Cabal 2 - Zawieszona postać

Witam

Potrzebuje pomocy. Zalogowałem się dziś do gry i ku mojemu zdziwieniu moja postać stoi w miejscu i w żaden sposób nie da się jej ruszyć. "Escape" nie pomaga, stworzyłem nową postać i nadal to samo. Jakieś propozycje?

Ja bym radził Uninslal .. ta gra ma więcej bugów niż ja włosów na nogach.

warn_ico.png
Offtop
~Leman
Ja bym radził Uninslal .. ta gra ma więcej bugów niż ja włosów na nogach.

A ja radze Ci sp***dalać.

warn_ico.png
Przekleństwa

~Leman

UP: Widzę nie patyczkujesz się z antyfanami

A próbowałeś poruszać się klawiszami WSAD? Albo przyciskiem myszy? W sumie nie mam pojęcia jak ci pomóc, nie spotkałem się jeszcze z takim problemem.

Użyj return stone jeśli posiadasz, jak nie, niech ktoś Ci takiego da bo chyba jest taki itemek w cabal 2, grałem chyba 2 godzinki jak narazie ale zdążyłem chyba się z nim spotkać ;p

UP: Widzę nie patyczkujesz się z antyfanamiA próbowałeś poruszać się klawiszami WSAD? Albo przyciskiem myszy? W sumie nie mam pojęcia jak ci pomóc, nie spotkałem się jeszcze z takim problemem.

Wszedłem by uzyskać pomoc a nie po to żeby czytać żale. Próbowałem już wszystkiego :D nie mam pojęcia o co się tutaj rozchodzi.

@UP: Miałem ten kamień ale nie mogłem go użyć, postać usunąłem. Na drugiej postaci jest to samo. Robię nowe konto i dam znać czy nadal będzie to samo.

Umh, nigdy takiego problemu nie widziałem, może nowe konto? reinstall?

Możesz napisać do supportu, ale będziesz musiał czekać na odpowiedź.

Możesz napisać do supportu, ale będziesz musiał czekać na odpowiedź.

Najpierw chcę sprawdzić na osobnym koncie, ale założenie jego chyba będzie problemem ^^. Od 3 godzin nie działa strona z rejestracją ^^. Jakby ktoś posiadał konto puste to proszę o pw.

Miałem to samo, okazało się że w wbiciu stałem w lagu i potem pojawiło się okienko z opcja reconnect, po kliknięciu mogłem ruszać postacią.

Nowe konto - to samo xD. Robię reinstall. Śmieszne jest to, że wczoraj gierka chodziła bez problemu.

Aktualnie działa :D - reinstall pomógł.

Witam

Potrzebuje pomocy. Zalogowałem się dziś do gry i ku mojemu zdziwieniu moja postać stoi w miejscu i w żaden sposób nie da się jej ruszyć. "Escape" nie pomaga, stworzyłem nową postać i nadal to samo. Jakieś propozycje?