[Cabal 2] Gildia BloodHounds zaprasza w swe szeregi!

W dniu 2 lipca sekcja Multigamingowej Gildii Gondor - “BloodyHounds” rusza na podbój świata Cabala 2, zapraszamy w swoje szeregi graczy posiadających dużą dawkę poczucia humoru i dystansu do siebie w zamian oferujemy unikalna atmosferę i przyjemnie spędzony czas. Posiadamy własny serwer Team Speak 3 oraz profesjonalną i oczywiście przesympatyczną kadrę oficerską. Więcej informacji na www.gildiagondor.pl

Nie mogę się doczekać, Head Start zakupiony :)

podpinam się i zapowiadam, że dołączę :P pm Krwawy :)

KrwawyDrwal i Kuflowy przyjęci Witamy :)

Zapraszamy!!

Hej chciała bym dołączyć do waszej gildii, posiadam konto z Head Startem :)

Ja rowniez chcialbym dolaczyc w Wasze szeregi ,nie posiadam Head Startu ale od 2 Lipca ruszam do swiata Cabal 2 i mam nadzieje ze razem z Wami bede odkrywac jedo tajemnice i pokonywac wyzwania ktore beda na Nas czekac !

zzmijka i Fee przyjęte :)

Witam również chętnie z wami pogram lecz dopiero 2 lipca. :)

Witam również chętnie z wami pogram lecz dopiero 2 lipca.

Zapraszam na rozmowę :)

Polecam! :)

Już tylko kilka godzin dzieli nas od Head Startu :)

Zapraszam i polecam :)

Pozostało 11 godzin 13 minut :)

Doliczcie mnie. ;) Wchodze w to!

Gramy gramy :)

Ruszamy o 4:00 zapraszamy :)

Witam szukam klanu ktory pomoze mi sie rozwinąć :) posiadam tsa, lat 27, aktywny od 10 rano do 2 w nocy :) gram Priestem lvl 26 :) nick LustVanGoth

Zapraszamy do nas na TS3 na rozmowę, proszę poukować Majestic :)

W dniu 2 lipca sekcja Multigamingowej Gildii Gondor - “BloodyHounds” rusza na podbój świata Cabala 2, zapraszamy w swoje szeregi graczy posiadających dużą dawkę poczucia humoru i dystansu do siebie w zamian oferujemy unikalna atmosferę i przyjemnie spędzony czas. Posiadamy własny serwer Team Speak 3 oraz profesjonalną i oczywiście przesympatyczną kadrę oficerską. Więcej informacji na www.gildiagondor.pl