Final XIV ARR bez Heavena

Witam. Szukam chętnych do gry w FF XIV od zera. Właśnie się przesiadłem z PS4 na PC i mam ochotę zacząć od nowa. Mam ewentualną możliwość dokupienia Heavensward :)

Nie ten portal stary :D polecam "wygoglować" jakieś gildię czy coś w tym stylu. Przecież tutejszych polaków cebulaków nie stać na tą grę :)

warn_ico.png
Obrażanie innych ~ NS

Witam. Właśnie wpadłem wczoraj na podobny pomysł. Możemy razem pograć od początku bez dodatku (narazie :3 )

Witam. Wiem, że to nie całkowicie od 0, ale zapraszam Was na Moogle :-) Akurat rozpoczynam od początku granie inną klasą (Tankiem~~po kupnie Heavenswarda, a teraz pewnie healerem) i będzie przyjemniej sie grało dungeony(jak będziecie grali dps, to szybsze znalezienie party) i później zbieranie atm :-)
Server Moogle
Nick : Kiraj Blackbreaker

Pozdrawiam ;)

Ja również gram, mogę od początku bo mam chyba dopiero 10 lvl, ale jest problem z tworzeniem postaci na różnych serwerach bo są pozajmowane ;/, mogę grać dps/tank/heal.

Zgadajmy się na jakimś ts i stwórzmy wszyscy postacie na jednym serwerze.

Tworzenie na Moogle postaci to raczej robota na noc :P Zapomniałem o tym elemencie.

A tam ^^ to mały problem :P Akurat praktyki od jutra zaczynam, więc granie dopiero po 17 pewnie u mnie ;) A chętnie zbiore was do grania pvp :-P (w FF co prawda kuleje, ale w wiekszym gronie jest naprawdę przyjemnie :-)

Wbijamy na jakiegoś tsa? Ja proponuję EliteTS3.pl, jak coś siedzę na kanale 679 :)

Na PVP niestety dość długo się czeka, i choć heavensward ma wprowadzić nowe rzeczy do niego nie wiem jaki będzie tego efekt. Ja co prawda od nowa nie zacznę, ale służę pomocą choćby crafterską, polaków mało to trzeba się wspierać :)

Ja całkiem od zera jak wspominałem też nie zacznę, ale za to od początku będę robił całą klase :) BLM musi zaczekać, ninją dobije tylko 50 nim będę mógł kupić Heavena i zaczynam od grania DK :-) Dlatego, jeśli ktos właśnie zamierza grać to chętnie zapraszam na Moogle, bo jeśli wybiera DPS to będzie długo czekał na instancje+ zawsze w czymś pomóc moge ;) Co do pvp - fakt, długo się czeka, to w sumie loteria, bo jak grałem pół roku temu, to miałem dni, że wychodząc z jednego pvp wchodziłem od razu na kolejne ^_^ Udało mi się zrobić 115 pvp w ciągu tygodnia wiec not bad :P

Już 17 LvL

Nick Ingame: Arnett Sardothien

Server: Moogle

See Ya w grze :)

Serwer: Moogle

Nick: Dux Thul'krast

Gram: Marauderem

Wróciłbym ale boje się ze wpakuje znowu w abonament, a ludzie jak zwykle się wyłamią.

A może byście tak na Ragnaroku zagrali? Nie widzę tam Polaków a mam już 30 lvl na jednej klasie i 10 na drugiej, wolałbym pozostać tutaj a chciałbym z Polakami zagrać xD Pytanie odrazu , wie ktoś może czy jest jakaś polska gildia na Ragnaroku?

Wiekszosc jest na Mooglu ( seed , roniny , mirai z tych wikeszych )

Niestety z Ragnaroka na Moogla nie przeniosę postaci prawda? Bo bawienie się od nowa średnio mi się widzi xD

Da się przenieść postać na inny serwer, ale nie za darmo. Na mog station wybiera się taką opcję, chyba w zakładce additional services. Jeśli jednak masz tylko 30lvl na jednej klasie i 10 na drugiej, bez żadnych klas typu crafter, gatherer to bardziej Ci się opłaca zwyczajnie zagrać od nowa.

Zakładając że zacząłbym od nowa, te gildie o których wcześniej wspomniał Talar przyjmują nowych graczy?

MIRAI przyjmuje, mamy zarówno zupełnie nowych graczy jak i tzw. starych wyjadaczy. Seedy prowadzą rekrutacje przez linkshella, do którego może dołączyć każdy. Co do Roninów się nie wypowiem, bo nie wiem :)

Witam. Szukam chętnych do gry w FF XIV od zera. Właśnie się przesiadłem z PS4 na PC i mam ochotę zacząć od nowa. Mam ewentualną możliwość dokupienia Heavensward :)