Pilnie sprzedam swój komputer z monitorem

Witam

Tak jak w temacie. Jestem zmuszony pilnie sprzedać zestaw komputer z monitorem. Oto specyfikacja:

Procesor: Intel Core i5 - 3470 CPU @ 3.20GHz ( 4CPUs )

Płyta główna: ASROCK p67 PRO3

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 670 4038MB

Ram: 16GB

Zasilacz: XFX PRO 650W

Dysk twardy: Segate Baracuda 2TB

Obudowa: SilentiumPC Brutus 430 Pure Black USB3.0 ATX

Napęd dvd

Monitor: Philips 226v, 21.5inch FULL HD

Taki zestaw pozwala grać we wszystkie gry mmo na ultra ustawieniach ( nie tylko mmo... Wiedźmin 3 "śmigał" )

Cena jaka mnie interesuje to 2300zł.

Pozdrawiam.

A ja Ci powiem jak możesz szybciej znaleźć kupca.

1. Wystaw na OLX.

2. Wystaw na Allegro.

Podejrzanie niska cena. Jak długo masz już ten zestaw i dlaczego sprzedajesz?

Zgadzam się z przedmówcą, można poznać powód? :)

Komputer ma coś ponad 2 lata. A sprzedaję go, ponieważ szykuje mi się większy remont i gotówka się przyda. Na granie i tak nie mam czasu, a jak potrzeba coś na komopie zrobić to jest jeszcze laptop. Komputer kupywałem z myślą o studiach ( a studiowałem grafikę komputerową ).

Zrob tak jak wyzej radza - wystaw na allegro z opcja "kup teraz" i masz pewnosc ze nikt cie nie oszuka (bo sie nie oplaca bo allegro sie tym zajmuje :P), a przy okazji szybciej znajdziesz kupca ;)

Kto jeszcze wierzy w tą bajkę z Wiedźminem na Uber ? Bo ja nie bardzo, chyba że kogoś zadowala 20fps.

Nowy PC o tej wydajności można dostać za ~ 2500 ZŁ bez monitora (który nie jest wiele warty). Więc wcale nie jest podejrzanie tanio :P

Witam

Tak jak w temacie. Jestem zmuszony pilnie sprzedać zestaw komputer z monitorem. Oto specyfikacja:

Procesor: Intel Core i5 - 3470 CPU @ 3.20GHz ( 4CPUs )

Płyta główna: ASROCK p67 PRO3

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 670 4038MB

Ram: 16GB

Zasilacz: XFX PRO 650W

Dysk twardy: Segate Baracuda 2TB

Obudowa: SilentiumPC Brutus 430 Pure Black USB3.0 ATX

Napęd dvd

Monitor: Philips 226v, 21.5inch FULL HD

Taki zestaw pozwala grać we wszystkie gry mmo na ultra ustawieniach ( nie tylko mmo... Wiedźmin 3 "śmigał" )

Cena jaka mnie interesuje to 2300zł.

Pozdrawiam.