Szukamy MMORPG + Ekipy

Witaciej na wstępie chciałbym powiedzieć że szukamy obojętnie jakiego rodzaju mmorpg głównie szukamy ludzi którzy by nas przygarneli do wspólnej gry :)

Coś o nas

- 22 i 24 lat

- Humor dobra zabawa to podstawa

- Posiadamy własny serwer TeamSpeak3

- Graliśmy już w wiele różnych gierek mmorpg

- Gramy o różnych porach

- kultura osobista oczywiscie jest

kogo szukamy

- Ekipy z humorem która zna sie na żartach itp itd

- wiek +18

i tyle Liczy sie DOBRA ZABAWA :)

kontakt

kuzko1993@gmail.ocm

lub priv:)

Witajcie! :D Jeśli chcecie, to wbijcie na Wildstar ( http://www.wildstar-online.com/en/ ) Gra jest świetna! Dużo śmiechu i akcji!
Chętnie Was przygarniemy do naszej gildii / rodziny :D
Więcej informacji o nas znajdziecie tutaj -> http://www.wildstar-online.com/en/

Pozdrawiam ;)

P.S. Wiadomość priv poszła, jeśli byś nie zauważył ;)

Jako, że sam nie posiadam żadnej z gier MMO chętnie dołączyłbym do grona dobrze bawiących i świetnie spędzających czas ludzi. Sam mam 20 lat, dość wolnego czasu, a jedyna gra w którą gram od czasu do czasu to "League Of Legends". Nie posiadam zbyt mocnej karty graficznej, więc zapewne nowe tytuły odpadają. Jeśli chodzi o komunikatory głosowe to nie posiadam żadnego udźwiękowienia z tej przyczyny, że z reguły gram sam, ale nie przeszkadza mi to w komunikacji i rozgrywce, bo przez tyle lat można sobie wyrobić zdolność intuicyjnego grania. Chętnie dołączę do ekipy, do gry, którą wybierzecie, a osobiście mogę polecić tylko League Of Legends, które jest nie zbyt wymagające co do poziomu umiejętności opanowania gry.

Jak wyglada stan ekipy? Jak atmosfera? Naduzywacie wulgaryzmow? Mam nadzieje ze nie ma u Was cwaniakow co kozacza za monitora? ( to jest najgorsze ) Preferujecie bardziej fantasy medieval czy future sf? Moze anime fantasy cukierkowe? Osobiscie gry moba sa dla mnie nudne wiec na nie sie nie pisze. Ja polece Dying Lighta jako coop. Hmm moze wildstar jak przejdzie na f2p, jest dosc niezly, poprawil sie od head startu. dajcie namiar gg lub steam do mnie na pw. Ja od siebie tez mam ekipke wiec mozna cos tam skrecic.

Jak wyglada stan ekipy? Jak atmosfera? Naduzywacie wulgaryzmow? Mam nadzieje ze nie ma u Was cwaniakow co kozacza za monitora? ( to jest najgorsze ) Preferujecie bardziej fantasy medieval czy future sf? Moze anime fantasy cukierkowe? Osobiscie gry moba sa dla mnie nudne wiec na nie sie nie pisze. Ja polece Dying Lighta jako coop. Hmm moze wildstar jak przejdzie na f2p, jest dosc niezly, poprawil sie od head startu. dajcie namiar gg lub steam do mnie na pw. Ja od siebie tez mam ekipke wiec mozna cos tam skrecic.

@UP Jedyny kontakt to jak na razie u nas na tsie. Jesteśmy w trakcie ogarniecia strony ;)

Stan ekipy się rozszerza z dnia na dzień, jest z nas już gromada bawiących się ludzi. Wygłupiamy się, ale potrafimy również grać na "poważnie". Mamy różne kanały na tsie, na których sa pozwolone wulgaryzmy/czarny humor itp a na reszcie już nie, więc jest wybór :D Jedni wolą być 100% wyluzowani, a inni jednak wolą chociażby odrobinę kultury xD Co do wildstara ogólnie: Gra wymiata, jest dużo śmiechu i ciekawych akcji. Zainteresowany? ^,^

Witaciej na wstępie chciałbym powiedzieć że szukamy obojętnie jakiego rodzaju mmorpg głównie szukamy ludzi którzy by nas przygarneli do wspólnej gry Coś o nas- 22 i 24 lat- Humor dobra zabawa to podstawa- Posiadamy własny serwer TeamSpeak3- Graliśmy już w wiele różnych gierek mmorpg - Gramy o różnych porach - kultura osobista oczywiscie jestkogo szukamy- Ekipy z humorem która zna sie na żartach itp itd- wiek +18i tyle Liczy sie DOBRA ZABAWA kontaktkuzko1993@gmail.ocmlub priv:)

Zapraszam do Star Wars Old Republic, jest to naprawdę niedoceniony tytuł. Właśnie wracam do gry, znalazłem już gildię, dosyć aktywną i bardzo zorganizowaną. Jeżeli chcielibyście razem ze mną grać to piszcie. :)

Co powiece na ElSworda?Gra wydaje się z pozoru nudna, no ale jak się gra samemu to tak jest.Ale radość z ukończenia z ekipą całego henira jest nie do opisania.

Witaciej na wstępie chciałbym powiedzieć że szukamy obojętnie jakiego rodzaju mmorpg głównie szukamy ludzi którzy by nas przygarneli do wspólnej gry :)

Coś o nas

- 22 i 24 lat

- Humor dobra zabawa to podstawa

- Posiadamy własny serwer TeamSpeak3

- Graliśmy już w wiele różnych gierek mmorpg

- Gramy o różnych porach

- kultura osobista oczywiscie jest

kogo szukamy

- Ekipy z humorem która zna sie na żartach itp itd

- wiek +18

i tyle Liczy sie DOBRA ZABAWA :)

kontakt

kuzko1993@gmail.ocm

lub priv:)