Moda na bycie tolerancyjnym

Witam,

Wiem, że temat pewnie oklepany, a za pisanie takich rzeczy ten temat zostanie pewnie usunięty. Po prostu jak widzę co się dzieje na świecie to coś we mnie wrze. Czemu ludzie tak bardzo idą za jakąś chorą modą nawet jak jest ona zupełnie bezsensowna. Jak ktoś chce być pedałem to niech będzie, ale po ch*j się tak z tym obnosić? Czy ja chodzę po ulicy, wymachując jakąś flagą i krzycząc, że jestem hetero? Jakby homoseksualiści zachowywali się normalnie, jak wszyscy, nie próbując akcentować swojej orientacji na każdym kroku to nikt by nie miał z tym problemu. Patrząc na zdjęcia poniżej, widzicie różnicę? Heteroseksualni nie obnoszą się ze swoją orientacją i żyją z tym normalnie. Gejów i lesbijki traktuję tak samo, ale pedalstwo trzeba tępić. Jak się oczekuje normalnego traktowania to trzeba się normalnie zachowywać, to samo tyczy się również np. feministek. Nie chcę tu rozpocząć jakiejś gównoburzy w komentarzach więc liczę na konkretne wypowiedzi.

1345674138_3velmf_600.jpg

warn_ico.png
Wulgaryzmy ~ blaumro

Większość manifestujących nie są homo. Poza tym masz bardzo "męski" avatar i grafikę. :)

No rozumiem, ale powiedz mi co jest bardziej "oczojebne": moja grafika i awatar, czy para facetów ubranych jak na zdjęciu chodzących po ulicach i manifestujących? Nie chodzi mi fakt bycia homoseksualnym, tylko o sposób na pokazywanie tego. :)

No rozumiem, ale powiedz mi co jest bardziej "oczojebne": moja grafika i awatar, czy para facetów ubranych jak na zdjęciu chodzących po ulicach i manifestujących? Nie chodzi mi fakt bycia homoseksualnym, tylko o sposób na pokazywanie tego.

Jak dla mnie twój avatar i sygna.

Anyway, odkryłeś element świata, na który część ludzi przestała zwracać uwagę. Troszkę ci to zajęło, ale gratuluję i podziwiam, że nadal chcesz drążyć tak nudny już i wyeksploatowany temat. Powodzenia.

Może nie na temat ale Niemcy to faktycznie śmieszny kraj xD

A teraz coś związanego z tematem. Osobiście mam to w d*pie bo tolerancja to choroba 21 wieku. I są o wiele ważniejsze spraw niż feministki które chcą żyć z kotami bo żaden facet ich nie chce czy pedalstwo które chce się publicznie zabawiać.
Mogłeś dać temat - Czemu otaku są tak nielubiani i poniżani :D

Jako konserwatysta szczerze mówiąc mam to gdzieś, co odwalają inni ludzie, niech sobie robią co chcą. Jest jednak pewna granica, a te "pedalstwo" (bez obrazy homoseksualistów) niejako chce narzucić innym pewien model myślenia. Niczym te pedalstwo nie różni się od takich nacjoz**bów, którzy to też chcą narzucić innym pewien sposób myślenia. Już konkretnie mam polewkę, co dzieję się ostatnio, gdzie nagle wszyscy chcą być super postępowi i cieszą się, że USA pozwoliło pedalstwu brać śluby. Sam uważam, że i owszem, wszyscy, bez względu powinni być równo traktowani wobec prawa (o co zresztą walczy pedalstwo), tylko, że jako rozwiązanie widzę całkowite wycofanie się z ślubów cywilnych dla wszystkich i pozostawienie tej kwestii związkom wyznaniowym, a jeśli chodzi o sprawy "prawne", to zawieranie umów cywilnoprawnych między dwojgiem ludzi w pełnej dobrowolności. Nic nie śmieszy mnie bardziej od ludzi, którzy cieszą się, że ich władca POZWALA im brać ślub. Istne zachowanie niewolnika, a nie wolnego człowieka.

1. Pousuwaj tą złość z tekstu, bo dostaniesz warna.

2. Twój avatar i sygnatura... Przecież robisz to co oni...

A więc, ja tego nie akceptuję, ale do czasu aż nie widzę żadnych całujących się facetów, nie manifestują mi w mieście, nie mam zamiaru nic robić.

Niech sobie to będzie, tylko niech nie manifestują w samych slipach. Jestem niby neutralny, ale nie ukrywam, że byłbym sszczęśliwszy gdyby to jakimś cudem znikło.

Wziąć przykład z IRA - ścinają łeb, zrzucają z dachu i po sprawie. No ale jak dla mnie to przegięcie.

Ja powiem tak, od kiedy tylko wiedziałem, że są ludzie homo to miałem to totalnie gdzieś (miałem, mam i będę) jedyne co mnie wnerwia to jakieś parady i pedały (jak pokazał obrazek), jak chcą niech będą, ale po co każdy musi wiedzieć o tym, raczej taka informacja nikogo nie uratuje...(chyba że zdesperowanego, samotnego pedała)

Znam kilka osób homoseksualnych,ze swojego otoczenia i nawet oni jak często mi to mówią mają dosyć tych śmiesznych demonstracji itp rzeczy...Po po prostu zamiast np pomagać im w tych całych związkach partnerskich niszczy to ich szansę na to by w ogóle było to zalegalizowane.

^ ^ nie rozumiem ich podejścia względem ślubów Ja jako osoba która ma za sobą kurs Etyki jak i filozofii wiem wiele o kościele Rzymsko-Katolickim ^^ i nigdy w życiu nie chce należeć do grona ludzi ograniczonych umysłowo:)

Zgadzam się z tym obrazkiem na początku...Jakoś w Starożytności nic nikomu nie przeszkadzało ... mam wrażenie,że my Ludzie Nowożytni zamiast iść naprzód staczamy się do średniowiecza.

Nie rozumiem. Co ma mój awatar i sygnatura do tego tematu? Po pierwsze: w obu przypadkach jest facet i kobieta, po drugie: co niby one manifestują? Że spodobała mi się dana scena w "Rosario to Vampire"? Poza tym, porównujecie temat na forum do manifestacji na ulicach?

Po co takie tematy na forum o grach. Poruszanie aż tak subiektywnych tematów wzbudza tylko sztuczną sensację i prowadzi do nienawiści...

Poruszyłem ten temat na forum licząc, że osoby które są anonimowe bardziej będą skłonne do komentowania zgodnie z tym co myślą, ale patrząc na parę odpowiedzi to faktycznie akurat TO forum chyba nie było dobrym pomysłem. :)

Znam kilka osób homoseksualnych,ze swojego otoczenia i nawet oni jak często mi to mówią mają dosyć tych śmiesznych demonstracji itp rzeczy...Po po prostu zamiast np pomagać im w tych całych związkach partnerskich niszczy to ich szansę na to by w ogóle było to zalegalizowane.^ ^ nie rozumiem ich podejścia względem ślubów Ja jako osoba która ma za sobą kurs Etyki jak i filozofii wiem wiele o kościele Rzymsko-Katolickim ^^ i nigdy w życiu nie chce należeć do grona ludzi ograniczonych umysłowo:)Zgadzam się z tym obrazkiem na początku...Jakoś w Starożytności nic nikomu nie przeszkadzało ... mam wrażenie,że my Ludzie Nowożytni zamiast iść naprzód staczamy się do średniowiecza.

Porównujesz czasy, gdzie stosunek seksualny z dzieckiem to było coś normalnego, a ludzie zabijali się z błahych powodów. Człowiek nie jest nowożytny. Czasy się zmieniają, więc ludzie adaptują się by przeżyć dzień, dogadzając sobie i starając się zdobyć uznanie ludzi kompletnie obojętnych, by poczuć się lepiej. Wszelkie demonstracje mają na celu skupienie uwagi, zarówno tej pozytywnej, jak i negatywnej. Homoseksualizm jest naturalny, ale nie jest obyczajowo bliski. Związki małżeńskie od dawien dawna miały za zadanie przynieść korzyść jednej ze stron konfliktu lub zażegnać go. Związki homoseksualne nie były akceptowane, bo nie przynosiły żadnej korzyści, tj. nie przedłużały dynastii, nie dawały potomków. Gdy ludzie zaczęli powoli zdobywać wolność i myśleć sami za siebie, zaczęli zdawać sobie sprawę, że nie chcą żyć w kłamstwie i zaprzeczać własnemu sumieniu, więc zaczęli się ujawniać. Umierali za to, stawali się bohaterami w środowiskach LGBT. Gdyby ludzie nie traktowali homoseksualizmu jak choroby, nie byłoby tych wszystkich demonstracji, tłamszenia popędu i pokazywania siły homoseksualistów. Zasłużyli na równe traktowanie, więc tak powinni być traktowani i to jest pierwszy krok do tego.

Pomijam, że Polska pozostanie ciemnogrodem umysłowym, gdzie zagorzeli katolicy kształtują kolejne pokolenia na pozbawionych własnego zdania wyznawców, którzy zrobią wszystko, by nie zaszły żadne zmiany obyczajowe.

Zbyt wielki szum jak dla mnie, kto ci zabroni przebrać się za syrenkę i wyjść tańczyć po mieście? Nikt, ale każdy będzie się na ciebie patrzył jak na idiotę. Ja lubię być oryginalnym, ale nie lubię kiedy osoby przesadzają z oryginalnością i zmienia się to w dziwactwo. Osobiście czarno widzę dwóch facetów biorących ślub i adoptujących dziecko, ale wystarczy to zignorować. Nienawidzę rapu, ktoś inny nienawidzi anime, a jeszcze ktoś inny gier, niech każdy zachowa to dla siebie i będzie git :D.

Nie rozumiem. Co ma mój awatar i sygnatura do tego tematu? Po pierwsze: w obu przypadkach jest facet i kobieta, po drugie: co niby one manifestują? Że spodobała mi się dana scena w "Rosario to Vampire"? Poza tym, porównujecie temat na forum do manifestacji na ulicach?

Zadałeś pytanie, dostałeś odpowiedź, którą powtórzę. Mnie bardziej drażni twój avek i sygna.

Poruszyłem ten temat na forum licząc, że osoby które są anonimowe bardziej będą skłonne do komentowania zgodnie z tym co myślą, ale patrząc na parę odpowiedzi to faktycznie akurat TO forum chyba nie było dobrym pomysłem.

Już pomijając całą "wysypiskową" otoczkę użytkowników forum (jak to w większości zdaje się słyszeć), to sami założyciele tematów często nie potrafią na dany temat rozmawiać. I tak, to jest oczywista aluzja do Ciebie.

I znów się powtórzę - poruszyłeś dyskusję na tak normalny temat, który ludzie nie żyjący w umysłowym ciemnogrodzie mają zupełnie gdzieś. Więc w sumie gdzie tu sens?

1. To nie przypadek, że takie rzeczy są promowane. To po prostu jeden z elementów niszczenia jakiegoś państwa, czy nawet cywilizacji.

2. W sumie na moje oko u nas w kraju przez tę usilną propagandę lgbt, wiele osób się do tego zraziło i to w zasadzie bycie "prawym" stało się powszechniejsze. Tolerancja zaczyna się źle kojarzyć. Zresztą jakby nie patrzeć w PL lewica nie ma już żadnego poparcia.

A mi tam wsio ryba czy gej czy murzyn. Byle umie dobrze lvl wbijać.

Z jednej strony mi, to wisi, bo każdy ze swoim życiem robi co chce, ale z drugiej strony rozwala mnie te promowanie homosów. Gdzie nie wejdziesz tam tęczowe obrazki. Za parę lat w szkołach zaczną uczyć, że związek mężczyzna + mężczyzna, to normalna rzecz, więc się nie dziwie, że ten świat schodzi na psy.

Jak ogarnam poprzednika to takie samo mam chcesz byc homo to bądź nosz kurde syn nikt ci nie przeszkadza tylko nie narzucaj tego nikomu i gitara.

1. To nie przypadek, że takie rzeczy są promowane. To po prostu jeden z elementów niszczenia jakiegoś państwa, czy nawet cywilizacji.2. W sumie na moje oko u nas w kraju przez tę usilną propagandę lgbt, wiele osób się do tego zraziło i to w zasadzie bycie "prawym" stało się powszechniejsze. Tolerancja zaczyna się źle kojarzyć. Zresztą jakby nie patrzeć w PL lewica nie ma już żadnego poparcia.

1. Homo to jakieś zaraźliwe jest, żeby zniszczyło cywilizacje haha :D

2. Jak dla mnie obecna prawica to czysty obciach ;) Poglądy niczym ze średniowiecza, na dodatek na kolanach przed "czarnymi gender"