Jaki server, dla Polaków?

Witam. Z racji, że mam troche czasu wolnego, zasysam sobie klienta. Na forum widze cisza w dziale Rom, ale chciałbym się dowiedziec na jakim serverze można spotkać polaków (I czy w ogóle są jeszcze tacy co graja nie raz) :) Pozdrawiam!

Wbijaj na niemieckie, może spotkasz.
Ale generalnie jak nie masz zamiaru wydać kupy kasy na tą grę to bezsensu w ogóle zaczynać.

Saoraid, Cath, Perun. Polskie servery

@besiekJ

Jeżeli gra mi się spodoba i wciągnie na dłużej to w tedy można na nią przeznaczyc trochę sumy, nie od razu tyś/miesięcznie, ale pare złotych tak. Teraz w prawie kazdej grze F2P są mikropłatności. nic za darmo.

@Doge

Dzięki Wielkie. Zobacze który bedzie najbardziej zaludniony i tam wbijam :)

Tylko generalnie ostrzegam cie lojalnie - na polskich serwerach wszedzie sa pustki, az na forach od jakiegos roku prosza o polaczenie serwerow w europejskie ;)

Olej Magicznego Rumuna, poczekaj 2 dni na Cabala 2

Tylko generalnie ostrzegam cie lojalnie - na polskich serwerach wszedzie sa pustki, az na forach od jakiegos roku prosza o polaczenie serwerow w europejskie

Niby to połączenie ma być, ale widocznie gayforge czeka, aż polskie servery same upadną i problem z głowy będą mieć.

Ludzie co Wy za głupoty gadacie że świeci pustkami??? Loor jak masz siać jakiś głupi ferment, nie odzywaj sie najlepiej.......to że nie gra tam miliony osób nie znaczy ze jest tam aż tak źle...na każdym z trzech serwów jest sporo ludzi do gry ( może nie tak jak parę lat temu) ale nadal ich gra sporo.....co do wydawania?? hmm wydają Ci co chcą, ja gram od 2009 roku i wydałem łącznie jakieś 50 zł przez 6 lat, da się grać bez wydawania, ale schodzi nieco dłużej..ale chyba o to chodzi, w grach mmo tak? Co to by były za gry w których gra się miesiąc i się jest najlepszym? bez sensu....ale niestety czasy lineage II czy innych tego typu gier gdzie expiło się tryliony godzi by być "kimś" się skończyły, teraz większość graczy wolą pograć tydzień, i odrazu mieć wszystko.....co do runesa. poleca jeden z tych trzech serówów, ale najstarszy i chyba najbardziej zaludniony jest cath, chociaż to i tak bez różnicy bo łączenie będzie za niedługo, wiec i tak wszyscy będa grać razem.

PS.Gaijn , czekaj na tego Cabala, pograj tydzień i napisz jaki to jest crap......taka prawda, wszystkie gry jakie teraz wychodza nie nadają się na dłuższa mete....jedynie w gry takie jak rom i wow grają ludzie po pare lat, a Ci co nie dają rady wypisują własnie że gra jest do d....

Ludzie co Wy za głupoty gadacie że świeci pustkami??? Loor jak masz siać jakiś głupi ferment, nie odzywaj sie najlepiej.......to że nie gra tam miliony osób nie znaczy ze jest tam aż tak źle...na każdym z trzech serwów jest sporo ludzi do gry ( może nie tak jak parę lat temu) ale nadal ich gra sporo.....co do wydawania?? hmm wydają Ci co chcą, ja gram od 2009 roku i wydałem łącznie jakieś 50 zł przez 6 lat, da się grać bez wydawania, ale schodzi nieco dłużej..ale chyba o to chodzi, w grach mmo tak? Co to by były za gry w których gra się miesiąc i się jest najlepszym? bez sensu....ale niestety czasy lineage II czy innych tego typu gier gdzie expiło się tryliony godzi by być "kimś" się skończyły, teraz większość graczy wolą pograć tydzień, i odrazu mieć wszystko.....co do runesa. poleca jeden z tych trzech serówów, ale najstarszy i chyba najbardziej zaludniony jest cath, chociaż to i tak bez różnicy bo łączenie będzie za niedługo, wiec i tak wszyscy będa grać razem.PS.Gaijn , czekaj na tego Cabala, pograj tydzień i napisz jaki to jest crap......taka prawda, wszystkie gry jakie teraz wychodza nie nadają się na dłuższa mete....jedynie w gry takie jak rom i wow grają ludzie po pare lat, a Ci co nie dają rady wypisują własnie że gra jest do d....

Runesofmagicsell nie oszukujmy się. Aby dogonić topke oraz korzystać czynny udział w endgame runes of magic obecnie musisz wydać kasę. Oczywiście masz sposoby typu robienie tierów na altach, ale powiedz jaki jest z tego prawdziwy zarobek przy obecnych cenach i pustkach na ah? Btw. przypominam, że za memorki nie masz dobrych statów, a żeby farmić łuski musisz mieć wbity maks lvl, bo teraz lvl mobków na malatinach, gobosach i świeczkach jest taki jaki maksymalny. Mówisz też, że grasz od 2009 r, również od tego grałem i wiesz co powiem? To, że owszem runes of magic było grą gdzie bez wydania kasy można było się dorobić, ale tylko do 2012/13 roku.

Ok mówisz że grasz, to pewnie zauważyłeś że teraz coraz częściej organizowane są eventy na mity? podczas ostatniego eventu śmiało można było ich wyfarmić kilkaset ( znam ludzi co wyfarmili po pare tysięcy), a postać wystarczyło mieć na lv 55 i mieć pre na ZS ( czyli jakieś pare godz gry by zrobić taką postać ).....po tym evencie każdy nawet jak miał 200 mitów a mity chodzą po 2kk to wychodziło że zarobił 400kk....to jest mało??? dla osoby która jest w topce tak, ale dla nowego gracza to jest bardzo dużo ( z takimi pieniędzmi robi Sobie bardzo dobre eq, bo przecież ich cena teraz jest niska, wiadomo nie zrobi najlepszego w t8 czy w t9 z bronią t13, ale śmiało zrobi takie by mieć jako taki wstęp już na bardzo dobre insty, potem robi inste po inście eq nowe wyfarmi, i idzie dalej).....ludzie nie oszukujmy się ale jak Wy chcecie grać w gry i po tyg czy miesiący być w topce to grajcie w TERA albo jakieś single player.....gry mmo to jest taki rodzaj gier że żeby być najlepszym trzeba poświecić bardzo dużo czasu, i chwała za to runesowi że tak ciężko jest wbić się do elity, bo ja odrazu bym skończyl gre gdybym w pare tyg odrazu był jednym z najlepszych....gram od 2009 i nadal nie jestem najlepszym rogalem na serwie , nadal znajdują się lepsi...i to mnie trzyma, bo chce grać jeszcze wiecej i w końcu im dorównać.........może i kiedyś było więcej osób, ale teraz jest 10x łatwiej zarobić tą kase wbrew pozorom ( same eventy na mity dają b.dużo kasy, łuski,pamiątki, tiery....sposobów jest wiele, trzeba jedynie chcieć)... a do max levela dochodzi się mając eq questowe. Tak więc trudno nie jest.

PS. Co do wydawania kasy...ale powiedz czy tylko w Runes of magic się ją wydaje??? każde mmo musi jakoś na siebie zarobić, to jest oczywiste, nikt nie każe wydawać tysięcy złoty na diasy...każdy wyda tyle ile chce....jak ktos nie chce, to nie oznacza że nie ma szans by dogonić topke, oczywiście że ma, tyle że zejdzie mu troszke dłużej......tym bardziej że jak pisałem wyżej, wystarczy być w grze gdy są eventy na mity ( coraz częściej są) i je sobie pofarmić, gold sam wpłynie, a staty teraz są tanie, i to bardzo, więc zrobienie eq też najdroższe nie jest. Jedynie plusy mogą być wydatkiem, ale przecież diasy zawsze można od kogoś odkupić, a do +12 można za żetony plusować.

O mitach wiem :) Sam z nich korzystałem. Tylko główny błąd wydawcy polega na dbaniu głównie o starych wyjadaczy. Nowy gracz kompletnie nie wie co się z czym je w runesie, ani nie ma żadnych profitów.

może i bardziej dba o wyjadaczy, ale nowy też nie ma źle, wystarczyło tak jak mówie być na evencie z mitami, i nowy gracz jest ustawiony :D dochodzi do gildii, robią insty po inście i sami się wzbogacają, nie jest trudno bez wydawania kasy..........wiadomo może i GF mógłby, nawet nie moze a na pewno mógłby polepszyć tą grę dla nowych na pełno sposobów, ale aż tak źle też nie jest :D Wszystko będzie wiadome po połączeniu serwów, teraz to jest ich priorytet, wiec raczej całą uwage skupiają na tym, a potem pożyjemy zobaczymy, ja natomiast zachęcam wszystkich do gry w Roma, i przekonaniu się jak w nim jest, ale nie z opinii osób które nie grają od dawna.

Dzieki wielkie za tyle odpowiedzi :) Dzisiaj wlasnie wchodze do gry zaczynam na serverze "Cath". Co do Cabala 2, to szukałem MMo po polsku, ponieważ przyjemniej mi sie gra w naszym języku, a padło na ROM, poniewaz mam zintegrowaną karte w nowym kompie i narazie na tyle mogę sobie pozwolić, ale myślę, że nie bede załować :) Co do tych pieniędzy to wiem jak działają gry F2p i nie będę skąpił paru groszy, aby móc piąć się w góre (oczywiście nie mowie tu o tysiącach zł miesięcznie, bo z tego co czytam o romie wiekszość chyba tyle musi wydawać ze tak mieszają ten tytuł z błotem. Tak czy siak, wejde i sam sie przekonam jak wygląda sytuacja, i to będzie najlepszze rozwiązanie. Przyjde za pare tyg. i napisze moje doświadczenia :) Pozdrawiam!!

@2up - tu akurat blad. Dawniej bylo lepiej, wiem bo sam wszedlem jakis... miesiac temu? Pogralem z tydzien, zobaczylem moze z 10 osob, odpuscilem. Wiadomo, grac moc mozna, pytanie tylko czy o to chodzi w mmo by grac z 10 osobami ;). Po za tym super, ale jak gralem jeszcze wczesniej (poczatek tego roku) to tez mowili ze to ich priorytet i nic, cisza. Teraz dalej to ich priorytet i dalej cisza. Za rok tez bedzie to ich priorytet i dalej bedzie cisza :P. A wiem bo sam na to czekam, wtedy przynajmniej bedzie z kim grac... ale jak widac im sie nigdzie nie spieszy ;)

ale skoro grasz, to wiesz że już pierwsze łączenia były, amerykańskich z australijskimi, więc po co wprowadzasz ludzi w błąd pisząc że na razie jest cisza?? Przecież już pierwsze łączenia były, a to że polskie jeszcze czekają, to chyba nawet lepiej, nie bedziemy królikami doświadczalnymi, z tego co wiem, po łączeniu australijskich z amerykańskimi było dobrze, w sensie nie było dużo błędów związanych z tym łączeniem, ale zapowiedzieli że z każdym kolejnym łączeniem będzie lepiej, bo już wiedzą jak gra reaguje na takie łączenia.......odniose się do Twojej wypowiedzi na temat 10 osób w grze :D nie wal ściemy :D to że siedzisz w jakimś aslan pod AH, i widzisz 10 twarzy to juz Twój problem.......kiedyś było mniej stref, wiec więcej ludzi siedziało w tych strefach, teraz jest ich sporo, wiec ludzie się rozlaźli po mapie......i to jest to własnie błędne myślenie, że tak mało ludzi gra....ich gra sporo, ale każdy siedzi w innym zakątku, nie wszyscy razem, tak jak to było w czasach CHIII-CHIV, gdzie stref było pare, i każdy w sumie siedział obok siebie.

Witam. Z racji, że mam troche czasu wolnego, zasysam sobie klienta. Na forum widze cisza w dziale Rom, ale chciałbym się dowiedziec na jakim serverze można spotkać polaków (I czy w ogóle są jeszcze tacy co graja nie raz) :) Pozdrawiam!