Aion - problem z transferem

Witam.

Podczas instalacji Aiona po kilku % normalnego ściągania prędkość transferu spada do 1kb/s bądź jeszcze mniej, podczas gdy normalnie mam około 3mb/s. Resety nic nie dają. Miał ktoś taki problem i wie, z jakiej przyczyny tak się dzieje i ewentualnie jak to naprawić? Z góry dziękuję za pomoc.

Z transferem tej gry są częste problemy. Nie pamiętam dokładnie z czego to wynika (kiedyś wiedziałem :D). Niektóre wynikają z DNS'ów dostawców internetów (szczególnie w Polsce), inne z zabezpieczeń stosowanych przez tych samych dostawców. Zmień DNS na googlowskie. Mi kiedyś pomogło przekierowanie IP na Niemcy, warto spróbować. Wyłącz jeszcze anty viry.

Nie przejmuj się tym i zostaw pobieranie na noc. Launcher Aiona pobiera po czym rozpakowuje, w praktyce wygląda to tak, jakby spadła prędkość transferu.

Witam.

Podczas instalacji Aiona po kilku % normalnego ściągania prędkość transferu spada do 1kb/s bądź jeszcze mniej, podczas gdy normalnie mam około 3mb/s. Resety nic nie dają. Miał ktoś taki problem i wie, z jakiej przyczyny tak się dzieje i ewentualnie jak to naprawić? Z góry dziękuję za pomoc.