Smartfon za ok 2k

Siemanko chcialbym wymienic telefon na nowy moge w tym celu wydac ok 2-2.5k zl jednak nie mialem stycznosci z nowymi smartfonami dlatego chcialbym poprosic o pomoc z wyborem :) dodam ze bardzo istotnym aspektem dla mnie jest jakos zdjec bo telefon mam zawsze przy sobie dlatego zamiast w aparat ktorego nie nosze chcialbym zainwestowac w nowszy szybszy telefon z gory dzieki za pomoc i pozdrawiam :P

Polecam iPhone 5S.

Jeśli wcześniej miałem styczność tylko z Androidem to gwarantuję, że po kontacie z iOS'em, nigdy już nie wrócisz do Androida.

Jakość zdjęć jest bardzo dobra. Telefon powinieneś znaleźć w przedziale cenowym, jaki podałeś.

Kupiłem niedawno iPhone 6 za 2400 zł z allegro i rownież polecam :) Mogłbyś się rownież zastanowić nad Samsungiem Galaxy S6.

Po pierwsze, telefon nigdy nie zastąpi Ci aparatu. Zwłaszcza, jeżeli na uwadze masz jakość zdjęć.

Po drugie, bierz s6, jeżeli cenisz sobie możliwość personalizacji wszystkiego. Jeżeli nie zależy Ci na tym, to możesz wziąć Iphone'a, choć ja nigdy bym nie wymienił androida na iOS'a. (zwłaszcza, że 5S miałem dłuugi czas, 6 krócej. iOS nie jest systemem dla mnie. Mój M8 w zupełności mi wystarcza, i mogę robić na nim co zechcę przez możliwości root'a i s-offa).

Pozdrawiam

s6 albo g4

Siemanko chcialbym wymienic telefon na nowy moge w tym celu wydac ok 2-2.5k zl jednak nie mialem stycznosci z nowymi smartfonami dlatego chcialbym poprosic o pomoc z wyborem :) dodam ze bardzo istotnym aspektem dla mnie jest jakos zdjec bo telefon mam zawsze przy sobie dlatego zamiast w aparat ktorego nie nosze chcialbym zainwestowac w nowszy szybszy telefon z gory dzieki za pomoc i pozdrawiam :P