Lagi/cofki

Witam.Problem jest tego rodzaju ze odkąd jest nowa operacja mam straszne lagi/cofki.Czy to możliwe ze to przez tą aktualizację ? Czy ktoś tez doświadczył lagów/cofek. Dla przykładu:

Początek meczu na mapie mirage gram po stronie ct udaje się na bs A stoję już przy fireboxach i nagle w magiczny sposób wraca mnie na respa i przegrywamy rundę bo zanim dobiegłem to już bs był zajęty....

U mnie po operacji się nic nie zmieniło. A co do twoich magicznych cofek to w 99% przez internet.

ale przy pingu 70-90 ? takie cofki ? A jezeli to juz wina mojego neta macie moze jakies pomysly ?

EDIT:

Tyle że nie ja tylko mialem lagi a caly team mial po 70-400 pingu

Witam. To nie jest winna interentu to samo mam po nowych patchu cofki przy 250-300 fps i pingu 50-60. Probowalem wszystkiego sterowiki itp itd i nic nie pomoglo. Formatowalem nawet komputer bo myslalem ze cos nie tak ale niestety wciaz tak jest. Jak ktos bedzie mial pomysl dajcie znac:)

"Cofki" nie muszą być spowodowane pingiem, może to wynikać tym, że gubisz pakiety. To na pewno nie jest wina patcha, tylko wina internetu.

"Cofki" nie muszą być spowodowane pingiem, może to wynikać tym, że gubisz pakiety. To na pewno nie jest wina patcha, tylko wina internetu.

Niestety kolego ale sie z toba nie zgodze po 1 sprawdzalem pakiety przez godzine ani 1 stracony po 2 po patchu nowym jak zobaczysz na forum steam cs go jest wiele problemow ludzie wogle nie moga sie polaczyc maja auto disconect itp itd. Wiec to nie jest winna lacza czy zgubionych pakietow tylko cos po prostu jest nie do konca tak jak powino byc z patchem. Trzeba czekac az ktos znajdzie rozwiazanie albo valve da fixa.

Sprawdzałem na forum volvo, skilowni i nikt takich problemów nie ma. Więc wina ewidentnie leży po stronie internetu albo zasyfionego komputera.

Proponuje wejsc na forum gry na steamie i poczytac zobaczysz ile jest bledow po patchu. i problemow :) I jakbys czytal byl format :)

Cytuje jeden z wieluset postów :

"Right after the update i've experienced some annoying lags. I can rush A long at Dust2 and next second game turns me back to double doors :| Or i can rush Mid2B and it turns me back to the mid , well, anyway, that teleport lags really annoying. Connection normal, ping 35-40ms MAX. Can anyone help me fix it?"

Na pc mam lola/cs go/sterowniki/avasta wiec zasyfiony chyba tu nie pasuje... Dzięki komendzie net_graph 1 widzę czy tracę pakiety a dokładniej jest to opisane jako loss/choke chyba. Wiec argumenty "zasyfiony pc/pakiety" są bez sensu

Napisze to poraz enty wiele jest problemow po najnowszym patchu jak poczytasz na steam. Powem ci ze dzisiaj z rana kolo 6 bylo wszystko pieknie pozniej znow zaczelo lagowac, cofac tak ze nie da sie grac. Trzeba sledzic forum valve czy ktos nie znalazl rozwiazania tego problemu. Jak cos sie pojawi dam znac :)

zresetuj router/modem.

Może to być też wina serwerów. Doświadczyłem już kilka razy pingu po 500 kiedy jedna osoba na 10 miała ping po 15 a reszta laagi.

Może spróbuj zagrać Faceit, tam serwery są lepsze niż serwery Volvo do matchmakingu, a jeżeli nawet na Faceit będziesz miał lagi, to wina tylko i wyłącznie internetu.

Witam.Problem jest tego rodzaju ze odkąd jest nowa operacja mam straszne lagi/cofki.Czy to możliwe ze to przez tą aktualizację ? Czy ktoś tez doświadczył lagów/cofek. Dla przykładu:

Początek meczu na mapie mirage gram po stronie ct udaje się na bs A stoję już przy fireboxach i nagle w magiczny sposób wraca mnie na respa i przegrywamy rundę bo zanim dobiegłem to już bs był zajęty....