Wildstar

Siemka, za 3 miesiące Wildstar będzie oficjalnie f2p i mam pytanie ! czy jeśli kupię teraz WS i będę płacił co miesiąc to będę nadal miał ograniczenia dla f2p ?

Tak, żeby calkiem zdjąc ograniczenia to musisz opłacić subskrypcję lub płacić CREEDami, spokojnie w miesiąc uzbierasz na creedy a nawet jeśli jakimś cudem nie zdołasz uzbierać kwoty to przecież nic się nie stanie bo gra będzie F2P więc masz dodatkowe dni na to by na tego CREED'a wreszcie nazbierać :). Ogólnie nawiększym minusem jeśli nie wykupisz subskrypcji to jest chyba założenie gildii, ponoć dołączyć do gildii będzie można

dołączyć będzie można ale zakładać nie :)

Chce kupić i mnie ciekawi po prostu czy będę miał potem ograniczenia czy będe miał status tego co płacił już za grę.

Po zakupie gry bedziesz mial 12 slotow na postac zamiast 2 i cos tam jeszcze ale zeby pozbyć się all ograniczeń to musisz kupić abonament za realna kase lub za creeda, taka opcja premium jak np: w Aionie czy też innych grach, jeśli chodzi o sam content to masz wszystko za free, możesz chodzić na dungi, adventures czy też shipardy po X razy dziennie

Będziesz miał takie same ograniczenia, co ludzie grający od roku. Za miesiące, które przegrasz dostaniesz jakiegoś tam peta i ozdóbkę, + loyalty pointsy za czas w zależności od tego ile grałeś. Po przejściu na F2P zostanie Ci też oczywiście cały niewykorzystany czas grania i zakupione CREEDy.

Wszyscy narzekają na ten model płatności, a wg mnie jest on idealny. Grze przybędzie graczy i każdy kto będzie grał nawet casualowo, będzie mógł uzbierać sobie na creeda i grać na pełnych możliwościach gry. Jeżeli ktoś z kolei gra naprawdę okazjonalnie, nie będzie też odczuwał potrzeby kupienia konta premium, tak więc sloty na postacie, miejsca w AH itp. nie będą mu też nie wiadomo jak potrzebne. W końcu i tak cały content jest dostępny, a gra opiera się przede wszystkim na robieniu dungów i raidów - czyt. pracy zespołowej. Mówcie co chcecie, ale zobaczycie że ten model przejdzie i będzie się naprawdę przyjemnie grało.

Siemka, za 3 miesiące Wildstar będzie oficjalnie f2p i mam pytanie ! czy jeśli kupię teraz WS i będę płacił co miesiąc to będę nadal miał ograniczenia dla f2p ?