Mój początkujący blog

Witam

Od zawsze chciałem pobawić sie w blogowanie. Bardzo was prosze o opinie na temat mojej stronki jak i tekstu. Pierwszy tekst dotyczy carmageddona. Każda opinia mile widziana. Btw. nie wiem czy odpowiedni dział.

www.gamealert.pl

Bardzo ładny i schludny szablon. Post napisany ciekawie i bez rażących błędów...

Będę odwiedzał na sto procent :)

*Zwróć tylko uwagę na powtórzenia.

Bardzo rzetelnie, krótko i na temat.

Fajne opisanie, ale nie było w tym czegoś co zachęciłoby mnie przynajmniej do przetestowania tej gry.

Podoba mi się szablon, nie ma oczo pląsowych kolorków i nie przesadzone, wszystko widoczne :)

Bardzo dziękuje za wszystkie opinie :) na chwilę obecną muszę jeszcze powalczyć z domeną :) Co do tekstu to moja pierwsza próbka myślę, że następnym razem może być lepiej.

przydałoby się więcej tekstów... o czym ma ogólnie być ten blog?

wychodzę z założenia, że nazwa + kategorie wymienione u góry strony dają wystarczająco dużo informacji o czym ma być blog

sam jestem fanem prostoty i minimalizmu ale ten szablon jest po prostu słaby, przyciski w poziomym menu, najeżdzam z nadzieją że zaskoczy mnie jakaś fajna animacja - nic, to samo z przyciskami od social media. cień jest zbyt mało widoczny i ogólnie ma sie wrażenie ze jest jednolite tło. Artykułu nie oceniam bo znajdą sie spece lepsi odemnie do oceny tego. Ogólnie darmowych szablonów nie polecam, chyba ze udałoby Ci sie ten jakoś sensownie wyedytować.

kolego, chyba jesteś niezdecydowany... albo prostota i minimalizm, albo fajerwerki graficzne. Imho jest ladnie

Zmieniłem troche styl pisania. Bardziej osobiście się zrobiło. Czy tak jest lepiej?

www.gamealert.pl

btw. jak myślicie czy konkurs to dobry pomysł aby się promować? mam 3x klucze do CS : GO

Reklamujesz swój blog na forum bloga guru? Nie ładnie wchodzić tak na czyjś teren. :D Całkiem spoko, ale mogłeś sobie wybrać ciekawsze gry do opisu.

Zależy co kto lubi . Teraz planuje Magicka 2... no ale są gusta i guściki. btw. na chromie działa dobrze / na firefoxie się sypie

edit: byłbym wdzięczny za ,,obserwatorów "

To nie Forum bloga guru, tylko całkiem oddzielne Forum.

Dla mnie spoko blog.

Fajnie się czyta, dodałem twój blog do obserwowanych i zakładek więc czasem będę wpadał. Niemniej jednak mógłbyś wpleść w teksty trochę więcej emocji bo póki co są dla mnie dość bezpłciowe. Szczególnie taka gra jak Hatred powinna być opisana bardziej żwawo i zależnie od twojego zdania negatywnie/pozytywnie podsumowana na koniec, nie zgorszyłbym się jakbyś rzucił raz czy dwa nawet wygwiazdkowanym mięsem : D Ale ogólnie jest w porządku.

Nie słuchaj derpa bo on gra tylko w kucyki pony, artykuły na poziomie, strona bardzo przyjemna dla oka (nic bym nie poprawiał bo jest dobrze), dużo screenshotów co daje nam lepszy widok na grę.

Jedynie co mi brakuje to jakiś filmik promujący grę.

Całkiem ładna strona. Teksty są na dobrym poziomie, tak trzymaj.

Kiedyś także prowadziłem blog :

http://programowaniec.blogspot.com

Zawiera kilka wpisów ... Nie aktualizowałem go, nie wiem czy jest sens go reaktywować.

Teksty tam za wybitne nie są, ale może poczytać się da ...

Najważniejsze, to się nie zniechęcać. Pisanie bloga powinno traktować się jako hobby, a ludzie przyjdą z czasem...

Życzę wytrwałości :)

dziękuje wszystkim za miłe słowa motywujecie do dalszego działania :) serce się cieszy jak ,,obserwatorzy " wpadają :)

Na pierwszy rzut oka za jasno jak dla mnie. Reszta w porządku.

Powiem kolego tak. Bardzo podoba mi się ten twój blog pod względem graficznym ( Prosty a za razem ma coś co przyciąga oko). Co do pisowni to też jest na poziomie bardzo dobrym. Będę tam zaglądał:D

Życze powodzenia

Hadem