Smite-problem

witam

Mam problem z grą Smite chodzi o to że po wyborze postaci i w czasie ładowania rozgrywki zawiesza mi się komputer. Problem występuje tylko wtedy gdy gram z innymi graczami na tutorialach nie mam takiego problemu tam wszystko działa. Wczesniej miałem też lola i nie było z tym problemu. prosze o pomoc

Sprawdź spójność plików w Smicie, możesz też przeinstalować. Przeskanuj też komputer jakimś Malwarebytesem i antywirusem. Może pomoże - warto spróbować : ).

Dziś rano był jakiś mini-patch, wszyscy się cieszyli, że wreszcie naprawią serwery a spieprzyli je jeszcze bardziej. Teraz wywala co drugiego gracza bez powodu, pingi skaczą jak opętane, mecze się gra pokroju 2v2 bo reszta ma dc, totalny chaos.

Coś czuję, że w przeciągu kolejnych 30 minut serwery znowu pójdą off i będą to (próbować) fixować bo masakra jakaś jest.

przeskanowanie nic nie zmieniło odinstalowałem grę i pobieram ją na nowo może to coś da.

witam

Mam problem z grą Smite chodzi o to że po wyborze postaci i w czasie ładowania rozgrywki zawiesza mi się komputer. Problem występuje tylko wtedy gdy gram z innymi graczami na tutorialach nie mam takiego problemu tam wszystko działa. Wczesniej miałem też lola i nie było z tym problemu. prosze o pomoc