Inspirit Online/ELOA Online

Witam, chciałbym się zorientować czy ktoś z forum zamierza zagrać w wyżej wymienioną grę. Może jakby więcej osób się znalazło, skleimy jakąś paczkę do gry?

O ile mi pójdzie na lapku i będę miał chociaż 20-30 fpsów to będę grał. Tak jak pisałem wcześniej Diablo 3 już się znudziło, a PoE mi jakoś nie podeszło.

ja napewno bede grał ale najwczesniej od 17 godziny (o ile bedą juz servery otwarte)

Ja chętnie skosztowałbym gry w ową produkcję, ale jak pisał kolega trochę wyżej, wszystko będzie zależało od tego jak płynnie uda mi się odpalić grę na lapku.

mam kluczyk, na pewno zagram ;)

No gra zapowiada się nawet ciekawie chociaż z drugiej strony trochę boli wygląd przeciwników bo zamiast zabijania jakiś monstrów bijemy się z niedźwiadkami i wilkami.

Ja już się na to piszę ;)

Swoją drogą, zna ktoś wymagania systemowe tej gry?

Wyglada na i3, 4gb ram i karta 1gb pokroju 750ti jako zalecane. Tak na oko :) To nie jest jakis ewenement graficzny jak Umbra na cry engine. Spodziewam sie ze wooden PC pociagnie ta perełke :) Kojarzy mi sie z Mythosem od [rip]Frogstera.

O ile item shop nie zniszczy tej gry jak to bywa w przypadku 99% gier F2P, to ta gra będzie włączona 24/7 na moim laptopie. ^^

Z regoly hnsy maja przyzwoite sklepiki. Mysle ze bez obaw, chyba ze firma na start chce strzelic sobie kule w stope.

Kluczyk jest więc zagram na pewno ^-^

Mamy już parę osób, można pomyśleć nad sklejeniem ekipy.

kluczyków jest jeszcze ponad 2.6k także niema obawy że ktoś będzie chciał zagrać a nie zagra bo nie będzie miał klucza

Duzo kluczykow, wiec na logike beda testowali obciazenie serwerow ^^ Welcome hejt and lags ^^

Coś tam się pyknie w dniu nie pracującym

Można dostać klucz? A jeśli nie macie to gdzie takowy dostane?

pod tym linkiem sa keye

http://www.freemmostation.com/giveaways/inspirit-online-aka-eloa-online-free-beta-key-giveaway/


zostało już 660 tylko a było 2.6k jak łykałem klucz pare godzin temu

Fajnie ze 1 kluczyk na jedno ip. Tak powinno byc zawsze.

@Avany tu są wymagania http://eloa.netmarble.net/support/download

Ogólnie nie jest to nowa produkcja ma już ponad pół roku . Dla zainteresowanych na w/w stronie jest cała db wystarczy przetłumaczyć sobie . Jeśli ktoś posiada możliwość aktywacji konta za pomocą mesa to może po testować śmiało . Testując Eloa i porównując do zawartości Inspirita Online jaką dostaniemy to taka trochę uboższa wersja będzie na start , ale miejmy na dzieje że do ob czyli jak to bywa finalnej ver. zrównamy się z contentem .

@bvndy dzięki za stronę.
Tutaj macie wymagania gry:

13004844811248608966.jpg