[WildStar][Jabbit PvE - Exile ] Gildia Dzika Gwiazda! Zapraszamy nowych graczy!

wildstar-online-logo.jpg?itok=GUrI-HC5

Witaj Wędrowcze!


Dzika Gwiazda jest dla ludzi, którzy szukają przede wszystkim dobrej zabawy i fajnego towarzystwa.

Stawiamy na ciekawych i zabawnych graczy, z którymi wspólnie wkroczymy w nadchodzący content.

Instancje są u nas jedynie wymówką, aby przyjemnie spędzić czas i pogawędzić na Ts'ie.

Nie oznacza to, iż zamierzamy wolno brnąć do przodu, mamy po prostu nieco odwrócony system wartości.

Szukasz zwariowanej, nietypowej oraz nad wyraz życzliwej gromady ludzi?

Czy może ludzi wśród których będziesz mógł poznać świat Wildstar?

W obu przypadkach poczujesz się u nas jak w domu! Jesteśmy mieszanką (wybuchową) weteranów i nowych graczy ;)


Zapewniamy Wam:


- miłą i przyjazna atmosferę,

- Wspólne pogłębianie lore dla zainteresowanych

- pomoc w cięższych questach,

- craft, craft i jeszcze raz craft,

- wypady na instancje i raidy

- serwer TeamSpeak 3


Zgłosić się do nas możesz następująco:

- w postach pod tym tematem

- napisać do jednego z nas w grze:


Sinestro DeRooth

Mal Reynolds

Miss Fox


Zapraszamy!


Serwer Jabbit, strona Exile!



PS. Przestaliśmy Testować ^^ teraz lecimy już na poważnie!!




REKRUTACJA ZAWIESZONA

do czasu przejścia gry na f2p

Hej, jestem zainteresowany dołączeniem do gildii - nick w grze taki jak podałem na forum (Giret Oathbreaker). Jeśli można to odezwę się do którejś z wymienionych osób. Jednak chciałem zapytać czy ktoś z gildii grywa pvp? Nie mówię o jakiejś mega organizacji warplot ale o spontanicznych RBG?

Hej, jestem zainteresowany dołączeniem do gildii - nick w grze taki jak podałem na forum (Giret Oathbreaker). Jeśli można to odezwę się do którejś z wymienionych osób. Jednak chciałem zapytać czy ktoś z gildii grywa pvp? Nie mówię o jakiejś mega organizacji warplot ale o spontanicznych RBG?

Ciezko nazwac ten zlepek ludzi gildia 90% gra zeby grac o bg mozna zpomniec conajwyzej 2-3 osoby chodza

Ciezko nazwac ten zlepek ludzi gildia 90% gra zeby grac o bg mozna zpomniec conajwyzej 2-3 osoby chodza

Drogi donku nastawiamy sie glownie na instancje gdyz gramy na serwerze PvE :) Jesli nie przebywales na TS to nie dziw sie, ze nikt nie chcial z Toba wychodzic na BG. Na chwile obecna skupiamy sie na lvlowaniu i uczeniu sie taktyk na normalnych instancjach aby nie bylo pozniej niespodzianki na weteranach, poniewaz naszym celem sa raidy.

Profil naszej gildii jest PvE i nikt nikogo nie bedzie zmuszal do wychodzenia na BG. Sa u nas jednak gracze grajacy PvP na rbg i na TS zbieraja sie aby sie na nie zapisywac.

Byłbym chętny dołączyć, jakbyście mogli mi na priv podesłać ip ts :).

Zapraszamy! Niebawem zaczynamy przygodę z Veteranami. Na chwile obecna staramy się zrobić normal mode na poziom gold! :) W gildii jest już ponad 50 osób.

Zapraszamy! Coraz więcej osób dobija do 50! Zaczynamy ubierać się na veteran przygodach i instancjach!

Za nami już pierwszy raid i pierwszy boss na GA pokonany! Jako, ze jest Nas za mało do samodzielnego raidowania, raidujemy z zaprzyjaźnioną gildia anglojęzyczną! Zapraszamy do wspólnego raidowania! :)

Pokonaliśmy już 2 bossy na GA i kilka minibossow, niewiele zabrakło a Phage Maw tez byłby za nami! ^^ Ale na ten weekend myślę, ze 3ci boss GA zostanie przez Nas pokonany.

Zapraszam serdecznie w nasze szeregi abyśmy razem z Toba mogli już samodzielnie wychodzić na raidy 20 man w polskojęzycznym gronie! :) Jeśli jesteś na etapie attumentu do raidow pomożemy Ci w jego realizacji. :)

Zapraszamy wszystkich chcących raidowac! Obecny nasz progress to 4/6 GA. Planujemy w ciągu najbliższych tygodni stworzyć własna polskojęzyczną grupę raidowa!

w sumie to polecam, fajna atmosfera i wszyscy sobie pomagają :)

Wiadomo już kiedy przechodzi na f2p? Gdybym chciał zacząć, to ile mnie będą wynosić koszta gry? Aż do przejscia na f2p?

Dokładnej daty przejścia na model f2p jeszcze nie podano. Wiemy, że ma to nastąpić jesienią 2015. Co do kosztów Wildstar z miesiącem abonamentu kosztuje na g2a.com około 35 zl. Następnie jeśli grasz dość dużo może nazbierasz na creeda < daje one miesiąc gry>. Jeśli nie to miesiąc gry na oficjalnej stronie to około 50 zl a od resellerow 60 dni to koszt około 80 zl.

Ze względu na niewielkie zainteresowanie Polaków gra w ostatnich tygodniach jesteśmy zmuszeni zamknąć rekrutacje do czasu przejścia gry na f2p.

Gildia zostanie reaktywowana po przejściu gry na f2p. :)

Jako alternatywa pozostaje wam gra w gildiiach eng lub w innej PL gildii.

...czyli jednak? szkoda :/

Prawda jest taka, ze po wbiciu reputacji i wyfarmieniu amp/skill pointow zostaja tylko raidy.. w wiekszosci przypadkow 3x w tygodniu po 2-3 h. A jak sie juz ogarnia to GA czysci sie w jeden wieczor. Poki nie wejdzie nowy Drop nie ma co robic w grze. Ludzie sie nudza i koncza grac niestety.

...czyli jednak? szkoda :/

Nie bardzo rozumiem co Twój wpis ma oznaczać, czyli jednak co ? bo niby coś napisałaś ale jakoś mało konkretnie i wyraznie

wildstar-online-logo.jpg?itok=GUrI-HC5

Witaj Wędrowcze!


Dzika Gwiazda jest dla ludzi, którzy szukają przede wszystkim dobrej zabawy i fajnego towarzystwa.

Stawiamy na ciekawych i zabawnych graczy, z którymi wspólnie wkroczymy w nadchodzący content.

Instancje są u nas jedynie wymówką, aby przyjemnie spędzić czas i pogawędzić na Ts'ie.

Nie oznacza to, iż zamierzamy wolno brnąć do przodu, mamy po prostu nieco odwrócony system wartości.

Szukasz zwariowanej, nietypowej oraz nad wyraz życzliwej gromady ludzi?

Czy może ludzi wśród których będziesz mógł poznać świat Wildstar?

W obu przypadkach poczujesz się u nas jak w domu! Jesteśmy mieszanką (wybuchową) weteranów i nowych graczy ;)


Zapewniamy Wam:


- miłą i przyjazna atmosferę,

- Wspólne pogłębianie lore dla zainteresowanych

- pomoc w cięższych questach,

- craft, craft i jeszcze raz craft,

- wypady na instancje i raidy

- serwer TeamSpeak 3


Zgłosić się do nas możesz następująco:

- w postach pod tym tematem

- napisać do jednego z nas w grze:


Sinestro DeRooth

Mal Reynolds

Miss Fox


Zapraszamy!


Serwer Jabbit, strona Exile!



PS. Przestaliśmy Testować ^^ teraz lecimy już na poważnie!!




REKRUTACJA ZAWIESZONA

do czasu przejścia gry na f2p