Final Fantasy XIV Heavensward Pytania

Witam zastanawiam się nad kupnem owej gry ale jakoś nie mogę się zdecydować prosiłbym więc jakiś doświadczonych graczy o wypisanie wad i zalet danej produkcji. Również chciałbym się dowiedzieć czy muszę kupić podstawkę oraz dodatek czy sam dodatek starczy? Dziękuję z góry za pomoc.

Tak, musisz kupić i podstawkę i dodatek. Podobno jest teraz jakaś promocja od SE na paczkę obu w fajnej cenie, ale to musisz poszukać sam.

Warto nadmienić, że dodatek nie jest obowiązkowy, a "stary" content wciąż jest robiony.

Zalety:

-Dużo klas, każda na swój sposób użyteczna

-Świetna fabuła

-Najlepszy obecnie na rynku MMO system craftingu i gatheringu

-Masa contentu zarówno dla graczy niedzielnych i bardziej hardcorowych

-Stałe częste aktualizacje

-Możliwość posiadania wszystkich klas na jednej postaci

Wady:

-Gear raid. O ile nie razi w oczy i pierwsza klasa zazwyczaj wchodzi po drodze progressowania, to trochę trzeba pogrindować

-Większość ataków stoi na przydługim global cooldown, przez co niektórzy twierdzą, że jest mało dynamiczny

-Chciwe community

-Brak możliwości rozwoju skillsetu. Każdy gracz ma te same skille, nawet te, które można wybrać, tzw. cross-class.

Dziękuje za informacje. Interesuje mnie jeszcze jedna rzecz mianowicie czy potrzeba dużo pobierać podczas instalacji z płyt itp aby zagrać ?

Na pewno sporo. Biorąc pod uwagę ile rzeczy dodano do podstawki przez okres trwania, kilka GB na bank będzie.

Ja dodam tylko na plus - poziom trudności. To jest to za co kocham tego mmorpg'a.

Dziękuje wszystkim uzyskałem potrzebne informacje i zdecydowałem się na zakup. Temat do zamknięcia

Do pobrania jezeli masz podstawke jest 9 GB . Jezeli nie masz podstawki 20-22 GB

Witam zastanawiam się nad kupnem owej gry ale jakoś nie mogę się zdecydować prosiłbym więc jakiś doświadczonych graczy o wypisanie wad i zalet danej produkcji. Również chciałbym się dowiedzieć czy muszę kupić podstawkę oraz dodatek czy sam dodatek starczy? Dziękuję z góry za pomoc.