Najbardziej Wyczekiwane MMO [Ankieta]

Witajcie Serdecznie.

Jak zapewne każdy z was zdaje sobie sprawę , w nadchodzącym czasie szykuje sporo ciekawych tytułów. Jestem ciekaw na jaką grę się nastawiacie.

Dzięki za Pomoc ! :)

Ps komentarze odnośnie wyboru mile widziane.

Tree of Savior

Shroud of the Avatar

czekam na Black Desert oraz Bless Online :)

Z tych podanych Lineage Eternal

Tree of Savior, uwielbiam gry 2d i tym podobne :D.

Właśnie o Tree of Savior zapomniałem :>

Lineage Eternal, Lost Ark oraz Everquest next :P

Oczywiście że Lost Ark online oraz Lineage Eternal reszta to przeciętniaki szczególnie Black Desert który będzie miał taki sam start i zakończenie jak Archage.

Tree of Savior

Lost Ark, po tym co pokazali to nie mogę się doczekać ;)

Ja wybrałem BnS, mimo że czekam na grę od czasów CBT na KR...-.-

Ogólnie każda z tych gier zapowiada się fajnie i bym sobie pograł w jakąkolwiek z tych gier, ostatnio nie mam w co grać i brakuje dobrych gier na naszym rynku,

ale z gier na tej liście najszybciej wyjdzie BnS, stąd mój wybór.

Monster Hunter Online, musi wyjść w europie albo osobiście wykupie Capcom tylko po to by go zamknąć ~~

Ja natomiast czekam na Albion Online ze względu na to, że brałem udział w testach i gra mnie onieśmieliła.

Albion Online

Camelot Unchained, porównując grafikę z początku startu alphy, a teraz to zrobili duży postęp ( jak na 25 osobowe studio): https://vine.co/v/e5EwBBelVZq

Nadal czekam na Blade & Soul :)

Na następnych miejscach jest Black Desert.

A ja jako fan everquestow czekam i na najnowszego <3. A Hasira widze ciagle tak narzeka na capcom i MH xD. Jakbys wiecej ich wspierala, kupowala to by i w europce dali, a tak to sama widzisz... nie oplaca sie xd.

Ps - jeszcze na cabala 2 gdyz przy jedynce spedzilem dlugie i mile chwile :D

Tree of Savior. Chociaż w Everquesta, Lineage, BD i ewentualnie B&S (się zobaczy, nie mówię nie) też chętnie zagram.

gdzie jest dragons dogma online ?