Nowy Kanał YT - AMV

Witam wszystkich!

Od pewnego czasu chciałem spróbować swoich sił w robieniu AMV ostatnio się zebrałem i zrobiłem kilka pierwszych AMV.

Chciałem też prosić was abyście powiedzieli co powinienem zmienić i na co zwrócić większa uwagę.

Z góry dzięki za rady i zapraszam do oglądania :)

https://www.youtube.com/channel/UCPD4Hr3F27xmd6iOEjsCx0Q/videos

^

Link do kanału

brakuje mi w tytułach nazwy wykonawcy. Często nie kojarzę tytułu kawałka, ale potrafię skojarzyć kapelę. Tego często brakuje... :(

Nie najgorzej jak na początki ale może być lepiej. Fairy Tail wyszedł Ci najlepiej ze wszystkich AMV jak do tej pory.

Moim zdaniem mógłbyś zrezygnować z Intro na rzecz jakiegoś znaku wodnego gdzieś w rogu. I tak Intro jest słabe, a moim zdaniem lepiej się ogląda bez zbędnego wstępu ;).

Cheers.

1. Muzyka w ogóle nie pasuje do scen. (U Ciebie muzyka jeszcze się na dobre nie zaczęła a już są najważniejsze i najbardziej "epickie" sceny z anime, to bez sensu, unikaj czegoś takiego, jeżeli piosenka zaczyna się na spokojnie, to wrzucaj spokojne sceny a nie środek najważniejszych walk, ostatni filmik z Naruto Shippuudena wyszedł pod tym względem najlepiej, chociaż wciąż słabo).

2. Sceny są wybierane strasznie randomowo i nie mają żadnego, większego "przesłania"

3. Słabe przejścia między niektórymi scenami (Jakieś słabe efekty z Windows Movie Maker'a?)

4. AMV to nie jest tylko wklejenie pierwszych lepszych scen z anime + dodanie losowej piosenki, gdyby każde AMV tak wyglądało, to w ogóle nie istniałoby takie pojęcie.

5. Jak robisz AMV to używaj wersji "RAW" odcinka, czyli bez żadnych napisów, bo to też jest denerwujące jak ogląda się scenki i wsłuchuje w słowa muzyki, a uwagę odwracają napisy, które mimowolnie się czyta.

(6.) Weź tą krytykę do siebie i nie gniewaj się, jestem strasznie wyczulony na punkcie AMV, bo dobija mnie jak ktoś robi je tak na odpierdziel, ale może być lepiej. Polecam Ci pooglądać jakieś bardziej znane kanały z AMV i brać z nich przykład (Tak na dobry początek). https://www.youtube.com/watch?v=i05BR7UwDWM - Tutaj masz przykład dobrego AMV, spójrz na dopasowanie muzyki do scen, jest idealne. Kiedy w piosence jest jakiś krzyk, to jest scena, w której bohater krzyczy, u Ciebie w piosence kończyły się słowa, a wtedy wchodziła scena, w której postać coś mówi... xd Praktycznie każde słowo piosenki jest świetnie dopasowane, to jest AMV przy którym widać, że twórca się postarał i poświęcił trochę czasu.

Ogólnie bardzo słabo moim zdaniem, powinieneś poświęcić więcej czasu, a skleić coś sensownego, bo tego nie da się oglądać do końca, ba, nie wytrzymałem nawet do połowy. Tak jak KaczkaDziwaczka powiedział, absolutnie zrezygnuj z intro, to strasznie dziecinne i kojarzy się z minecraft'owcami, szczególnie w AMV, kto dodaje intro do AMV...

@smerf123

Przecież masz tytuły w opisie każdego filmiku...

@Derpblade Na pewno wezmę do siebie te rady i przy kolejnych AMV bardziej się postaram :)

A co do punktu 5 to zgadzam się napisy strasznie denerwują i staram się ich unikać ale nie mogłem znaleźć kilku odcinków RAW i dlatego tak to wygląda :S

Z Intro zrezygnuje w takim razie już w następnym AMV i użyję znaku wodnego.

Poza tym nie mam zamiaru się gniewać miałem nadzieję że ktoś napisze o tym co jest nie tak bo jestem świadomy tego że te AMV są słabe ale myślę że z każdym następnym będzie lepiej :)

@Smerf123

Informacje na temat użytych anime i muzyki masz w opisie.

Życzę powodzenia w takim razie i czekam na kolejne filmiki, licząc na poprawę. :) Uwielbiam oglądać AMV więc mam nadzieję, że poćwiczysz i będę miał co oglądać i dodawać do ulubionych. :D

Moim zdaniem aktualnie wygląda to dość słabo. Idziesz na ilość a nie jakość. Powinieneś skupić się bardziej na jednym projekcie a nie robić kilkanaście bezsensownych gniotów.

chopie ile ty ustaw o prawie autorskich złamałeś strach się bać, i jeszcze chwalić się kradzieżą cudzej pracy ( chodzby naruto którego nie lubie) ech -_-

Witam wszystkich!

Od pewnego czasu chciałem spróbować swoich sił w robieniu AMV ostatnio się zebrałem i zrobiłem kilka pierwszych AMV.

Chciałem też prosić was abyście powiedzieli co powinienem zmienić i na co zwrócić większa uwagę.

Z góry dzięki za rady i zapraszam do oglądania :)

https://www.youtube.com/channel/UCPD4Hr3F27xmd6iOEjsCx0Q/videos

^

Link do kanału