Dirty Bomb się tnie

Od razu piszę że nie wiem czy dobry dział, z góry przepraszam za problem.

Co do tematu, nie wie ktoś czemu mi się tnie Dirty Bomb? powinno chodzić normalnie a chodzi jakbym grał na 5 letnim pc.

Wszystko mam zaktualizowane do najnowszych wersji itp itd.

Mój sprzęt :

4gb ram

Intel® Core i5 CPU M 460 @ 2.53GHz

AMD Mobility Radeon HD 5000

tak, kopiowane ze strony.

Windows 7 64bit.

W jakim momencie CI tnie? Bo mi trochę tnie gdy wybieram postać i klikam DEPLOY/LOCK IN. Podczas gry nic nie tnie gra się normalnie.

Tnie mi się gdy za szybko ruszam myszką lub strzelam, tak to chodzi normalnie, tylko zakręty (ruszanie myszką) i celowanie to się tnie i padam jak mucha.

sorki ale 5 letni pc zjada ten laptop na śniadanie. Masz mało fps bo to karta graficzna do internetu, nie do grania.

fps mam 60, więc chyba się kolego nie znasz, poza tym Cabal 2 chodzi na ultra, skyrim także chodzi na ultra. A Dirty bomb gdzie wymagania są o wiele mniejsze się zacina.

U mnie 200 fpsów obciążenie grafy 100% procka nie patrzyłem, ale pewnie sporo mniej, więc o kartę graficzną tu się rozchodzi najbardziej

Chodzi o to że piszę Mi wyraźnie na "Can You run it" że pójdzie mi na maksymalnych ustawieniach a tu się na minimalnych tnie.

no chyba nie na tej karcie co napisałeś http://www.videocardbenchmark.net/gpu.php?gpu=Mobility+Radeon+HD+5000 pewnie masz drugą w lapku.

spróbuj tego http://forums.dirtybomb.nexon.net/discussion/1026/tweaking-dirty-bomb-config#latest

Msi ge600 - mój model laptopa.

@edit doszedłem do wniosku że gra nawet nie warta tych 5gb na dysku, optymalizacja leży i kwiczy, ludzie wyzywają się na czacie, jedyny cel tej gry to jak najwięcej fragów, zero zgrania i oklepane mapy. Nie polecam - uninstall to jedyne na co zasługuje "Dirty shit"

Up chyba na niskich lvlach :), bo na lvlu 10+ gra trzyma poziom

Może tak, tak czy siak nie dojde do 10lvl przez optymalizację.

Chodzi o to że piszę Mi wyraźnie na "Can You run it" że pójdzie mi na maksymalnych ustawieniach a tu się na minimalnych tnie.

Nie ma to jak rzetelne źródło informacji xD

Po pierwsze.

Ta strona jest tak do d*py, że wolałbym przez tydzień mieszkać w blaszanej kostce na pustyni niż się nią sugerować.

Po drugie.

Nie chce mi się wierzyć że Skyrim chodzi Ci na ultra na tej karcie (screen or didn't happen oraz TAK ! Jestem wrednym niedowiarkiem ! ) W cabala jeszcze uwierzę, bo to jakiś crap. No i jako MMO Proc > grafika.

Po Trzecie

Szyna tej karty to 128 albo 64 bit oraz posiada pamięc GDDR 3... także z czym do ludzi :/ (@edit Teraz trochę bardziej przegrzebałem internety i trochę jestem zmieszany co do specyfikacji tej karty także nie jestem pewny tego co tu napisałem, ale myślę, że to jest prawdą :D)

Po Czwarte

Gra jest jednym z lepszych, jak nie najlepszym F2P shooterem. Nie ma tu czegoś takiego jak p2w, bo iron mody można wydropić ze skrzynek za walutę w grzę (strasznie łatwo się kasę zdobywa, a silver,gold i cobalty to tylko inny skin), nie oczekuj nie wiadomo jakiego zgrania kiedy grasz na poziomach 1-5 (od 7+ już się w miarę dobrze gra oraz polecam grę z przynajmniej jednym znajomym)

Po Piąte

Oczywiście jest to na razie Open Beta i pewne błędy, niedociągnięcia będą występować (sam posiadam jakiś dziwny błąd, że na przystanku przy ostatnim obiekcie na mapie Chappel mam średniej wielkości czarny kwadrat, który pokazuje się zaraz po tym jak tylko nakieruje celownikiem na przystanek) No i jak sama nazwa wskazuje to jest Open Beta czyli nie gra w którą napierdzielasz i tyle, tylko grasz po to aby informować twórców o błędach.

No to by było na tyle :)

Wyżej podałem model laptopa, ludzie na gorszym sprzęcie bez lagów śmigają.

Od razu piszę że nie wiem czy dobry dział, z góry przepraszam za problem.

Co do tematu, nie wie ktoś czemu mi się tnie Dirty Bomb? powinno chodzić normalnie a chodzi jakbym grał na 5 letnim pc.

Wszystko mam zaktualizowane do najnowszych wersji itp itd.

Mój sprzęt :

4gb ram

Intel® Core i5 CPU M 460 @ 2.53GHz

AMD Mobility Radeon HD 5000

tak, kopiowane ze strony.

Windows 7 64bit.