Battlefield na PS4

Battlefield 4 czy Hardline polecacie na ps4??

A co Ci się bardziej podoba? Żołnierze czy policjanci i złodzieje? W Hardline masz w zasadzie mniejsze mapy z oczywistych powodów.

EDIT: Osobiście uważam, że jedno i drugie to ta sama gra, ale z inną skórką i tak naprawdę nie ma znaczenia, którą wybierzesz. Są osoby, które piszą, że tak naprawdę Hardline powinien nazywać się BF4: Hardline. Jeszcze tak przy okazji, BF4 zyskał lepsze oceny od Hardline, więc może lepiej jeśli skusisz się na BF4 :)

Grałem w 3/4 tyle ze na pc. Mapki dużo mniejsze niż na pc??

To jest jedna i ta sama gra, bez względu na platformę. Mapki w Hardline są mniejsze niż w BF4 (o to mi chodziło), głównie przez klimat złodziei itp. Masz tam też tryb pościgu "Hotwire", zwykłe tryby (TDM itp.), Blood Money i Heist. Tylko to jest nowego w Hardline

Jedyna różnica to taka ze w BF4 masz więcej pojazdów ciężkich. W Hardline gra skupia się bardziej na grze piechotą. Ale z tego co pokazują statystyki serwery BF4 są bardziej oblegane.

Sprawdź sobie czy gra się normalnie czy 12vs12 bo jak kupiłem BF4 na PS3 to mnie krew zalała i tego samego dnia kupiłem na PC :)

Battlefield 4 czy Hardline polecacie na ps4??