Cabal 2

Czesc,

Zna ktos dokladna godzine startu ?Z tego co slyszalem start jest 02.07 ale nie widzialem info co do godziny otwarcia.

na oficjalnym forum piszą że 2.07 5pm PDT co wychodzi o 2 w nocy 3 lipca w Polsce a tutaj link:

HTTP://forum.cabal2.estgames.com/forum/news-information/game-announcements/49524-open-beta-will-officially-begin-july-2nd-2015/page7

ok dziekuje za info ;)

można już bez problemów pobierać klienta?

Cicuta cały czas chyba było można bo ja dzisiaj rano pobrałem

Czesc,Zna ktos dokladna godzine startu ?Z tego co slyszalem start jest 02.07 ale nie widzialem info co do godziny otwarcia.

I **uj - po co zerknąć na 2 ostatnie tematy o cabalu, gdzie są jasne odpowiedzi. Niee, przecież lepiej założyć nowy temat i zaśmiecać forum.

Teraz jest ten moment jak płaczesz że jestem cebulackim hejterem i w ogóle wyszukiwanie Ci nie działa na forum...

warn_ico.png
Wulgaryzm ~ NS
Teraz jest ten moment jak płaczesz że jestem cebulackim hejterem i w ogóle wyszukiwanie Ci nie działa na forum...

śmiechłem :D

A tak już całkiem serio, to postaraj się na przyszłość wyszukać odpowiedź przed zadaniem pytania - dzięki temu forum jest bardziej przejrzyste.

Podczas pobierania, w luncherze napisali, 7 PDT.

Fajnie, że niby open beta a wejść nie można. BTW na moim zegarku jest 7:42 xD czmu tutaj 6:42 xD

Fajnie, że niby open beta a wejść nie można. BTW na moim zegarku jest 7:42 xD czmu tutaj 6:42 xD

masz odpowiedź powyżej, w 2 poście, masz odpowiedź w 2 innych tematach, ale widać mało :( Proszę, jaśniej już się nie da:

Piteko, 7PDT to nie jest 7 rano naszego czasu, to jest inna strefa czasowa, u nas to będzie, jeśli się oczywiście nie myle, 3/4 (w nocy/z rana) 2/3.07.2015r..

Czyli w skrocie jutro pogramy po pracy.

O 4 rano start, lel.

Jest to wersja EN, więc to było to przewidzenia, że o takiej porze (u nas rzecz jasna) będzie można zacząć, ja tam mam aktualnie wakacje, więc mi to jakoś nie przeszkadza =P, do zoba w grze =)

O 4 rano start, lel.

o 2:00...

Jest to wersja EN, więc to było to przewidzenia, że o takiej porze (u nas rzecz jasna) będzie można zacząć, ja tam mam aktualnie wakacje, więc mi to jakoś nie przeszkadza =P, do zoba w grze =)

no jest to wersja EN, czyli English, ale koledze chyba chodziło o EU, której póki co nie ma i nie ma informacji czy będzie, a obecna wersja zachodnia to NA (czy jak kto woli US)

o 2:00...no jest to wersja EN, czyli English, ale koledze chyba chodziło o EU, której póki co nie ma i nie ma informacji czy będzie, a obecna wersja zachodnia to NA (czy jak kto woli US)

"The wait for CABAL 2 has been long, and starting on July 2nd, your wait will finally come to an end. Our gates will open at 7PM PDT, and your adventure into Ektensia begins."

7pm - 19:00

12 u nas bedzie to u nich 3

16 godzin do 19

12:00 + 16 i masz 4 rano

"The wait for CABAL 2 has been long, and starting on July 2nd, your wait will finally come to an end. Our gates will open at 7PM PDT, and your adventure into Ektensia begins."7pm - 19:0012 u nas bedzie to u nich 316 godzin do 1912:00 + 16 i masz 4 rano

Wybacz, dopiero teraz zauważyłem że zmienili godzinę z 5 na 7 pm. W takim wypadku jest to faktycznie 4 rano.

Witam , apropo tematu mam pytanie czy świat w Cabalu 2 będzie otwarty?

Witam , apropo tematu mam pytanie czy świat w Cabalu 2 będzie otwarty?

Tak, na pewno bardziej otwarty niż w jedynce :)