Elsword VOID

Szukam ogarniętej gildii w Elswordzie na serwerze VOID. Dimension Witch 37 lvl, szybko wbijam :3

Jak wygląda online teraz na VOID?

W granicach 1-2k

Weszła może już ta nowa postać?

Jeszcze nie, ale prawdopodobnie wejdzie w tym miesiącu.

Jak chcesz możesz dodać MeatCutter BM 70.

Gildii poszukaj na tablicy.

Bezsenni, VoidPL

Polecam VoidPL, jestem tam zarządcą chociaż nie ma tam za dużo aktywnych graczy niestety :/

IGN: GrandRadish

Dołączam się do teamtu, ale nie do końca szukam gildii a bardziej ekipy.

Dołączam się, chetnie bym zagral pisac jak cos

Chętnie też bym z kimś pogral

Nick: Wursa

Level 28 (niedlugo się to zmieni)

classa: elesis

job : dk/ca

Ja mam maxa ale bym od zera zaczol z kims

A nie lepiej pograć na wersji od Killercombo? Ten Void jest ograniczony o subklasy. Zawsze miałem więcej satysfakcji osiągając coś na oficjalu, niż na prywacie.

Na globalu trzeba placic prawdziwe pieniadze zeby miec 8 skilli na pasku umiejetnosci i jest to platnosc od kazdej postaci ktora zrobisz na wersji eq to wychodzilo na kazda postac ktora chcesz pograc 30zl bo inaczej nie szlo wydobyc z niej potencjalu

To już zależy od umiejętności gracza :) Jestem skłonny pograc w Voida, ale muszą być 3-4 osoby do grania.

No to mamy chyba nawet już czwórkę.Ja wole tutaj na voidzie bo nie ma bynajmniej co chwilę jump eventów no i jest pasek skili drugi za darmo.No to jak ktoś chce grać to niech pisze do mnie na PW.

To dodawajcie do znajomych xD wgl to jak bedzie spora liczba osob mozna stworzyc gildie :P co o tym myslicie ?

wiecie że lagi w pvp są tutaj dość spore ?

Nie uswiadczylem lagow na pvp a mam tylko 20mb/s ;/

wiecie że lagi w pvp są tutaj dość spore ?

To musisz mieć słabego neta.Ja grałem dziś dużo razy PvP i żadnych lagów nie ma.

to co zbieramy ekipe i robimy gildie ? ? ?

No a jak.Tylko najlepiej na jakiegoś ts wbić bo tak przez forum to kicha a w grze też,nie ma czasu pisać bo trzeba nawalać w Z i X.