Zaproszenia do CBT2 Black Desert RU Dla Gildii / Klanów

site_logo.png

Witam

Jako administrator fansite Blackdesert.com.pl , chciałbym zaprosić wszystkie gildie/klany które chcą wsiąść udział w CBT2 Black Desert RU do aplikowania w temacie na fansite:
http://blackdesert.com.pl/forum/viewtopic.php?f=8&t=54

Lub tutaj, jednak wolałbym na fansite aby mieć wszystko w jednym miejscu.

Będę posiadał odpowiednią ilość kluczy na CBT2 dla przedstawicieli gildii oraz pewną pulę kluczy dla pozostałych graczy o czym poinformuję wówczas kiedy będę znał dokładną ilość kluczy jakie otrzymam od gamenet.

Jeśli chcesz się wpisać w tym temacie, to zrób to wg wzorca:

1. Nazwa Gildii/Klanu
2. Nick przedstawiciela(i)
3. Strona www (jeśli jest)
4. Kontakt (TS3 , email lub nr telefonu***)

Przygotowałem już polonizację oraz zangielszczenie do klienta RU, więc nie będzie problemu z rozumowaniem gry. Łatkę wraz z instrukcją przekażę wraz z kluczami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu :

e-mail: press@blackdesert.com.pl // www.blackdesert.com.pl @Deska // lub przez PW na forum tutaj.

1. Drunk Pandaz

2. Rejpu, Siscar, Issen, Flyaway

3. Mamy swoją grypę na fejsie jako stronę

4. Curenor@gmail.com

Żadnych opisów gildii nie trzeba? :P

Nie, zaproszenia będą dla gildii które interesują się tym tytułem. Aktualnie zbieram listę zainteresowanych dlatego że na podstawie tej listy dostanę odpowiednią ilość kluczy.

Nie, zaproszenia będą dla gildii które interesują się tym tytułem. Aktualnie zbieram listę zainteresowanych dlatego że na podstawie tej listy dostanę odpowiednią ilość kluczy.

1.Smoczy Zakon

2.Excelsior,SpookyYoshi

3.Strona w trakcie tworzenia

4.geralt1267@onet.pl

5.Każda liczba kluczyków nas zadowoli ^^Z góry dzieki.

Rozumiem że otrzymanie pojedynczego klucza nie wchodzi w grę?

site_logo.png

Witam

Jako administrator fansite Blackdesert.com.pl , chciałbym zaprosić wszystkie gildie/klany które chcą wsiąść udział w CBT2 Black Desert RU do aplikowania w temacie na fansite:
http://blackdesert.com.pl/forum/viewtopic.php?f=8&t=54

Lub tutaj, jednak wolałbym na fansite aby mieć wszystko w jednym miejscu.

Będę posiadał odpowiednią ilość kluczy na CBT2 dla przedstawicieli gildii oraz pewną pulę kluczy dla pozostałych graczy o czym poinformuję wówczas kiedy będę znał dokładną ilość kluczy jakie otrzymam od gamenet.

Jeśli chcesz się wpisać w tym temacie, to zrób to wg wzorca:

1. Nazwa Gildii/Klanu
2. Nick przedstawiciela(i)
3. Strona www (jeśli jest)
4. Kontakt (TS3 , email lub nr telefonu***)

Przygotowałem już polonizację oraz zangielszczenie do klienta RU, więc nie będzie problemu z rozumowaniem gry. Łatkę wraz z instrukcją przekażę wraz z kluczami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu :

e-mail: press@blackdesert.com.pl // www.blackdesert.com.pl @Deska // lub przez PW na forum tutaj.