Total War: Arena

Czy ktoś może wie jak poradzić sobie ze strasznymi lagami jakie w tej grze występują? Zdarza się, że mam opóźnienie rzędu minuty, nic nie da się wtedy zrobić... Nie jest to wina komputera tak mi się wydaje, bo są mecze w których nie mam lagów. Internet też mam w porządku, 10mb/s moim zdaniem wystarcza by grać, może coś poradzicie.

Od razu można by zrobić tu zbiorczy temat o tej grze. Jak ktoś by chciał ze mną zagrać to piszcie na priv :)

Jeśli lagi objawiają się problemami z kontrolowaniem jednostek, a nie opóźnieniami pola bitwy to ma to mnóstwo graczy i jest to wina samej gry. Ja doświadczyłem tego tylko kilka razy gdy jednostki zamiast podążać za wrogiem, stwierdziły, że postoją jeszcze chwile przyjmując przeszczepy na twarz

Właśnie tak to wygląda, wszystko dookoła działa, tylko moi ludzie wolą stać sobie w miejscu zgarniając wszystkie możliwe strzały dookoła.

Czy ktoś może wie jak poradzić sobie ze strasznymi lagami jakie w tej grze występują? Zdarza się, że mam opóźnienie rzędu minuty, nic nie da się wtedy zrobić... Nie jest to wina komputera tak mi się wydaje, bo są mecze w których nie mam lagów. Internet też mam w porządku, 10mb/s moim zdaniem wystarcza by grać, może coś poradzicie.

Od razu można by zrobić tu zbiorczy temat o tej grze. Jak ktoś by chciał ze mną zagrać to piszcie na priv :)