Warto wracac

Witam jak tam sytuacja na grze warto tak jak w temacie powrócić na gre czy jak narazie apey itp w astronomicznych cenach?

Witam, Apex i parton to kwestia bądź:

1). Silnego zaparcia... mamy w ludzi gildii którzy dołączyli ido nas w ostatnim czasie i w okresie 2 tygodni-miesiąca zarobili w grze gold na ,,konto premium".

2). Kupienia za realne pieniążki na start patrona

Drogę wybierasz wg. swojego uznania, a w gdze jak było tak jest jak już dorobisz się/zakupisz patrona tak bez większego wysiłku już będziesz je mieć, bo zarabianie golda w grze przy odrobinie myślenia/ pomocy gildii to nie problem:)

P.S Obecnie na serwerze NUI Apex w cenie ok 600g.

600G? O_O? to to 3 kursy Kutrem :P taniocha.

Sam ciągle się zastanawiam czy wracać czy nie i gdy już się prawie przełamałem , to stwierdzam że mi się nie chce. Tak błędne koło zatacza krąg.

Hmm a czy gyby sie mialo wrocic mozna liczyc na pomoc na jakims serwerze od moze jakies gildii? no nie wiem moze na Nui? :P

Hmm a czy gyby sie mialo wrocic mozna liczyc na pomoc na jakims serwerze od moze jakies gildii? no nie wiem moze na Nui?

Powiem Ci tak, co do serweru NUI... jest tylko jedna Polska Gildia (obecnie liczymy ponad 50 graczy), gramy po stronie Wschodzniej - Haranya. Co do pomocy, owszem takową oferujemy nowym graczom, pewnie chcesz wiedzieć na czym ona polega? Wiec już wyjaśniam wbijasz do nas na TeamSpeak (gdyż taką formę kontaktu preferujemy najbardziej) tam Ci powiemy jak zacząć grać - co jest priorytetem i przestrzeżemy byś nie wydawał golda na głupoty:) Jeśli zgromadzisz labor (punkty pracy, które umożliwiają zarabianie golda w grze) pomożemy oczywiście z jakimiś traderunami na golda które przybliżą Cię znacząco do Patrona - konta premium.

Na koniec dodam, że jeśli zachęciłem Cię tym postem do dołączenia do nas zapraszam na nasz serwer (jeśli spełniasz wymagania - TS3, 18+ (chyba że nas przekonasz na TS o tym że mimo nie spełnienia tego warunku, jesteś osobą dojrzałą i odpowiedzialną za swoje czyny).

P.S Zapraszam do odezwania się w temacie promującym naszą gildię - Hussars. Znacznie to ułatwi kontakt z Tobą jeśli podasz tam nick na którym grasz na naszym serwerze/będziesz grał.

Jak kolego uważasz, ja nadal uważam iż to fajny moment na powrót do gry, jak już gdzieś pisałem serwery do połączenia - merge (między innymi NUI - serwer mojej gildii Hussars) to fajna opcja by przez te kilka miesięcy dozbroić się, a później po połączeniu serwerów zacząć walkę o nowe terytoria/zamki/ czy pozycję gildii na serwerze. Warto też wspomnieć o nowych patchach do gry które będą wchodziły do gry znacznie szybciej - pościg i chęć zrównania serwerów z Koreańskimi.

mod_ico.png
Posty można edytować

~Leman

Witam jak tam sytuacja na grze warto tak jak w temacie powrócić na gre czy jak narazie apey itp w astronomicznych cenach?