Inspirit Online - sepie o klucz. Tak wiem

Witam. Tak wiem, ze to zle. Tak wiem, ze bylo 10k kluczy na giveawayu. Tak wiem, ze mam zaplon szachisty. Tak wiem, ze ty wiesz, ze ja to wiem ale nie w tym tkwi problem.. Problem tkwi w tym, ze potrzebuje kluczyka do CBT.. Okazalo sie, ze kilku znajomych zaczelo grac no i wszyslo tak, ze tylko ja nie mam kluczyka.. Czy jest moze ktos(a jest na pewno) kto ma zbedny, niepotrzebny kluczyk i oddal by go za darmo ?^^

Kluczyk wysłany na pw.
Sam byłem wcześniej w potrzebie to użytkownik tego forum podesłał konto także czuje się zobowiązany pomóc komuś :)

Dziekuje :)

Hej też potrzebuje jednego kluczyka bo chce zagrać z kolegami. Z góry dzięki :)

eu oczywiście xD

Jeszcze jednego niestety niemam : )

:(

8452D-EFBF8-23B2A

FE343-68C02-595F4

:ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r:

hej, nie wiem czy wiesz ale do tej gierki już nie potrzeba żadnych kluczy tag-ze myślę że mogłem pomóc tobie ja, w związku z tym ja tobie życzę miłych chwil spędzonych w wirtualnej rzeczywistość inspirit online gdzie będziesz mógł ty skupić się na szale mordowania hord potworów z przeróżnych krain wraz z innymi tobie podobnymi graczami którzy dzielą pąsie gier mmo tak mocno jak ty, nic dodać nic ująć

warn_ico.png
Archeologia+spam ~ NS

Mam nadzieje, że post powyżej to czysty trolling, inaczej zwątpię w ludzkość : (

Mam nadzieje, że post powyżej to czysty trolling, inaczej zwątpię w ludzkość : (

Ja zwątpiłem po tym:

tag-ze

Witam. Tak wiem, ze to zle. Tak wiem, ze bylo 10k kluczy na giveawayu. Tak wiem, ze mam zaplon szachisty. Tak wiem, ze ty wiesz, ze ja to wiem ale nie w tym tkwi problem.. Problem tkwi w tym, ze potrzebuje kluczyka do CBT.. Okazalo sie, ze kilku znajomych zaczelo grac no i wszyslo tak, ze tylko ja nie mam kluczyka.. Czy jest moze ktos(a jest na pewno) kto ma zbedny, niepotrzebny kluczyk i oddal by go za darmo ?^^