Warframe początkujący

Witam serdecznie.

Gram jakiś czas mam warframe excalibur. I wszystko na poziomie 10-12.

Ostatnio dolaczylem do grupy i zauważyłem ze cos strasznie słabo bije. Mam tylko te podstawowe zbroje i bronie. I teraz pytanie kiedy mam sie interesować zmianach eq?

Najlepiej to już.A jak chcesz latać z tym co masz to mody musisz poulepszać tylko to kosztuje,więc najpier porób sobie bronie jak i jakiegoś warframe.Moge ci polecić Ember, Valkyr.A z broni to zrób boltora.Jak chcesz to możesz też latać tym Excaliburem bo po zmianach jest nawet chyba dobry.Jak nie jesteś zbyt młody(12-14 lat) to możesz pisać do mojej koleżanki AliceMurdererCupcake.Ma dojo to może cię przyjmie.Powiedz że ty od Adriana bądz Wonsika.

Gram na ps4 wiek to nie problem. Chodzi mi oto czy na takiego boltora znajdę surowce na takim lv Poza tym mam komunikat ze mam za mało xp co by to nie znaczyło. Na warframe tez kupować schemat i crafcic?

Gram na ps4 wiek to nie problem. Chodzi mi oto czy na takiego boltora znajdę surowce na takim lv Poza tym mam komunikat ze mam za mało xp co by to nie znaczyło. Na warframe tez kupować schemat i crafcic?

Znajdziesz raz dwa surowce.

A jak nie to odpisz w godzinach popołudniowych to ci pomogę.

Jeśli chcesz się nie zanudzić i mieć co robić to musisz znależć kogoś kto jest od ciebie lepszy, gdyż dzięki temu będziesz mógł chodzić tam gdzie on.Więc będziesz mógł zrobić nowe rzeczy o wiele szybciej.

Pewnie juz masz mase surowcow po prostu z misji xd. Polecam ogarnac podstawy gry po prostu - do dropu surkow najlepsza jest obrona (tak samo modow i kluczy), eq zmieniasz kiedy chcesz, mozesz nawet co pare chwil jak ja robilem na poczatku xd. Generalnie co do broni do walki wrecz to obowiazkowe jest wrecz wbicie w bron moda postawy/stylu walki. Bez tego... masz bron do dekla xd. A to jaka bron to zalezy od twojego stylu gry ;). I nie ufaj innym co mowia ci "bierz xxx bo jest op", guzik prawda. Mi sie np slabo gra boltorem, wole luk od stalkera :D. Bo z bliska i tak walcze swoja eteryczna kosa + skillami :D. Wiec generalnie sam poczytaj o broniach i wybierz taka jaka chcesz, nie patrzac w tym na innych ;). Zalezy jak wolisz grac - masz karabinki szturmowe, masz snajperki, luki masz shotguny... jest wszystko czego dusza zapragnie :D. Kiedys gralem np z shotgunem wlasnie :D.

I racja, najlepiej grac z kims, lub samemu dzialac i starac sie doblokowac jak najwieksza czesc galaktyki ;)

Aktualnie snajperki i shotguny są... słabe. Niedługo wychodzi update 17 (na PC, na konsole pewnie troche później) gdzie shotguny mają dostać porządnego buffa. Znajdź sobie broń która ci sie podoba, choć oczywiście jest pula broni które są o wiele lepsze niż pozostałe, ale wsadź porządne mody, użyj formy kilka razy i (prawie) każda broń będzie okej ; )

Boltor lub Soma. To i to ma dobrego kopa, lecz sam musisz zdecydowac ktora ci lepiej pasuje. Co do broni kontaktowej to polecam Dakre.

Co do formowania i ew. katalizowania to nie roadze tego robic na zwyklych modelach. Lepiej craftnąc wersje prime(w póznieszym stadium gry) i dopiero wtedy zrobic z niej bron masowej zaglady ; D.

A co do frame'ow to ja zaczynalem od Asha i gralo mi sie nim calkiem przyjemnie ;).

A ja zlozylem nyxa i gram nim do dzis. Co do broni lepszej/gorszej... wszystko zalezy i tak od modow i od gracza. To tak samo genialne jak w lolu "op build" i meta bo tak topka gra :P. A gu prawda, bo mozna samemu wymyslec lepszy (dla sb, bo oni robili buildy pod sb, pod swoj styl gry a nie twoj). I to samo tu - ja probowalem grac i boltorem i soma ale i jedno i drugie takie nijakie dla mnie. Tak samo jak swego czasu miecze eteryczne podwojne byly niby op i 90% osob latalo z nimi, a ja nie bo mi sie nie podobaly i jakos nie odstawalem, ba, nawet moglem powalczyc jak rowny z rownym :P. Wiec polecac okej, ale bez przesady ze "tylko" to lub to. To samo z shotgunami - raz ma sie nerfa, a raz buffa, wiec bez sensu zmieniac build co mete i swoj styl gry. Kiedys lubilem shotguna bo mozna fajnie wplatac to w ataki wrecz jak sie wie jak :D. Ale ostatnio polubilem luk od stalkera za precyzje i mega duzy zasieg :D. Kwestia gustu i praktyki, ja sb wycwiczylem oko i reke i luku mam najczesciej 1 hit 1 kill bez mierzenia szczegolnego :D.

Wiec panowie bez przesady o tych nerfach/buffach, to sa czysto kosmetyczne sprawy. Wy wezcie bron ktora uwazacie za "OP" z podstawowymi, najslabszymi modami, a ja wezme bron ktora lubie grac i do ktorej sie przyzwyczailem z porzadnymi modami. I wtedy zobaczycie ze bron to glownie wizualny aspekt i az tak bardzo bronie sie nie roznia (typy owszem, np shotgun od karabinku, ale juz dwa shotguny/karabiny nie bardzo). Wszystko rozchodzi sie o mody, tak samo warframe jaki wybrac. brac pod skille i pod to co nam sie podoba a nie jakas wymyslona "mete" czy topke :P. Nyx np malo osob lubi bo nie umie wykorzystac jej potencjalu i rzuca skille na praktycznie martwe cele. Za to jak jest krytyczna sytuacja to kazdy skill robi mordercze spustoszenie i zamieszanie ^^. I do solo jest super + farmy surkow :D. Ale znowu - musisz umiec grac nim i lubic to i dopasowac postac do stylu gry :).

Generalnie polecam wejsc np na wiki, poczytac, poogladac filmy o warframe'ach i broniach i sobie wybrac jakies :D

Wiec panowie bez przesady o tych nerfach/buffach, to sa czysto kosmetyczne sprawy.

3x większy dmg oraz większe obrażenia na dalszy dystans - nie powiedziałbym, że to kosmetyczna sprawa :D

Ja uwielbiam Attice - automatyczną kusze. Nikt z tym nie gra, to fakt, ale po włożeniu czterech form sieka ładnie ; ) Do tego Karyst jako broń biała (niektórzy pewnie nawet nie wiedzieli, że taka broń istnieje :D) Ale co prawda to prawda, Boltor i Soma będą najlepsze jeśli chodzi o obrażenia na początku gry, choć ja osobiście zawsze przekładałem ładny wygląd broni ponad statystyki.

Jestem weteranem warframe'a, nie grałem dłuższy czas ale dam ci kilka rad na początek:

-Z broni melee możesz brać dowolną, wszystko zależy od twojego stylu grania, ja na początku biegałem ze zwykłym cronusem (polecam nikanę),najlepsze są bronie z dużym zasięgiem(nie polecam fist'ów).Prawdziwą siłę broni z bliska rozwija stance.

-Jeśli grasz sam to obowiązkowo polecam RHINO(idealny na samotną rozgrywkę oraz jest jednym z pierwszych do którego schematy zdobędziesz), excalibur jest lepszy niż myślisz, trochę żałuję że go usunełem,co do ember też dobra ale jak dla mnie zbyt papierowa ale co kto lubi, w zasadzie powinieneś wybierać wszystko co ci się podoba :3

-Po zmodowaniu nie ma czegoś takiego jak słaba broń, chyba że do czegoś porównujemy.

-Co do broni primary to z karabinów najlepszy jest soma,ale karak i gorgon też są niczego sobie, z shotgun'ów polecam tigris'a i phage'a, łuki:wszystko ale najlepszy to stalker'a lub paris prime.

OGÓLNIE WYBIERAJ TO CO CI SIĘ PODOBA :3

#UP kusza to naprawdę dobra broń i jeszcze jak dasz ten mod na wybuch.

Serdecznie dziekuje za odpowiedzi :)

Witam jak z populacja w Warframe? warto wracać?

Tak warto i to bardzo.

Populacja ciągle rośnie, a update wychodzą co chwilę.

Jeśli chcesz wrócić to najlepiej mieć zkim grać.

Złóż podanie w tym temacie do klanu (oczywiście jeśli będą Ci pasowały nasze wymagania):

mmorpg.org.pl/forum/topic/76105-warframe-go-ahead-and-report-me/

I wbij na TSa.

:)

Witam serdecznie.

Gram jakiś czas mam warframe excalibur. I wszystko na poziomie 10-12.

Ostatnio dolaczylem do grupy i zauważyłem ze cos strasznie słabo bije. Mam tylko te podstawowe zbroje i bronie. I teraz pytanie kiedy mam sie interesować zmianach eq?