Online

Siemka, wiecie może ile mniej-więcej gra osób?
Jakaś ostatnia liczba online czy coś?

Ogolnie nie podam ci tutaj liczby osób które grają obecnie bo nigdzie takiego wykresu nie znajdziesz. Powiem tak ,wróciłem do gry niedawno i liczba osób nadal jest naprawdę ogromna ,szczególnie wieczorami.

Na raidy i dungeony z sezonu 2 nadal znajdzie się sporo osób. prawdopodobnie 15lipca wychodzi season 3 i wtedy liczba graczy wzrośnie w związku z tym że ci co osiągneli maksimum odeszli, teraz lv cap wzrośnie do 90, zostaną wprowadzone nowe dungeony,sety itd więc myślę że warto wrócić.

Rozważam powrót, bo póki co pełno gniotów, a brak jakiegoś MMO na długo.
A mam miłe wspomnienia z poprzedniej "sesji" z Vindictusem :P

Jak 15 lipca wchodzi ten season i wróci tylu graczy to odradzam grę jak najbardziej. Pamiętam jak wchodziła nowa postać i wielu ze starych graczy powróciło na serwery to laggi tak wzrosły że każdą jedną mapę tworzyło się od 15-30 minut. A na zakończenie rundy mniej więcej 1 godzinę na dungach.

a ja jeszcze w to nie grałem, dzisiaj się zawiodłem na CII a więc.. pobieranie czas zacząć :)

edit : można edytować wygląd gotowych już klas, charakterów ?

Z tego co pamiętam za NX chyba. Ale pewności nie ma ;p

Ale również dużo osób sprzedaje rzeczy z NX za golda w grze.

Gra ma jakiś sensowny endgame?

Jeśli chodzi Ci o historię to jest w miarę poukładana i zrozumiała.

A co do samego zakończenia wszystkich questów to później zostaje oprócz wbicia lvl capu

-arena PvP (3 tryby walki),

-robienie daily AP o ile nie masz maxa,

-ewentualnie Daily Questy przy czym nagrody raczej są słabe,

-możesz farmić rzadkie itemki z raidów, scrolle etc.

-chodzić na RARy (walki po 24 osoby np. na smoka),

-łowić rybki wędką bądź harpunem,

-chodzić do labiryntu,

-zarywać laski bądź facetów w łaźni/saunie,

-posiedzieć na ch1 spamując WTS/WTB,

-jeśli masz zgraną ekipę min 4 os. możesz ponapierdalać w piłkę plażową,

-zbierać hajsy na nowe Avatra sety lub kolorki do postaci,

-wycraftować sobie coś fajnego albo nabijać expertise w celach zarobkowych,

-wbijać path skilla na 40lvl,

-expic peta,

-no i wbijać tittle oczywiście których nie jest mało.

Ogólnie to spośród wielu gier mam dalej Vindictusa, szczerze polecam szczególnie ze względu na walory estetycznie oraz dynamiczną rozgrywkę.

Wg. mnie nie nadaje się do no-life, po jakimś czasie się nudzi ale warto czasem odpalić i posiedzieć nad tym tytułem.

Mimo, że ta gra potrafi się znudzić, to zawsze miło się do niej wraca. Szczególnie, że po powrocie dostajemy prezenty, żeby łatwiej się grało. Sam wróciłem tam wczoraj, i na start 4k AP do rozdania, darmowy gear na 30 dni i to całkiem dobry.
No i wciąż mijam ludzi na każdym możliwym przedziale lvl'owym. Choć najniżej chyba widziałem 10lvl, ale i tak z tego co zerknąłem wciąż idzie znaleźć ludzi na niskopoziomowe raidy. Nie ma więc problemu z robieniem questów.

Siemka, wiecie może ile mniej-więcej gra osób?
Jakaś ostatnia liczba online czy coś?