Epickie bitwy TESO

Tutaj dzielimy się filmami o TESO,

moim zdaniem ten pokazuje ogromną siłę naszej gry

(Aldmeri Dominion tu walczy):

https://www.youtube.com/watch?v=-DV9TwsosyI

CHAAAAARGEEEEE!!! Nie no to jest epickie:D To prawda, można się tam przednio bawić pod warunkiem, że ma się mocnego kompa...

Zgadzam się. Mnie nawet na minimalnych cięło, jak się zebrało za dużo graczy. W dodatku tam jest większy chaos niż w GW2, a jakoś niespecjalnie się różni. Wszędzie zerg wars.

Nie wiem jak teraz, ale jak by nie patrzał to minął rok od wstawienia tego filmiku.

Właśnie zastanawiam się nad kupnem TESO tylko nie wiem czy na moim kopmpie to chulnie :P

TESO ma stosunkowo nie tak duże wymagania, a teraz na nowych wersjach juz nie ma lagów na PvP prawie. Laffek tu masz:

PC RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS

Operating System: Windows 7 64-bit or Windows 8.1 64-bit
Processor: Quad Core 2.3GHz or equivalent processor
Memory: 4GB System RAM
Hard Disk Space: 85GB free HDD space
Video Card: Direct X 11.0 compliant video card with 2GB of RAM (NVIDIA® GeForce® GTX 750 or AMD Radeon™ HD 7850)
Sound: DirectX compatible sound card
Internet Broadband Connection

.

.

.

PC MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS

Operating System: Windows 7 32-bit Jest na 100 %
Processor: Intel® i3 or AMD 3870 generation processors or higher To nie takie mocne
Memory: 3GB System RAM Easy :P
Hard Disk Space: 85GB free HDD space Masz miejsce na dysku?
Video Card: DirectX 11.0 compliant video card with 1GB of RAM (NVIDIA® GeForce® 460 / AMD Radeon™ 6850) Stosunkowo mało
Sound: DirectX compatible sound card Boże... kto tego nie ma?
Internet Broadband Connection Nie pisał byś tu gdybyś tego nie miał...

No to powinno śmignąć, ja mam i3-3220 3.30Ghz, Radka HD 7770 i 8 gb ramu. Dzięki :)

'Video Card: DirectX 11.0 compliant video card with 1GB of RAM (NVIDIA® GeForce® 460 / AMD Radeon™ 6850)" - no nwm czy tak malo, jedyna gra jaka znam a miala wieksze wymagania to wiedzmin 3 :D. A mniejsze? Ot chocby mega podobne GW2, diablo 3, vindictus, neverwinter, wow... Duzo tego wiec nwm czy to takie malo xd

Aż tak bardzo podobne to jest do GW2? Kurczę ja właśnie uciekam od tej gry :P

Xar by się nie zgodził, ale prawda jest taka, że GW2, to przede wszystkim skiny. W TESO czuć ten progress, a tego GW2 nigdy nie zaoferuje.

Co do tych zergów, to są i na tym polega mass pvp. Tak jest w Lineage 2 i w Aionie. Tylko że mapki w GW2 są śmiesznie małe. W dodatku teleportować się możesz z każdego miejsca. W TESO tak łatwo nie ma, bo musisz wejść do przejętej fortecy i tam użyć teleportu. A do tych dość daleko, szczególnie jak nie masz konia. No i tu masz całe Cyrodiil. To jak jeden REGION w GW2. Zauważyłem, że walka w mass pvp w TESO jest bardziej taktyczna. Nie ma tutaj formowania się w kulki i wbieganie na siebie jak w GW2. Nie ma też spamowania AoE, bo większość skilli tyczy się pojedynczego celu. No i walka jest bardziej dynamiczna, bo tu są przede wszystkim obrażenia, a nie kondycje i CC jak w GW2. Gra jest też mroczniejsza od GW2, bo szło się porzygać słodkimi Asurami i Quagganami.

'Video Card: DirectX 11.0 compliant video card with 1GB of RAM (NVIDIA® GeForce® 460 / AMD Radeon™ 6850)" - no nwm czy tak malo, jedyna gra jaka znam a miala wieksze wymagania to wiedzmin 3 . A mniejsze? Ot chocby mega podobne GW2, diablo 3, vindictus, neverwinter, wow... Duzo tego wiec nwm czy to takie malo xd

Nie wiem ale w prównaniu z tym co dziś produkują to mało nawet :P "stosunkowo"

A i ciekawa rzecz odnośnie TESO PVP i PVE Cyrodill - za PVP dostajesz rzeczy mocne idealne na ciebie, a za PVE możesz coś bardzo fajnego zebrać np. styl imperial warty w grze 200.000 w przeliczeniu na zł (tak jest przelicznik mniej więcej) 120 zł :D

10.000 gold teso (waluta nie premium) - 6 zł

100.000 - 60 zł

1.000.000 - 600 zł :D

mój koń jest za 17.000 xd = ok. 10 zł

A i PS tu też filmik o gościu który też ma ciekawe zdanie o PVP (xddddddd) ("f*ck u down there, i see u f*ck u, and f*ck u too!, f*ck u all !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!")

https://www.youtube.com/watch?v=pubOg5HV8Fw

tu macie filmik pierwszy od momentu akcji:

https://youtu.be/-DV9TwsosyI?t=2m50s

Tutaj dzielimy się filmami o TESO,

moim zdaniem ten pokazuje ogromną siłę naszej gry

(Aldmeri Dominion tu walczy):

https://www.youtube.com/watch?v=-DV9TwsosyI