Lista aktywnych graczy!

Witam. Postanowiłem zorganizować spis osób grających w TESO który ułatwi nam w jakiś sposób kontakt z innymi osobami. Jest zrobione wiele tematów ale ciężko jest się odnaleźć więc proszę wpisać kilka informacji o swoim koncie. Pozdrawiam serdecznie :)

Informacje:

- nick postaci: Lord Drakus

- klasa postaci: Templar

- rasa: Elf Wysokiego Rodu (Altmerowie)

- rola w party/pvp: postać lecząca,wspierająca

- frakcja: Ebonheart Pact

- gildia: BRAK(jak ktoś posiada proszę wpisać nazwę oraz stronę lub forum do gildii)

Witam. Postanowiłem zorganizować spis osób grających w TESO który ułatwi nam w jakiś sposób kontakt z innymi osobami. Jest zrobione wiele tematów ale ciężko jest się odnaleźć więc proszę wpisać kilka informacji o swoim koncie. Pozdrawiam serdecznie Informacje:- nick postaci: Lord Drakus- klasa postaci: Templar- rasa: Elf Wysokiego Rodu (Altmerowie)- rola w party/pvp: postać lecząca,wspierająca- frakcja: Ebonheart Pact- gildia: BRAK(jak ktoś posiada proszę wpisać nazwę oraz stronę lub forum do gildii)

Witam swoją drogą bardzo ciekawa akcja i jak najbardziej popieram:

Nick postaci: Dúríth Cú Roí

Klasa postaci: Nightblade

Rasa: Bosmer

Rola: DPS

Frakcja: Ebonheart Pact

Gildia: Pradawny Legion

W razie potrzeby skontaktowania się ze mną w sprawie gildii bądź w innych sprawach w grze mój nick to @Narinaga ewentualnie jeśli komuś się nie chce to zawsze może napisać do mnie na PW. Pozdrawiam.

- nick postaci: Radinyn


- klasa postaci: Nightblade


- rasa: Leśny elf


- rola w party/pvp: DPS


- frakcja: Aldmerskie Dominium


- gildia: RoarTeam


Nick postaci: Ayyos

Klasa postaci: Templar

Rasa: Breton

Rola: Raczej healer :D chociaż zastanawiam się nad buildem "Omega Templar" :D

Frakcja: Ebonheart

Gildia: Nie mam aktualnie

Bardzo fajna inicjatywa mam nadzieje że więcej osób się zgłosi :D Tak edytowałem, gdyż zobaczyłem co wyprawia build Omega Templar. :D

- nick postaci: Radinyn- klasa postaci: Nightblade- rasa: Leśny elf- rola w party/pvp: szybki duży dmg, raczej mało hp- frakcja: Aldmerskie Dominium- gildia: RoarTeam

Czołem Twoją rolą w party jest DPS/DD :D

Witam. Postanowiłem zorganizować spis osób grających w TESO który ułatwi nam w jakiś sposób kontakt z innymi osobami. Jest zrobione wiele tematów ale ciężko jest się odnaleźć więc proszę wpisać kilka informacji o swoim koncie. Pozdrawiam serdecznie :)

Informacje:

- nick postaci: Lord Drakus

- klasa postaci: Templar

- rasa: Elf Wysokiego Rodu (Altmerowie)

- rola w party/pvp: postać lecząca,wspierająca

- frakcja: Ebonheart Pact

- gildia: BRAK(jak ktoś posiada proszę wpisać nazwę oraz stronę lub forum do gildii)