Warn jakiś

Mam pytanie dlaczego NS dał mi aż 2 punkty ostrzeżeń za :

No właśnie tak myślałem, że tylko warzywa w tym temacie się udzielają.

Nie wiem czy to dużo, w sumie trochę mi to wisi, dopiero teraz spostrzegłem. Nie mniej dlaczego mam jakieś śmieszne karne punkciki dostawać od kogoś? -_- Proszę o przykładnie ukaranie tego (?) Moderatora, czy kim tam jest. Nie rozumiem dlaczego ten ktoś uważa iż moja powyższa wypowiedź w jakikolwiek uraża kogoś na forum, wyraziłem jedynie opinię z którą większość osób grających w ową produkcję (czyt.Dota2) się zgadza.

Kto by się tym przejmował ja mam 5 punktów i mi to "zwisa"...

Ktoś poczuł się urażony, zgłosił wypowiedź i dostałeś warna, proste...

Odrobina kultury w publicznych wypowiedziach nie zaszkodzi.

No właśnie tak myślałem, że tylko warzywa w tym temacie się udzielają.
 Obrażanie innych ~ NS 

Czytając temat, jak dla mnie to ewidentna obraza.

Nie wiem czy to dużo, w sumie trochę mi to wisi

Gdyby ci to wisiało, to byś nie zakładałbyś tego bezsensownego tematu.

Nie mniej dlaczego mam jakieś śmieszne karne punkciki dostawać od kogoś?

Taki regulamin tego forum.

Nawet jeżeli mam 4k jak przypuszczasz, to nadal jestem co najmniej dwa razy wyżej niż Ty w gówno mmr. Doprawdy nie musisz robić z siebie obrońcy uciśnionych i wyżalać się jaka to Polska zła i nie dobra.

Tym postem też pokazałeś dojrzałość.

Bo obrazasz wszystkich uzytkownikow z tamtego tematu?

Prosze, tu lista uzytkownikow ktorych obraziles : Fenkowy, adikoclz, MrRosiu, Yamiji ;).

A co do obrazy to jest jednoznaczna. NIC tym postem nie wniosles do tematu wiec ja bym jeszcze dodal offtop, wiec sie ciesz ze mod ci dal tylko pkt za obraze :P

Po za tym co durny ranking ma do bycia warzywem? Chyba ze to twoje jedyne priorytety zyciowe, to gratuluje krotkowzrocznosci - wiekszosc graczy ktorzy patrza na ranking nie pomoze ci wgle, bo "moze dedne i statystyki mi spadna", wiec zostawia 3 z teamu mimo ze z jego pomoca by zabili wszystkich. Sory ale to jest chore podejscie do gier ktore maja bawic ;).

Po za tym chcialbym przypomniec ze to nie byl twoj temat wiec czemu tam robiles jakies swoje kryteria? Temat zalozyl adikociz o ile pamietam a on nie dal zalozenia ze maja byc np 4k+ :P. Nie podobaly sie jego kryteria i poglady na gre? Trzeba bylo zalozyc wlasny temat a nie sie doczepiac do innego i robic balagan i do tego wyzywac ludzi od warzyw ;)

problem jest taki, że ten kto to zgłosił aktualnie musi uważać się za ... warzywo :blink:

Banujcie na jakiś okres czasu osoby, które najpierw zamiast napisać do danego moderatora, albo chociażby innego, to spamują idiotyczne tematy. Nie ma zresztą w regulaminie punktu na takie przypadki?

Po prostu dopiero zauważyłem te śmieszne punkty, napisałem ten temat żeby zobaczyć jaka jest opinia innych, to czy mi zdejmą te punkty akurat mnie mało obchodzi. Nie wiem o co chodzi z tą obrazą w moim poście, napisałem to po to żeby było wiadomo kto na jakim poziomie gra, tak aby umożliwić grę bardziej zaawansowanym graczom z równymi sobie. Stack osób grających kilka lat w dote z kimś kto gra od tygodnia mija się z celem, nie wpadłeś na to Loor? Mało coś domyślny jesteś, to samo odnośnie odpowiedzi na mój post w tamtym temacie, paru typków robiło offtopa pisząc, że jestem jakimś bojownikiem internetu i nic po za tym. Bardzo dużo wnieśli do tematu, dla nich warny proszę również w takim razie.

Dziwnie to funkcjonuje, skoro portal jest prywatnym blogiem jakiegoś typka zwącego się guru, a samo forum to miejsce gdzie moderatorzy wlepiają jakieś zasrane punkciki za nic dlatego, że mają na to ochotę, i to tak abstrahując od mojego przypadku.

Temat ma jak najbardziej sens, skoro dla kogoś sugestia podawania dotabuff jest nic nie znaczącym spamem, to nie wiem co do takiego użytkownika może przemówić.

Pozdrawiam.

Widzę że same warzywa udzielają się w tym temacie...

Za ile pkt. jest ban i jak długo trwa? Chciałbym poprosić o max-2-6 pkt. na moje konto.

Golden przesuń się, bo twoje ego słońce mi zasłania... A tak na poważnie, to nie wiem kiedy ktoś powiedział, że aby kogoś obrazić musisz użyć wulgaryzmów. Warn jak najbardziej słuszny, ten temat bezsensowny, a autor powinien nauczyć się formułować swoje zdania w mniej, że tak powiem buracki sposób. Przecież można napisać, że szuka się osób o podobnym stażu w Dotę nie wyzywając nikogo od "warzyw"...

Dokladnie. Po za tym tamten temat byl od adikoclz a nie od ciebie wiec co sie wpychasz do czyjegos watku z swoimi wymogami? Nie wpadles ze nie wypada wciskac sie do czyjegos tematu by inni podawali swoje statystyki bzdurne jakies? Jak zalozyciel tematu nie podal z kim chce grac tylko ogolnie ze chce z kims pograc to jaki problem byl zalozyc wlasny watek i tam dac wymog "only 1928479823489134k+" ? A nie wtryniać sie do nieswojego tematu i robic zamet gdzie nikt cie nie chcial nawet ;)

To że w gronie znajomych mówicie na siebie per "warzywo", nie znaczy że możesz wejść na publiczne forum i nazywać tak "gorszych" od siebie. Jak nie nauczysz się kultury, to nie widzę długiego pobytu dla Ciebie na tym forum, bo moderatorzy dobrze sobie radzą tutaj z pozbywaniem się buractwa. Poza tym granie kogoś z wieloletnim doświadczeniem razem z nowym graczem wcale nie mija się z celem, może weteran uczy młodzika? Może to grupka znajomych gra dla zabawy? Nie przyszło Ci to do głowy?

Zresztą zobacz, że nikt Cię nie broni, każdy kto wypowiedział się w temacie uznaje warn za jak najbardziej słuszny, powinien być to dla Ciebie pewien znak...

Pozdrawiam użytkowników forum.

@Yamiji Kogo obchodzi co masz do powiedzenia?

@Yamiji Kogo obchodzi co masz do powiedzenia?

W takim razie dlaczego nie napisałeś prywatnej wiadomości do NorthenStar? A co do samego sedna tematu, zachowałeś się jak prostak i do tego chcesz, żeby NS została ukarana? Kpina.

Jak widać forum nie jest przeznaczone dla Ciebie. Idź lepiej pograj sobie w tą swoją Dotę, a jak spadnie Ci ranking to popłacz w kącie, a nie obrażaj na forum. Pozdrawiam.

Napisał temat, żeby zobaczyć co inni myślą po czym post dalej pyta się innego użytkownika kogo interesuje jego zdanie. Ciebie panie OP, sam wyraźnie zaznaczyłeś ze chodzi Ci o opinie innych, a nie poklepanie po plecach że masz racje i moderacja jest zła. Jak widzisz użytkownicy sami uważają ze zachowałeś sie źle i zasługujesz na swoje punkty.

Dokładnie. A kogo obchodzi jego zdanie? Każdego. W przeciwieństwie do twojego - bo taka prawda, to zwykły płacz. Ja mialem przez 3 lata z 2/3 punkty karne a ani sie nie odwolywalem do moderatora ani tematu nowego nie zakladalem xd

To że w gronie znajomych mówicie na siebie per "warzywo", nie znaczy że możesz wejść na publiczne forum i nazywać tak "gorszych" od siebie. Jak nie nauczysz się kultury, to nie widzę długiego pobytu dla Ciebie na tym forum, bo moderatorzy dobrze sobie radzą tutaj z pozbywaniem się buractwa. Poza tym granie kogoś z wieloletnim doświadczeniem razem z nowym graczem wcale nie mija się z celem, może weteran uczy młodzika? Może to grupka znajomych gra dla zabawy? Nie przyszło Ci to do głowy?Zresztą zobacz, że nikt Cię nie broni, każdy kto wypowiedział się w temacie uznaje warn za jak najbardziej słuszny, powinien być to dla Ciebie pewien znak...

a powyższy użytkownik za nazwanie nazwijmy to "niesfornych" użytkowników buractwem warna już nie wyłapał pomimo raportowania, w ten sposób zaczyna się przepychanka słowna, jak karać to może wszystkich ?

Sam mam parę nieporozumień z moderacją i takie stwierdzenie mi ubliża, bo co dla jednych może być buractwem dla innych nie koniecznie :>, gdzie są mody ? śpią ?

Jak już pisałem nowych karze się z pełna surowością, na starszych bardziej lubianych często przymyka się oko za drobne przewinienia, mimo raportowania.

Powyższy użytkownik zasłużył na warna, ale mody niech nie śpią i nie przymykają oka na takie wyzywanka i pyskówki.

Nie to, że się czepiam, ale lud "przemówił" i żąda równego traktowania wobec wszystkich, skończmy z tą fałszywością !!!!!!

Napisał temat, żeby zobaczyć co inni myślą po czym post dalej pyta się innego użytkownika kogo interesuje jego zdanie. Ciebie panie OP, sam wyraźnie zaznaczyłeś ze chodzi Ci o opinie innych, a nie poklepanie po plecach że masz racje i moderacja jest zła. Jak widzisz użytkownicy sami uważają ze zachowałeś sie źle i zasługujesz na swoje punkty.

Ja bym mu doj**al z 6 pkt. Tak dla zabawy.

a powyższy użytkownik za nazwanie nazwijmy to "niesfornych" użytkowników buractwem warna już nie wyłapał pomimo raportowania, w ten sposób zaczyna się przepychanka słowna, jak karać to może wszystkich ?Sam mam parę nieporozumień z moderacją i takie stwierdzenie mi ubliża, bo co dla jednych może być buractwem dla innych nie koniecznie :>, gdzie są mody ? śpią ?Jak już pisałem nowych karze się z pełna surowością, na starszych bardziej lubianych często przymyka się oko za drobne przewinienia, mimo raportowania.Powyższy użytkownik zasłużył na warna, ale mody niech nie śpią i nie przymykają oka na takie wyzywanka i pyskówki.Nie to, że się czepiam, ale lud "przemówił" i żąda równego traktowania wobec wszystkich, skończmy z tą fałszywością !!!!!!

Okej, skoro sie trzymamy tak bardzo regulaminu to wnosze o bana dla cb na 24 lub 72 godziny za nadmierna agresje (na prawde mozna by to napisac z 10 razy lagodniej np "buractwo jest taka sama obraza jak warzywo, wobec czego prosze o warna dla xxx"). Regulamin, podpunkt 10.2.

A dla uzytkownika ktorego tak zawziecie i agresywnie bronisz o wymierzenie kary za nieskonsultowanie sie z administratorem u ktorego dostal te pkt tylko od razu zalozenie tematu, regulamin, podpunkt 10.5

I co? Dalej sie w to bawimy? ;)