Path of Exile ekipa

Siemka byłby ktoś zainteresowany stworzeniem małej ekipy do PoE? Interesuje mnie gra od początku i zaznaczam że jestem totalnym newbie jeśli chodzi o tą gierke. Komunikacja TS3. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Masz na myśli granie od 10lipca? Jeżeli tak to się piszę.

Jakieś nowe ligi startują 10?

Dodatek. :D

http://www.pathofexile.com/theawakening/leagues - Ligi
ja gra od 10 od razu jak dodatek wyjdzie, to mozemy popykac. Oczywiscie na lidzie Hardcore.

Też mógłbym spróbować. Jaka to liga hardcore?

Oczywiście. :)

Witam ja tez moge sie zapisac czekam na wiadomosc

Hardcore dla nowych graczy to chyba najgorszy pomysł ever. Na hardcore jeśli zginiesz raz to twoja postać jest usuwana z obecnej ligi, możesz nią wciąż grać tylko że na SC.

Liczą się emocje. Granie na SC to strata czasu.

Liczą się emocje. Granie na SC to strata czasu.

Strata czasu chyba na Hardcore... pomyśl logicznie poźniej pisz.

Jeśli rzeczywiście "naprawią" desync, to granie na HC będzie ciekawe. Nie jest stratą czasu, bo nie tracisz postaci, tylko jest usuwana z ligi HC.

Chodziło mi o fakt, że granie na HC dostarczy ci tych emocji. Czujesz, że musisz uważać itp. Granie na SC imo jest zbyt monotonne. Gra wtedy szybciej się nudzi. Przynajmniej dla mnie. Mógłbym jeszcze powiedzieć, że granie SC jest o tyle bezsensowne, że gdy zdobędziesz wymagany set gra teoretycznie się kończy. Uzbierasz i masz. Granie na HC to ciągłe wyzwania itp. Przykładowo granie w diablo na SC - po 2 miesiącach masz wszystko i nudą wieje. Na HC ciągle czegoś brakuje (czasem postaci). Także emocje:) emocje!

znam Poe na wylot i mówie wam że na HC nie ma sensu grać jeśli nie znacie gry. Nie dojdziecie nawet do 20 levela. A co dopiero na lidze na której są utrudnienia.

@gari co ty pieprzysz. Buildów w poe jest setki, jedne droższe, drugie tańsze. Są buildy w miare dobre i w cenie dostepnej dla ludzi którzy nie grają w to długo. Są też buildy na które trzeba zbierać rok. A jeśli chce sie być naprawde OP i mieć to co najlepsze w grze to trzeba zbierac na mirrorwany set itemów. ( cena takiego zestawu na allegro to ok 10 tyś ZŁ (tyle trzeba by wydać na orby))

Jakoś przez Desync na hardcore padłem chyba ze sto razy. Zawsze po tym usuwałem postać i grałem od nowa. Za każdym razem. I jakoś mi się gra nie znudziła ani trochę. Ale to pewnie ze mną jest coś nie tak :D Granie na SC to strata czasu, jak ktoś wyżej napisał, bo po śmierci i tak cie na to SC przeniesie.

Boze o co te klotnie to zalozcie dwie ekipy jedna na hardcore a druga dla sc nowi gracze nie ogarna hc lub przestana grac po 3+4 dniach bo nie beds potrafili ogarnac buildow i beda padali. Dla nowych polecam sc poniewaz poznacie gre lepiej niz na hardcore.

Stwierdzić czy ktoś gra pierwszy raz w poe po poście, który tego nie dotyczy. Brawo dla pana logicznego.

Możecie też dołączyć do polskiej gildii ^^ są chyba dwie w miarę rozwijające się :)

dość ciekawą gildią jest https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/748996 :)

Mozecie dojsc do gildii novasociety :) zawsze doswiadczeni gracze doradza. http://forum.novasociety.com/

Temat bez sensu. Wypowiadaja sie fachowcy i nic nie wiedzacy. Nie warto tutaj sklejac ekipy. Lepiej dolaczyc do istniejacej gildii. Widze same cwaniaki... Gramy na hardcore bo emocje i emocje... Jaja jakies. Popada polowa ekipy i co dalej? Hejt, placz i fakt emocje hehe Procz hardcora przeciez jest soft liga, wiec idealna dla poczatkujacych jak i zaawansowanych. Zawsze cos lepszego niz standard i po smierci postac nie spada do nizszej ligi.

@stevenseagal

Grimore(novasociety) jeszcze zyje? Od paru dobrych miesiecy kanal ts3 jest pusty.

@kilue

Poczytalem o tej Husarii i raczej nie warto. Napisali ze graja 4fun, a wymogi maja tak smieszne jak by grali na powaznie o zlote galoty. Za byle pierdołe wywalaja z gildii. Zreszta sami sobie poczytajcie prezentacje.