LoL Tajemniczy bohater!

Witam ;)

Pewnie wszyscy grający w lola połączyli już konto z fb i wyszukali znajomych by dostać tajemniczego bohatera za free(Lub skórkę jeśli się ma już wszystkich bohaterów) Tutaj możecie się pochwalić co dostaliście i przy okazji o której godzinie bo jak narazie u mnie nic nie ma :(

Gdzie jest ta opcja połączenia? Nigdzie jej nie widzę.

Gdzie jest ta opcja połączenia? Nigdzie jej nie widzę.

Niestety już za późno :/ http://eune.leagueoflegends.com/pl/news/game-updates/special-event/ostatni-dzien-jak-odblokowac-tajemniczego-bohatera

Za późno, już nie możesz połączyć. Opcja jest jak wejdziesz w zakładkę znajomi i klikniesz dodaj znajomego. Wysyłać mają od dzisiaj, więc nie spodziewałbym się, że każdy dostanie już dziś. U mnie na dwóch kontach nic. Mam nadzieje że wleci chociaż coś za 6300 :)

A tu nie bo za 450 xD. Na szczescie nie ma co liczyc - ja mam (mialem juz wczesniej) wykupione wszystkie najtansze postacie bo sb zbieram te pz, chce niby kupic kogos za 6k, ale "niee, nie chce mi sie, ten jest fajny" i kupuje tanszego i tak az wszystkich sie wykupilo xd. U mnie juz zostali sami za 4k z groszem lub wyzej :D

A ja jako osoba, która ma już odblokowane wszystkie championy dostanę Mystery Skina :3 Rito potwierdził, pozdrawiam :3

U mnie nadal zostało pare postaci po 1350 xD Mam nadzieje ze dostane coś za 6300 :D

Galio

Szczerze mówiąc nie jest źle, spodziewałem się postaci za 1350.

haha... jestem niesamowicie szczęśliwy, dostałem Rek`Sai =P

A ja się spóźniłem 2 dni.........

Postarali się - lux :D

ktos tez, tak jak ja, jeszcze nic nie dostal? ;x

Dostałem Udyra... To się rito postarało xD

No ja dostałem Elise, wkońcu champ za 6300!

a u mnie Rammus

Ja jako, że mam wszystkich Championów czekam na skina. Znając życie, dostanę jakiś szajs:D

Ja dostałem Morgane na smurfie i Cassiopeie na mainie... Razem to ponad 6300, więc płakać nie będę :^)

eDUDBpr.gif

Vayne. Nie jest źle, 4800 do przodu.

7f5.gif

Ekko. Dankeschon RIOT!

Screen jak ktoś nie wierzy: http://zapodaj.net/86c6ab02a1a01.png.html

Ja jeszcze czekam na darmowego skina, nic jeszcze nie przyszło :D

@EDIT

Przyszedł skin :3 Championship Shyvana :)