Słuchawki do muzyki

Witam mam zamiar sobie kupić nowe słuchawki do muzyki do 150 zł i prosiłbym o propozycje, myślałem nad kupnem

Superlux HD 681 evo 2 lub Pioneer SE-M531, co o nich myślicie ?

W takiej cenie jedynie Creative Aurvana Live! Są genialne w tej kategorii cenowej.

CAL!? Nie chce cie obrażać, ale w jakim swiecie ty żyjesz? Stare słuchawki, drogie i obecnie w tym przedziale cenowym nic nie warte.

Takstar hd2000 są na tym samym poziomie co CAL rekablowane.

Jeżeli lubisz bassy to Superluxy Evo MK2

Jeżeli cenisz sobie wielogodzinną wygodę i dobre brzmienie to Takstar HI-2050

Ogółem jeżeli masz gówniane źródło jak np. karta graficzna pokroju chociażby Xonara, Wzmacniacza stacjonarnego, Wzmacniacza słuchawkowego to lepiej nie płacic więcej niż superluxy evo mk2

CAL!? Nie chce cie obrażać, ale w jakim swiecie ty żyjesz? Stare słuchawki, drogie i obecnie w tym przedziale cenowym nic nie warte.Takstar hd2000 są na tym samym poziomie co CAL rekablowane.Jeżeli lubisz bassy to Superluxy Evo MK2Jeżeli cenisz sobie wielogodzinną wygodę i dobre brzmienie to Takstar HI-2050Ogółem jeżeli masz gówniane źródło jak np. karta graficzna pokroju chociażby Xonara, Wzmacniacza stacjonarnego, Wzmacniacza słuchawkowego to lepiej nie płacic więcej niż superluxy evo mk2

Mogę potwierdzić że Takstar hi-2050 to bardzo solidne słuchawki z wytrzymałym kablem. Sam je mam i nie miałem nigdy lepszych, lepsze będą już tylko słuchawki za 500-600 zł+

:D dobra a powiedzcie mi czy jest sens kupować od kumpla te słuchawki ?

Creative Sound Blaster Tactic 3D Alpha

Mówi że wogóle ich nie używał bo woli głośniki.

a ile kumpel za nie chce? :D

Proszę, poczytaj sobie:

http://forum.benchmark.pl/topic/95884-polecane-s%C5%82uchawki-nauszne-2015r/

dobra a powiedzcie mi czy jest sens kupować od kumpla te słuchawki ? Creative Sound Blaster Tactic 3D Alpha

Nie.

Nawet jak za flaszkę, to lepiej samemu flaszkę obrobić niż to kupować :D

PS.Nie pisz posta pod postem. Od tego jest opcja edytuj.

Do 150zł nie ma lepszych słuchawek niż superlux evo mk2 czy inne superluxy. Nie kombinuj bo słuchawki gamingowe z mikro odstają od tych typowo do muzyki i to bardzo dużo

Sam kiedyś szukałem słuchawek właśnie w tej cenie, ludzie polecali superluxy HD681 Evo. Kupiłem i jestem zadowolony w 100%. Mimo beznadziejnej zintegrowanej karty dźwiękowej zauważyłem sporą różnicę pomiędzy moimi starymi "panasonicami". Dodatkowo dostałem welurowe pady, które są genialne ;)

A co poqiecie na coś ze stajni AKG? np. AKG GHS1 :P Podobno mają być całkiem dobre xD

Dobra, dzięki :D to zostane przy superluxach :)

Ja jednak proponuje dolozyc do Takstarow Hi2050, ale tylko wtedy gdy uzywasz lepszej dzwiekowki niz integra.

Mam zintegrowaną niestety, więc zostane przy superluxach :)

@Tidies

Też myślę, że karta graficzna Xonar to kiepskie źródło bo jak karta graficzna ma być dobrym źródłem :P Szkoda tylko Xonar to nie karta graficzna. Dodatkowo bezsensowne uogólnienie. Xonar to rodzina kart, należą do nich np. Xonar DG jak i Xonar Essence STX. STX choć już nie jest produkowany to jest nadal bardzo dobrą kartą.

@Szczurek

Masz też superlux HD330 do wyboru

Pytanie też jaką zintegrowaną? Integra integrze nie jest równa.

@TidiesTeż myślę, że karta graficzna Xonar to kiepskie źródło bo jak karta graficzna ma być dobrym źródłem Szkoda tylko Xonar to nie karta graficzna. Dodatkowo bezsensowne uogólnienie. Xonar to rodzina kart, należą do nich np. Xonar DG jak i Xonar Essence STX. STX choć już nie jest produkowany to jest nadal bardzo dobrą kartą.@SzczurekMasz też superlux HD330 do wyboruPytanie też jaką zintegrowaną? Integra integrze nie jest równa.

Oj jakiś ty mądrala :) Wiele mnie nauczyłeś, dziękuję i obiecuje że postaram się następnym razem nie przejęzyczyć.

Uogólnienie bez sensu? jaki kolwiek xonar, a jak ktoś mądry to się domyśli że do słuchawek za 150zł warto włożyć najtańszego DG. W dodatku to najlepsza i najtańsza dźwiękówka pod słuchawki ze względu na wzmak słuchawkowy ;)

HD330 mają 150ohm przetworniki więc myślisz że integra tutaj się dobrze spisze? Zostawiam to twoim przemyśleniom

Pozdrawiam

@Tidies

Piszesz Xonar, potem czyta to ktoś nieobeznany i stwierdza, że Xonary są do bani.

"W dodatku to najlepsza i najtańsza dźwiękówka pod słuchawki ze względu na wzmak słuchawkowy ;)" - wiem, sam ją mam zresztą

Moje pytanie o kartę zintegrowaną nie było bez powodu. Płyty główne mają montowane coraz to lepsze karty dźwiękowe ze wzmacniaczami.

Gigabyte GA-H81M-S2PV to jest moja płyta główna i karta dźwiękowa to realtek hd audio niestety nie wiem jak sprawdzić jaka wersja.

Bez znaczenia, integra to integra. Najtańsza dedykowana karta dźwiękowa będzie grała lepiej od niej.

Superluxy 681 Evo II to dobry wybór w Twoim przypadku.

Dobra, to zostaje przy tych superluxach :) .