Szukam Gry!

Witam wszystkich,

zakładam temat bo szukam gry z kozacką fabułą, taką która mnie wciągnie. Odrazu powiem nie chodzi mi o grafike, rodzaj gry czy cokolwiek innego. ma mnie poprostu wciągnąć i muszę przy niej dużo myśleć(rozumiecie o co chodzi?). może to być coś typu gothic albo 60seconds. macie duże pole do popisu. z góry wielkie dzięki za najlepsze propozycje

To ja polecam legendarnego RPG'a Divine Divinity. Pochłonął spora część mojego dzieciństwa. Żaden rpg mnie nie wciągnął tak bardzo jak Divinie Divinity, wiec gra jest naprawdę warta wielu godzin.

Fallouty

Mass Effect moim zdaniem jak na dzisiejsze standardy świetny tytuł, gdy mówił coś w stylu "ludzkość na nas liczy" aż ciarki mnie przechodziły.

Ogółem produkty BioWare.

Fallout? ja jakoś nie przeszedłem żadnej częsci. Nudziły mi się jak gry MMORPG.

Powiem ci tak nie tylko w MMORPG jest biedna. W dzisiejszych grach trudno doszukiwać się elementów takich jak "zdrady".

The Walking Dead to też znakomita fabuła i Deponia,

Fallouty, dark souls i może mass effect.

Dragon Age 1 ma całkiem dobrą fabułę :)

Ja od siebie mogę polecić Mafię II

Wiedźmin 1/2/3

Skyrim

Dragon age : Początek / Inkwizycja

Kingdoms of Amalur : Reckoning

Mount & Blade Warband (najlepiej z modami)

Cała seria Assassin's Creed

A najlepiej to wejdź sobie tu http://www.gry-online.pl/encyklopedia-gier.asp i poszukaj sobie czego tam chcesz , bo podałeś bardzo mało informacji , jakiej gry szukasz , zbyt ogólnie

Planescape: Torment, Arcanum: Przypowieść o Maszynach i Magyi, a z innej beczki Warcraft 3 też miał moim zdaniem kozacką fabułę :)

Alice Madness Returns
Hotline Miami 1
Dead Space 1
Pom gets wi-fi (xD)

Assasin creed od 1 do revelation

pillars of eternity

half life 1-2 i chaptery 1-2

Fahrenheit: Indigo Prophecy

Pillars of Eternity

Baldur's Gate 1 i 2

Icewind Dale 1 i 2

Świątynia Pierwotnego Zła

KOTOR 1 i 2 (czyli Knights of The Old Republic)

Neverwinter Nights 1 i 2 + dodatki

Dragon Age: Początek + dodatek

TES Morrowind i TES Oblivion

Risen 1,2,3

Mass Effect 1,2,3

Fallout 3 i New Vegas

Wiedźmin 1,2,3

Fable 1

Two Worlds 2

GTA Vice City

Mafia 1 i 2

Scarface: The World is Yours

XCOM Enemy Unknown

Ja także polecam Fable 1 :)

The Walking Dead

The Wolf Among Us

Witam wszystkich,

zakładam temat bo szukam gry z kozacką fabułą, taką która mnie wciągnie. Odrazu powiem nie chodzi mi o grafike, rodzaj gry czy cokolwiek innego. ma mnie poprostu wciągnąć i muszę przy niej dużo myśleć(rozumiecie o co chodzi?). może to być coś typu gothic albo 60seconds. macie duże pole do popisu. z góry wielkie dzięki za najlepsze propozycje