prócz Nas będzie jeszcze jedna PL gildia. Reszta to francuzi, niemcy i inne nacje.


Hej, podaj nick :)

Phaequel - lv 21 Berserker

O na tym serwerze to i ja gram :)

Na razie lvl 11 ale weekend nadchodzi to sobie pogram

Nick Tomczas

Jak wroce do domu i bd online wysle zaproszenie. Im wiecej ludzi tym lepsze profity z gildii.

Chętnie bym zagrał, ale nie wiem jak zmienić folder pobierania :/ Na C nie ma miejsca

Odpalasz Aeria IGNITE ich platforme do sciagania. Potem gorny prawy rob masz zębatke z opcjami. > SETTINGS i tam zmieniasz miejsce instalacji.

Ja jutro będę grał już mam tam bodajże 16 lvl :) TS3 (jeszcze) nie mam ale to się zaraz załatwi :)

Dasz znac na pw.

wysłane zapro :)

witam też zaczołem przygode wczoraj z tą grą jak możesz zaproś mnie nick w grze Eliasz

zrobilem postqac na requiem, ale tam za duzo niemmiaszkow wiec zamierzam na Yggdrasil EU przeskoczyc i tu machnac jakiegoś Huntera :) , to sie odezwe do Tomczasa albo Phaequela

Luzik, zaraz loguje sie na gre i ogarne was :)

Dodam ze Yggdrasil to aktualnie najpopularniejszy serwer anglojezyczny. Jest zatłoczony i zawsze jest ekipa na Battlegroundy.

nawet o 3 nad ranem xd

(sprawdzone)

Luzik, zaraz loguje sie na gre i ogarne was Dodam ze Yggdrasil to aktualnie najpopularniejszy serwer anglojezyczny. Jest zatłoczony i zawsze jest ekipa na Battlegroundy.

Battlegroundy są łączone z 3 serwerów.

Tak , zauwazylem to dzis:)

Postać zrobiona jak na razie wbity 7lv^^ ktoś robił już rajdy itp?ogólnie gra się jakoś rozwija w dalszy lvl'ach?

Gildia rośnie w siłę. Rekrutacja trwa. Pisac do Tomczas lub Zathard ew. do innych czlonkow online. Ja wybywam na miasto wiec do poznego popoludnia mnie nie bedzie. Powiem tak, gra zachwyca swoja prostota i wlasnie to nas do niej przyciaga. Lubilscie takie tytuly jak Rappelz, Last chaos czy Shayia? To warto sprobowac sił. Rekrutujemy od 1lv serwer Yggdrasil.

Moj nick to Cinols chetnie dolacze :)

Gra wciąga z każdą chwilą z chęcią dołączę do gildi :lol: Nick:Rewel