Dirty Bomb?

Co w tej grze jest ciekawego?

to może jakaś alternatywa dla fps? nie musi być do tego podobna

Co w tej grze jest ciekawego?

To ci powymieniam elementy tej gry. To co będzie ciekawe dla ciebie to zostaw. (Nawet stary Crossfire był gorszy od 90% fps'ów :I)

-Ekwipunek w postaci kart(każda ma inny zestaw broni i perków) od kategorii Lead do Obsidian(Czyli:Lead,Iron,Bronze,Silver,Gold,Cobalt,Obsidian z czego wszystko powyżej bronze jest tylko kosmetyczne).

-2 tryby(trzeci już za tydzień :I):Objective,Stopwatch(oraz Execution,czyli ten wkrótce)

-Brak P2W :o

-Turnieje :o

-Więcej klas niż w TF2

-Zbieranie kasy na kupno rzeczy jest nawet szybkie(dla casuala wystarczy nawet do 2 tygodni na 1 postać).

-Wymiana kart(wkrótce)

-Zmiana kart z niższej na wyższą(przykładowo masz 3 karty typu Lead do jednej postaci i płacisz małą sumę Credits i masz losowanie z wyższego typu. Narazie jest możliwość dotarcia takim typem tylko do Golda)

-Małe mapy przez co gra jest szybka :I

Chciałem się rozpisać,ale nie mam czasu.

Do tego co napisał flesh ja bym dodał że gra jest dynamiczna i szybka z dużą ilości akcji, nie jak w csie.

Wystarczy spojrzeć na profil użytkownika "KaczkaDziwaczka" aby zrozumieć, że opinia tego człowieka jest bez wartościowa.

A co do Dirty Bomb, gra się przyjemnie. Miło wejść i rozegrać kilka szybkich rundek.

warn_ico.png
Obraza
~Leman

+ Gra żre 1.500.000 ramu

Polecam szczególnie przy 4gb ramu

+ Gra żre 1.500.000 ramu Polecam szczególnie przy 4gb ramu

Twój drewniany komputer nie daje rady? jak przykro . Każda gra teraz tyle bierze dlatego minimum to 8 gb "ziomeczQ".

+ Gra żre 1.500.000 ramu Polecam szczególnie przy 4gb ramu

Ja śmigam przy takim ramie na full detalach płynnie.

Rano wyszukiwało mi masę serwerów a teraz tylko 6, też macie jakiś problem z browserem ?

Długo się wczytuje to pierwsze, wcześniej mi error wyskakiwał przy logowaniu to zweryfikowałem pliki i pobrało brakujący i działa.

Tiaa z braku laku czegoś innego do gry, to Dirty Bomb jest spoko, tylko jeden mankament mało map ale z czasem i one się pojawią.

Oj tam oj tam jak on tam miał ten nowy Rinho :P, ten z minigunem którego odpalasz i nikt ci nie podskoczy nawet.

Do tego dodaj healera i jesteś prawie unkillable monster

Skąd ja to znam...Gunner...Healer... A no tak przecież to taki sam setup jak w TF2 a tam jakoś nikt nie płaczę o "unkillabe monster"

Pomimo tego że Dirty Bomb jest dobrym fpsem czegoś mu brakuje żeby trafić do topki grywalności.

Gra jest kozacka. Mianowicie jest dynamika, jest pomysł, jest wiele ciekawych rozwiązań. Ponadto skupiona na rozgrywki e-sportowe. Polecam obejrzeć na twitchu rozgrywki Dirty Cups, np. PkD vs ZFZ. Uwierz, warto spróbować ;)

Wystarczy spojrzeć na profil użytkownika "KaczkaDziwaczka" aby zrozumieć, że opinia tego człowieka jest bez wartościowa.A co do Dirty Bomb, gra się przyjemnie. Miło wejść i rozegrać kilka szybkich rundek.
Obraza~Leman

Na Twoim miejscu odwołałbym się od tego warna jeszcze dzisiaj, bo żadnej obrazy od Ciebie w jego kierunku nie widzę :)

A co do tematu to zagrałem jak była Open Beta, być może teraz się wiele zmieniło, ale wtedy wyłączylem po dwudziestu minutach, ale po samouczku myślałem, że kozak gra - myliłem się.

Pograłem chwilę i gra nudna jak cholera,postacie latają jak po LSD... szkoda gadać.

Mi się podoba bardzo przypomina ET w szybkości rozgrywki, uni trochę inne ale ten sam fun i te dzwieki jak hs wchodzą miodek - ja od siebie polecam

nic. zwykły crap.. już stary crossfire był lepszy

Bullshit. CF nie ma niczego w czym byłby lepszy.

Na Twoim miejscu odwołałbym się od tego warna jeszcze dzisiaj, bo żadnej obrazy od Ciebie w jego kierunku nie widzę

Zasugerowanie, że ktoś ma głupi nick i że jego opinia z tego powodu jest nic nie warta to nie obraza? Tak bez powodu?

Mi się podoba bardzo przypomina ET w szybkości rozgrywki, uni trochę inne ale ten sam fun i te dzwieki jak hs wchodzą miodek - ja od siebie polecam

Dokładnie. Jestem zadowolony z gry w FPSa po raz pierwszy od czasu, kiedy grałem w ET - gra jest szybka i ciekawa. Kompletnie nie mam pojęcia czemu ludzie tutaj tak narzekają.

Zasugerowanie, że ktoś ma głupi nick i że jego opinia z tego powodu jest nic nie warta to nie obraza? Tak bez powodu?

Cytuję słowa użytkownika: "Wystarczy spojrzeć na profil użytkownika "KaczkaDziwaczka" aby zrozumieć, że opinia tego człowieka jest bez wartościowa."

Czy te zasugerowanie, iż posiada głupi nick równa się warn? Dlaczego? Jeśli napisze, że Twój nick dla mnie się nie podoba to dostanę ostrzeżenie, ponieważ wyrażam swoje zdanie? Tutaj przekładaja się różne obrazy które zgłaszam jak tylko widze, jednakże ostatnie słowa w zacytowanym przeze mnie zdaniu są niczym w porównaniu do innych obraźliwych i NIE KARANYCH postów. Cóż, widzę, że na tym forum użytkownik nie ma żadnej swobody postowania ponieważ za chwilę może otrzymać karę w postaci (nawet) bana za coś, co nie powinno być brane pod uwagę.

Ale to do was zależy praca a rozumiem, że wy wykonujecie tylko polecenia 'władzy wyższej', tak czy inaczej ja wyraziłem tylko swoje zdanie o tym co myślę.

Dokładnie. Jestem zadowolony z gry w FPSa po raz pierwszy od czasu, kiedy grałem w ET - gra jest szybka i ciekawa. Kompletnie nie mam pojęcia czemu ludzie tutaj tak narzekają.

Dla mnie się nie spodobała z powodu małej dynamikii, może dlatego, że wtedy na serwerze było 10 osób bodajże (choć więcej nie widziałem na tamten czas). Jeśli teraz bym włączył i populacja byłaby większa to może i bym został, ale na tamten czas tylko i wyłącznie odinstalowałem tą grę z powodu małej dynamikii gry :lol:.

Najlepiej grać ze znajomymi, aktualnie trwa OB, więc dołączają ludzie różnej maści, ja po prostu robię obj, a oni robią za mięso armatnie.

Gram też tylko kilka meczyków dziennie, bo akurat na taką formę rozgrywki ta gra jest nastawiona, wchodzisz, grasz i idziesz robić coś innego, z cała pewnością nie na grę non stop :).

Polecam też poćwiczyć HS - ustawienie FOV, czułość myszki pod siebie, oraz włączenie dźwięków przy trafieniu w głowę z pewnością w tym pomoże + poznanie map i możliwości zablokowania przeciwnika :)jest zalecane