Smite wyrzuca do ekranu logowania

Z nudów kolejny raz pobrałem SMITE, wszystko super, ale gdy już wszyscy zalockowali bogów i pojawia się ekran ładowania bezpośrednio przed rozgrywką gra wyrzuca mnie znów do ekranu logowania i uniemożliwia grę. Ktoś ma na to radę? Szukałem w necie, ale nic z tego. (repair i reinstalacja były)

Bo czytać tematów nie umiesz najwidoczniej(nie żeby to była obraza,ale 10 sekund na tym forum lub minuta na smiteforum i masz).

Losowe DC z powodu patcha.

Tyle to wiem. Ale skoro szukam pomocy to najwidoczniej liczyłem na to, że może jest jakiś sposób, który może okazać się przydatny.

Na hajrez nie ma sposobu. Dzisiaj miałem 1k pingu, więc czekam co będzie się odwalać po wtorkowym patchu. :D

Pragnę zauwazyc ze ten temat juz jest załozony na tym forum to po co robic kolejny??

Ach, proszę o wybaczenie. Faktycznie nie zauważyłem. W takim razie temat do zamknięcia.

Z nudów kolejny raz pobrałem SMITE, wszystko super, ale gdy już wszyscy zalockowali bogów i pojawia się ekran ładowania bezpośrednio przed rozgrywką gra wyrzuca mnie znów do ekranu logowania i uniemożliwia grę. Ktoś ma na to radę? Szukałem w necie, ale nic z tego. (repair i reinstalacja były)