Cabal 2- trojan w kliencie

Siemanko. Wczoraj pobrałem Cabala 2 i bez problemu przegrałem parę godzin. Przed chwilą próbowałem go uruchomić i Kaspersky oszalał. Dostałem komunikat o tym, że aplikacja zawiera szkodliwe i złośliwe oprogramowanie typu trojan. Komuś jeszcze coś takiego się przydarzyło?? Słyszałem, że są problemy techniczne związane z launcherem i samą grą ale żeby od razu trojany???

Heh. Ile jeszcze takich tematow bedzie? Chyba nieskonczonosc ;).

Nie, nie ma zadnego trojana, wirusa ani nic. Starczy ze nwm, odczyta karte graficzna by ustawienia dopasowac i juz sie moze drzec ze trojan bo kradnie informacje z komputera... Wiec pls ogar i albo podac co dokladniej chcial odczytac (w logach antywirusow najczesciej jest takie info), albo uwierzyc na slowo ze nie ma trojana. Zaden tworca gier sobie nie moze pozwolic na takie cos bo to rowna sie skonczenie, a konkurencja juz zwlaszcza wyszukuje takiego czegos ;). Po za tym jak sam mowisz ze grales i bylo okej, to logiczne ze nagle z powietrza trojan sie nie wzial ;).

EDIT:/// to ma taką samą mądrość życiową jak pobieranie emulatorów i narzekanie ze to wirusy bo sciagaja info z komputera. Co jest oczywista oczywistoscia - jakbys musial sam dopasowywac kazda durna opcje po kolei to wieki by ci zajelo. I to samo 99% gier ma. W opcjach masz z 10 opcji do zmiany, ale reszta i tak jest automatycznie dopasowywana do karty graficznej i tego nie zmienisz, a to info musza skads miec wiec przy kazdym uruchomieniu gry pobiera ci takie info ;-)

Siemanko. Wczoraj pobrałem Cabala 2 i bez problemu przegrałem parę godzin. Przed chwilą próbowałem go uruchomić i Kaspersky oszalał. Dostałem komunikat o tym, że aplikacja zawiera szkodliwe i złośliwe oprogramowanie typu trojan. Komuś jeszcze coś takiego się przydarzyło?? Słyszałem, że są problemy techniczne związane z launcherem i samą grą ale żeby od razu trojany???