Hardcorowa gra coop

Witam!
Szukam trudnej gry do grania w coop'ie dla 2 (możecie podawać też gry, gdzie jest WYMAGANA czwórka) osób. Meat Boy'a wsród gier kooperacyjnych. Niech powoduje, że za każdy błąd będziemy chcieli rzucać klawiaturą i myszką o ścianę i wyzywać na siebie :D Tak bardziej serio to szukamy gry, w której będziemy musieli się pomęczyć z każdym poziomem, przechodzić parę razy, myśleć jak to zrobić. Jaki gatunek? Może być wszystko; RPG, RTS, FPS... byle było dobre.
Gry ukończone:
-L4D2
-Castle Crashers
-Battleblock
-Borderlands'y (wszystkie części)
-Alien Swarm
-Magicka 1 i 2

-SWAT 4

-Trine 1 i 2

-Don't starve Together

Może "Forced", całkiem fajny co-op dla max 4 graczy.

Stary już SWAT 4 zawsze dawał mi masę funu, gra mocno taktyczna i dosyć trudna. Z nowszych to Killing Floor 2(obecnie w EA), naprawdę trzeba się sporo namęczyć by przetrwać, gdy ma się 4 osobową ekipę (więcej ludzi, większy poziom trudności).

Możecie trine sprawdzić, wszystkie części.

Osobiście pogrywam w Pay Daya 2. Niektóre misje na wyższych poziomach trudnosci potrafią być niesamowicie trudne tym bardziej jeżeli chce się je zrobić w mniej niż 4 osob :D

Polecam Kiling Flor 2

HAXBALL

to taka piłka nożna tylko trochę inna i uproszczona.

http://www.haxball.com/

Tworzysz pokój, czekasz na ludzi i grasz.

Nie tak dawno wyszła gra Gauntlet która jest odświeżeniem bardzo starej gry coop o tym samym tytule ( dla przykładu magiem gra się tak jak w magicka). Forced tak jak pisał kolega wyżej. Prawdziwy Hardcore na wielu graczy to napewno Spelunky ( również odświeżona wersja gry). I Jeśli lubisz Contra / Metal Slug to polecam Mercenary Kings.

Wszystkie trudne, sprawdzone i polecam

Uzupełniłem listę o Trine'y i Swat4 (przechodziłem już chyba z 5 razy :D ), kompletnie o nich zapomniałem.
@hubcert A co z Trine 3? Wiem, że EA i z tego co widziałem miesiąc temu gra jeszcze cierpiała na brak map, wiesz jak jest teraz może?

rayman legends

Oczywiscie System Shock 2. Piekielnie trudna gra, można przejść w co-opie. Polecam.

Contagion hardcorowy coop o temacie zombie. Na początku dość łatwo się zgubić :) dochodzi do tego dbanie o amunicję itp :)

Może Portal 2? Gra się bardzo przyjemnie, poziomy są ciekawe i tryb coop nie odstaje od singla. Przez cały czas trzeba się skupiać na współpracy (w przeciwieństwie do wielu gier z trybem coop, gdzie często możemy poradzić sobie samemu, a drugi gracz jest bo jest, ale nic nie wnosi). Polecam

Polecam Terraria. Niedawno wszedł spory patch, jeśli nie przeszkadza wam grafika to teraz jak najbardziej warto zagrać.

Terraria na expercie polecam. Ja sobie póki co pogrywam na normalu, ale patch wprowadził multum nowości.

Hmm, moze Diablo 3? Granie na ostatnich poziomach trudnosci to jazda bez trzymanki - jeden blad i po tobie :D. Albo starcraft 2 - z tym ze tu nie coop, no chyba ze jako duo np wy na boty, czy tam innych graczy. Tu jest mega wysoki poziom - ostrzegam :D.

Po za tym nie ma takich gier juz chyba... Dark Souls bylby idealny ale nie da sie wybrac kogo przywolujesz np :(. Oj, pamietam wiele nieprzespanych nocy bo sobie obiecalem jakiegos bossa pokonac i gralem do rana i jeszcze pass xD.

Skoro L4D2, to moze Dead Island? O, albo survival - 7DTD. Tu generalnie nie masz plansz, ale masz gigantyczna mape, mozna dluuugo sie bawic, a i jest trudniejsza od wiekszosci tym podobnych produkcji :D. Np rekami drzewa nie zetniesz, tak samo tunelu nie wykopiesz, a efekt rozwalania np domu... mega xD. No i ma moim zdaniem lepsza grafike niz taki minecraft czy inne podobne :D. Tylko jeszcze ta gra ma dwa minusy - crafting, bez niego ani rusz a jest mega rozbudowany i calego nie odkryjecie sami nigdy, do konca zycia nawet xD. A drugi minus jest bardziej powazny - gra podejrzanie duzo ramu zjada, wiec zaleca sie ponad 4 gb, nie rowno 4 gb ramu, jednak mozna i ponizej probowac z tym ze moze przycinac ;)

Hero Siege, b.trudna zanim ogarniesz mechanizmy i baaardzo przyjemna :D zwlaszcza grając padem

Cloudberry Kingdom. Jestem pewny, że na najwyższym poziomie będziecie mieli dość :).

Witam!
Szukam trudnej gry do grania w coop'ie dla 2 (możecie podawać też gry, gdzie jest WYMAGANA czwórka) osób. Meat Boy'a wsród gier kooperacyjnych. Niech powoduje, że za każdy błąd będziemy chcieli rzucać klawiaturą i myszką o ścianę i wyzywać na siebie :D Tak bardziej serio to szukamy gry, w której będziemy musieli się pomęczyć z każdym poziomem, przechodzić parę razy, myśleć jak to zrobić. Jaki gatunek? Może być wszystko; RPG, RTS, FPS... byle było dobre.
Gry ukończone:
-L4D2
-Castle Crashers
-Battleblock
-Borderlands'y (wszystkie części)
-Alien Swarm
-Magicka 1 i 2

-SWAT 4

-Trine 1 i 2

-Don't starve Together