Dr. House pytanko

Witam :)

Zabrałem się za oglądanie Dr.House z polecenia kolegi i mam do was pytanko lepiej jest oglądać z lektorem czy po angielsku ew. z napisami ? Niektórzy mówią ze polskie tłumaczenie ssie i jest po prostu mało śmieszne. Co myślicie ?

Osobiście wolałem z lektorem.

Zawsze oglądam z napisami. Lektor nie jest po prostu w stanie oddać emocji zawartej w słowach osoby mówiącej. Oglądając serial/film/cokolwiek z napisami, możesz poczuć sytuację. Może dla niektórych to błahe wytłumaczenie, ale tak uważam i Tobie też to polecam :)

Mi się ciężko oglądało po angielsku. Za dużo tam nazw chorób i medycznych odniesień. Jednak idzie się trochę nauczyć... przydaje się gdy trzeba iść do doktora w jakimś anglojęzycznym kraju :)

Polecam napisy

Jak nie znasz nazw chorób, badań, sprzętu i innych określeń medycznych będzie ciężko w języku angielskim.

Witam :)

Zabrałem się za oglądanie Dr.House z polecenia kolegi i mam do was pytanko lepiej jest oglądać z lektorem czy po angielsku ew. z napisami ? Niektórzy mówią ze polskie tłumaczenie ssie i jest po prostu mało śmieszne. Co myślicie ?